Zobacz wątek - coś do zrobienia porezentacji ze zdjęć
NAS Analytics TAG

coś do zrobienia porezentacji ze zdjęć

O wszystkim
_________

coś do zrobienia porezentacji ze zdjęć

Postprzez Kaai » 4/4/2013, 19:26

pisałem już w temacie ze spamem, ale tam nie wszyscy czytają, a wiem, żę na forum są ludzie z niezłą wiedzą (nie tylko motocyklową) tak więc:


chcę zrobić rodzicom taką pamiątkę (w sensie, zę fajnie zlepić płytkę) ze zdjęciami + ewentualnie film do tego (chociaż niew eim czy film bęzie się dobrze komponował, ewentualnie zrobię osobno zdjecia, osobno film). chodzi mi tu o jakieś małe intro, muzykę w podkład, ciekawe przejścia pomiędzy zdjęciami, żeby to miało ręce i nogi i potem go wypalić w *.vob, i tak. możecie jakiś ciekawy program do takich rzeczy możecie polecić? czy po prostu pierwszy lepszy do slajdów i tyle?.

myslalme zeby tym:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wzo#t=466s
ale bez rewelacji

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... jsXo9l6I8#!
tu na poczatku wyszlo kozak, no i + filmy co by mnie tez interesowalo
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Seba_ER5 » 4/4/2013, 20:31

winows movuie maker proty i free. Adobe premier lub after effect jak chcesz ladniej.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez Skun18 » 4/4/2013, 20:36

Filmy możesz zrobić programem Pinnacle Studio HD 15 lub 16 możesz też innymi wersjami.Foty też tam spokojnie powstawiasz i masz tam w piiizdu przejsc róznych udoskonaleń itp. Jak się postarasz to wychodzi super film. Ponadto masz tam możliwośc konwersji do prawie wszystkich dostepnych rozszeżeń plików . Mi np najbardziej ta przypadła do gustu. możesz też zrobic takie coś w windows movie maker. najbardziej znany. Ewentualnie łatwy corel VideoStudio
Kobiety sÄ… jak motocykle, chwila nieuwagi i lÄ…dujesz w rowie
Avatar użytkownika
Skun18
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 7/2/2011, 14:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Seba_ER5 » 4/4/2013, 22:39

Sony Vega
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê