Zobacz wątek - W moim garazu jest killer
NAS Analytics TAG

W moim garazu jest killer

O wszystkim
_________

Postprzez drug0n » 15/12/2012, 19:57

Chodź wiadomy był wydźwięk tej wypowiedzi to niestety, jeżeli przeczytasz pomiędzy wierszami, to sam zobaczysz, że kryję się tam gorycz życia. A jeżeli komuś coś nie pasuje to może nie czytać moich wypowiedzi. Mi bardzo wiele niepasuje...
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35


Postprzez Glenroy » 15/12/2012, 20:09

drug0n, ale gdzieś tam jest w księgach zapisane, że powinno się pisać zrozumiałym i prostym językiem ;). A fakt, że jesteś dość konfliktowym użytkownikiem pozostaje jednak faktem.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez Kaai » 15/12/2012, 20:14

drug0n ja dostaję warny za takie coś, bo ktoś nie ogarnia ironii albo nie potrafi czytać. więc lepiej pisać tak, żeby i dziecko 3letnie zrozumiało (nie wymienię nicku)
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Invi » 15/12/2012, 21:11

Bez przesady :D Może mistrzem ironii nie jest ale można na luzie załapać o co mu chodziło :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Black-Ghost » 15/12/2012, 21:38

Gdyby napisał tak w innym dziale nie hyderpaku był by warn! Tyle w tym temacie!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez rosiboj » 15/12/2012, 21:38

rozumiem, ze dla znacznej czesci nie ma znaczenia co bedzie sie dzialo z jego motocyklem i nowym wlascicielem w momencie gdy maja kase w rece. A co z tzw. zamianami, dawaniem sie karnac itp historiami? Z jednej strony, nie dal bym wsiasc komus komu bym nie ufal, przewaznie (wiadomo, nie zawsze), chce sie sprobowac czegos innego od tego co sie ma, przewaznie wszystko konczy sie dobrze, zazwyczaj nikt nie mysli o tym co bedzie jak cos sie stanie ... czasami jednak jest inaczej. Mial ktos przygode na pozyczonym sprzecie lub ktos pozyczyl swoj i ...?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Glenroy » 15/12/2012, 21:40

Ja nie mam problemu ze zrozumieniem :) Nie rozumiem tylko ludzi, którzy mają spiny z byle powodu :P
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Black-Ghost » 15/12/2012, 21:45

Rosi Ja tam dałem się przejechać dychą tylko 2 zaufanym kolegą. Bo wiedziałem że nie zrobią sobie krzywdy. Nigdy nie było mowy żebym dał komuś sprzęt na jakimś zlocie czy coś. Musiał bym się z kozłem na łby pozamieniać. Co do sprzedaży to nie planuje jej sprzedać! Dziury w garażu nie wystoi nawet jak będę mieć nowszy sprzęt. A opłaty za motocykl są śmieszne.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez spazz » 15/12/2012, 21:47

Na v maxie kolegi zaliczylem pikaczento w blotnik. Przelecialem przez kierownice. Motocykl polozyl sie na gmolu. Zero strat bo jechalem nie za szybko
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Arturo925 » 15/12/2012, 21:50

Rosiboj, dobry zwyczaj, nie pożyczaj :) Ja daje sie przejechać tylko ludziom, o których wiem tyle ze ogarniają sprzęgło, biegi, hamowanie i mieli jakąś styczność z moto (ludzi którzy pożyczaja moto komus kto nigdy stycznosći z tym nie miał, mój mózg nigdy nie ogarnie). Z tym że dać sie przejechać piździkiem a dać sie przejechać s1000rr to też troche inna bajka. Gdybym miał takie moto to wątpię żeby ktokolwiek poza mną na nim jeździł. Było już pisane pare razy na forum ze ktoś tam pożyczył moto kumplowi i ten sobie zrobił kuku. Z resztą wiesz czemu amahay teraz przerabia moto :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez madcap » 15/12/2012, 22:36

coś mi kojarzy się pod banią, że szpicowi ktoś tak załatwił bajka
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez drug0n » 16/12/2012, 11:42

Kaai napisał(a):drug0n ja dostaję warny za takie coś, bo ktoś nie ogarnia ironii albo nie potrafi czytać. więc lepiej pisać tak, żeby i dziecko 3letnie zrozumiało (nie wymienię nicku)

Ja mam wyje****, od tego forum zależy moje życie? Spinacie się jakbyście od każdego postawa dostawali 5 zł i od tego czy będziecie pisać zależało wasze przeżycie...

Glenroy napisał(a):drug0n, ale gdzieś tam jest w księgach zapisane, że powinno się pisać zrozumiałym i prostym językiem ;). A fakt, że jesteś dość konfliktowym użytkownikiem pozostaje jednak faktem.

Pisać prosto i zrozumiale, a do tego wybierać swoją życiową partnerkę wg posagu i zdatności do orania pola ;)

Black-Ghost napisał(a):Gdyby napisał tak w innym dziale nie hyderpaku był by warn! Tyle w tym temacie!

Ale to HP i nie ma warna.

Glenroy napisał(a):Ja nie mam problemu ze zrozumieniem :) Nie rozumiem tylko ludzi, którzy mają spiny z byle powodu :P

Ja też, stąd nie rozumiem 99% forum.

Arturo925 napisał(a):Rosiboj, dobry zwyczaj, nie pożyczaj :) Ja daje sie przejechać tylko ludziom, o których wiem tyle ze ogarniają sprzęgło, biegi, hamowanie i mieli jakąś styczność z moto (ludzi którzy pożyczaja moto komus kto nigdy stycznosći z tym nie miał, mój mózg nigdy nie ogarnie). Z tym że dać sie przejechać piździkiem a dać sie przejechać s1000rr to też troche inna bajka. Gdybym miał takie moto to wątpię żeby ktokolwiek poza mną na nim jeździł. Było już pisane pare razy na forum ze ktoś tam pożyczył moto kumplowi i ten sobie zrobił kuku. Z resztą wiesz czemu amahay teraz przerabia moto :)

Ale co Ty tam masz dzieciaku ;) Aczkolwiek 50 to dla niektórych za dużo...

Invinciblee napisał(a):Bez przesady :D Może mistrzem ironii nie jest ale można na luzie załapać o co mu chodziło :D

Dzięki za uznanie :)
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez matylda85 » 16/12/2012, 13:36

Rosiboj ja całą końcówkę sezonu przejeździłam na pożyczonym motocyklu, bo nie miałam swojego. Faktem jest, że to była 'jedynie' ybr 125, ale i tak doceniam zaufanie ... dziewucha, świeżak po kursie, wiadomo jakie to było ryzyko:) obyło się bez przygód na szczęście.
Avatar użytkownika
matylda85
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/12/2012, 15:55
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Invi » 16/12/2012, 13:47

Oj...







Dostanę warna jak o coś spytam? :twisted:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez drug0n » 16/12/2012, 14:06

Wal śmiało.
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez Arturo925 » 16/12/2012, 14:08

drug0n napisał(a):
Arturo925 napisał(a):Rosiboj, dobry zwyczaj, nie pożyczaj :) Ja daje sie przejechać tylko ludziom, o których wiem tyle ze ogarniają sprzęgło, biegi, hamowanie i mieli jakąś styczność z moto (ludzi którzy pożyczaja moto komus kto nigdy stycznosći z tym nie miał, mój mózg nigdy nie ogarnie). Z tym że dać sie przejechać piździkiem a dać sie przejechać s1000rr to też troche inna bajka. Gdybym miał takie moto to wątpię żeby ktokolwiek poza mną na nim jeździł. Było już pisane pare razy na forum ze ktoś tam pożyczył moto kumplowi i ten sobie zrobił kuku. Z resztą wiesz czemu amahay teraz przerabia moto :)

Ale co Ty tam masz dzieciaku ;) Aczkolwiek 50 to dla niektórych za dużo...


hehehe, widzę ze znów ci sie skrócił. Nie wiem co i komu chcesz udowodnić, ale od września dużo czasu nie upłynęło i każdy wie, ze zadawałeś wtedy pytania poziomu czy majtki zakładać pod spodnie czy na spodnie. Duzo szczekasz, ale w sezonie sie przekonasz ze dzieciaki na kiblach z biedronki będą opie*dalać twojego GSa w kazdym korku w tej twojej warszawie. Pis joł
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez motoluka » 16/12/2012, 16:01

Invinciblee napisał(a):Oj...







Dostanę warna jak o coś spytam? :twisted:


Jak się cykasz to Ci pomogę...

matylda85 pokażesz... teraz Twoja kolej Invi.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Black-Ghost » 16/12/2012, 16:05

Hehehehe..
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Hyde » 16/12/2012, 16:11

motoluka napisał(a):Jak się cykasz to Ci pomogę...

matylda85 pokażesz... teraz Twoja kolej Invi.


BŁĄD motoluka! "Pokażesz?" A co jeśli powie NIE? Poprawnie powinno być: POKAŻ! :D
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez drug0n » 16/12/2012, 16:38

Arturo925 napisał(a):
drug0n napisał(a):
Arturo925 napisał(a):Rosiboj, dobry zwyczaj, nie pożyczaj :) Ja daje sie przejechać tylko ludziom, o których wiem tyle ze ogarniają sprzęgło, biegi, hamowanie i mieli jakąś styczność z moto (ludzi którzy pożyczaja moto komus kto nigdy stycznosći z tym nie miał, mój mózg nigdy nie ogarnie). Z tym że dać sie przejechać piździkiem a dać sie przejechać s1000rr to też troche inna bajka. Gdybym miał takie moto to wątpię żeby ktokolwiek poza mną na nim jeździł. Było już pisane pare razy na forum ze ktoś tam pożyczył moto kumplowi i ten sobie zrobił kuku. Z resztą wiesz czemu amahay teraz przerabia moto :)

Ale co Ty tam masz dzieciaku ;) Aczkolwiek 50 to dla niektórych za dużo...


hehehe, widzę ze znów ci sie skrócił. Nie wiem co i komu chcesz udowodnić, ale od września dużo czasu nie upłynęło i każdy wie, ze zadawałeś wtedy pytania poziomu czy majtki zakładać pod spodnie czy na spodnie. Duzo szczekasz, ale w sezonie sie przekonasz ze dzieciaki na kiblach z biedronki będą opie*dalać twojego GSa w kazdym korku w tej twojej warszawie. Pis joł

Hehehe, się uśmialiśmy ;)

suhy-19 napisał(a):a co mi tam najwyżej dostane warna

matylda85 POKAŻ CYCKI :D

+1
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr