Zobacz wÄ…tek - ORLEN WTF
NAS Analytics TAG

ORLEN WTF

O wszystkim
_________

Postprzez Hyde » 3/3/2013, 17:36

Dodam od siebie, że sprawę niedziałających kompresorów można zgłosić bezpośrednio do ORLENu, że na żadnej stacji w mieście nie działają (podając oczywiście konkretny numer stacji), bo często uszkodzenie wynika z opieszałości obsługi i tego, że nie chce im się tego zgłosić. Uwierzcie mi, że po telefonie, tydzień i wszystkie będą działać.

Był sobie ciekawy przypadek na którejś stacji, gdzieś w trasie nad nasze morze. Toaleta wyobraźcie sobie, była płatna 1zł. Jako, że korzystanie na wszystkich ORLENach z ubikacji jest darmowe, bardzo się obruszyłem. Nie chodziło już o tą złotówkę, a o samą zasadę. Otóż, co było powodem płacenia tej złotówki? Pracownikom stacji nie chciało się czyścić toalet (a jest to ich obowiązkiem, zawsze w toalecie wisi grafik) i wynajęli sobie Panią z zewnątrz, która tą toaletę za nich czyściła. Sprawa zgłoszona telefonicznie i kiedy wracałem z urlopu po 2 tygodniach, toaleta była już darmowa.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez madcap » 3/3/2013, 18:33

co miałem na myśli?
gluty zamiast oleju, zapiaszczone przewody itp.
do tego może jeszcze dojść (w zalezności od rozwiązania) uszkodzony zamek albo pistolet.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Walenty » 3/3/2013, 18:49

Normalnie muszę u siebie ten olej wymienić...
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Dyz!o91 » 3/3/2013, 22:30

U mnie nie ma tego problemu poniewaz Orlen jest remontowany ;D denerwuje mnie tylko ze na trylion stacji w miescie jest tylko jeden Orlen a np 3 BP z czego 2 naprzeciw siebie i 2 drogie shell'e..
Honda CG 125 1998r.
Avatar użytkownika
Dyz!o91
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 28/2/2012, 00:18
Lokalizacja: Konin/Poznań

Postprzez power_bit » 3/3/2013, 23:13

W moim małym, ale bardzo pięknym mieście mam na chwile obecną chyba pięć sprawnych kompresorów na stacjach benzynowych. Także zapraszam Was pany do Wrześni, możecie pompować ile się da i to wszystko za darmooo
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na górê