Zobacz wątek - Ubiór na moto do szkoły
NAS Analytics TAG

Ubiór na moto do szkoły

O wszystkim
_________

Postprzez theriddlen » 3/5/2013, 15:44

Ja generalnie używając moto tylko do dojazdu gdzieś, zakładam kask, kurtkę i rękawice + zwykłe jeansy (ew. można kupić jeansy z kevlarem). Pełen strój byłby średnio praktyczny. Pełen kombi opłaca się tylko jak zamierzasz konkretnie pośmigać.
SV 650
Avatar użytkownika
theriddlen
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 25/9/2012, 19:13
Lokalizacja: Warszawa


Re:strój na moto

Postprzez Arkon » 3/5/2013, 18:52

Zdaję sobie sprawę, że to moje początkowe kroki na niniejszym forum i z pewnością wiele osób bardziej obeznanych w temacie przy ewentualnych moich błędach skoryguje moją wypowiedź, za co nie ukrywam z całym szacunkiem będę wdzięczny. Ale może dobrym pomysłem będzie zakup stroju takiego jaki można kupić od polskiego producenta firmy Gepert (otwórz link) z Łodzi?
Arkon
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1/5/2013, 22:25
Lokalizacja: Gnieszewo


Postprzez leff » 3/5/2013, 23:09

wez poszukaj czegos markowego, tanio<>dobrze chociaz lepsze to niz nic
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez nabudi » 4/5/2013, 09:20

ja kombik zakladam jak wiem ze jade polatac ostrzej.. a jak jade cos zalatwic... albo latem jade sobie nad wode bo mi na moto wygodniej... to lece normalnie bez kombika.... chociaz jak bym mial np do szkoly jezdzic np 20km to kurtka i buty ,rekawice bym bral.... zalezy jak kto do tej szkoly leci... jak ktos leci 200/h to bym w kombiku latal :D
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr