Zobacz wÄ…tek - Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE
NAS Analytics TAG

Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE

O wszystkim
_________

Postprzez Shinden » 15/6/2007, 15:36

A moje uczucia religine obrazaja krzyze na kosciolach...NIech autor tego listu jeb****** sie porzadnie mlotkiem w glowe
Gdyby Kózka Ecie Plecie to by Nóżki Ch**j Ci w dupe:>
Avatar użytkownika
Shinden
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 1/9/2005, 14:06
Lokalizacja: Piotrków Tryb.


Postprzez silver » 15/6/2007, 16:10

Co za brednia, to raczej sekta katolicka powinna być zakazana w tym kraju. Jeden większy kretyn od drugiego. :evil: A zresztą co tam, kolega autor zapatrzony w Grzyba widzę, więc prędzej czy później doczeka się kary za swe czyny, gdy szatan po niego przyjdzie :twisted: (żeby nie było - zgodnie z ich religia, a nie żadnym satanizme, czy innym okultyzmem)

Tylko skąd wiedział, że sekta na forum... :twisted:. Gelo znowu się po pijaku wygadał.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Traperoso » 15/6/2007, 16:35

Sekta katolicka? Nie ma takiej... Sekta rydzyka nie ma nic wspolnego z katolicyzmem. Alonzo, moze sie zdenerwowal bezmyslnoscia uzytkownikow. Umieszczaja jakies, tam symbole w Avatarach - nie potrafiac teraz nawet uzasadnic dlaczego to jest satanistyczny znak. Porazka dla takich. Satanizm jest niewielkim zjawiskiem jako tako, a glupota metalowcow dracych mordy: szatan, 666, pokazujacych wiadome znaki na koncertach to standart. Sam mam takich kolesi, niestety wiekszosc moich dobrych znajomych ma takie posrane fazy - bez wiedzy co naprawde to oznacza i skad sie wzielo. Pytanie, kogo to obchodzi? Teraz ludzie maja na wszystko wyje****.
Ostatnio edytowano 15/6/2007, 16:36 przez Traperoso, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kamp » 15/6/2007, 16:35

Hmmm a chrześcijanie obrażają moje uczucia religijne na każdym kroku? :arrow: Też ich powinienem ganić :evil: Dziwie się, że ideologia Rydzyk Corp dotarła aż tutaj :|

:arrow: A co do sekty - nic takiego nie zaobserwowałem, chyba, że prośby Evila do Anetty można uznać za sek(s)ciarskie zachowania (chodzi o hasełko 'pokaż cycki') Evil sprzyja złu :twisted: Powoli w Polsce robi się paranoja. Palny nie wiernych na stosach, lub ich nabijajmy na pale.

:arrow: Nie popadajmy w obłęd, a poza tym katolików w naszym kraju (prawdziwych), a nie tych na papierku jest poniżej 50% populacji - taka prawda... Chrześcianstwo to przeżytek jak dla mnie. Jestem deista i to mi odpowiada. Nie jestem antykatolicki - jezeli nie beda mi wchodzic w droge, ok niech sobie zyja i wierzą w co im się żywnie podoba.

:arrow: Co to manifestowania satanizmu przez subkutury - głupota, bo w większości nie rozumieją nawet co czynią i z czym zadzierają :roll:
Ostatnio edytowano 15/6/2007, 16:39 przez kamp, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Traperoso » 15/6/2007, 16:37

kamp kurwa pisalem cos o rydzyku, to sekciarz - manipuluje ludzmi, wieloma - takich jest wielu w stanach... rujnuje opinie kosciola katolickiego. Powinien dostac EXkomunike i by sie skonczylo. Tyle, ze nikt nie ma odwagi..
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kamp » 15/6/2007, 16:42

Za duże ma facet wpływy - armia fanatycznych wyznawców za nim jest. :/ Jest nie do ruszania... przynajmniej na razie. Po prostu denerwuje mnie podejście chrzescian - ja tam tolerancyjny jestem wobec innych religii - jeżeli chce ktoś wierzyć w zielone wróżki - jego wybór.

Niestety wytłumacz mi dlaczego chrześcianie panosza sie TYLKO w Polsce?! Byłem miesiąc na południu Hiszpanii i widziałem tam jak trzy wielkie religie zyja kolo siebie. Muzułmanizm, Judaizm i Chrzescianizm razem egzystują kolo siebie w harmonii. Nikt z nikim sie nie szarpie. A u nas? :roll: cyrk na kółkach
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Traperoso » 15/6/2007, 16:50

kamp, odpowiedz jest latwa. Chrzescijanie to ludzie, jacy Polacy sa, kazdy widzi. Jak nasz kraj, sie rozwija zalezy tylko od nas. Niby to rzad z***. Przyjda inny, beda podobni - albo tacy sami, moze gorsi - choc wydaje sie to nie mozliwe. Wielu ludzi oglasza sie wszem, ze sa katolikami. Ich zachowanie jednak jest dalekie od katolickiego. Prozna gadka starego dziadka.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kamp » 15/6/2007, 16:55

Fakt w narzekaniu jesteśmy światową ekstraklasą :twisted:

btw. może wyrzućmy także te emosy :evil: , :twisted: - propagują satanizm :D poza tym Alonzo w jednym punkcie swojej wypowiedzi się pomylił. Satanizm nie jest zabroniony przez państwo. Poseł wierzejewski (facet od gejów w rządzie, ekspert obeznany w temacie) złożył taki projekt, którzy utknął w sejmie.

[link]
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8171,wid,88 ... omosc.html

Z resztą co do satanizmu moja opinia jest taka, że jeżeli chce ktoś się w to bawić to i tak to będzie robił. Zagrożenie stanowią gówniarze, którzy w tym siedzą, bo prawdziwy satanista, to człowiek oczytany i znający się na swoim fachu. Z resztą nie ważne. :roll:
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SzpiceR » 15/6/2007, 16:58

ZLOO!! Do Pieca!! :twisted: bedziecie cieplej!!
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kamp » 15/6/2007, 17:01

Heheh SzpiceR masz wolną miejscówkę na dole ??? :D Jakoś mi tam nie śpieszy się, żeby mi przewiało na górze klejnoty, a w piekle ciągła gorrrąca impreza :twisted:
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez silver » 15/6/2007, 17:10

Owszem uogólniłem z tą ''sektą katolicką'', proszę o wybaczenie :P. Chociaż nie zmienia to faktu, iż do samej jako takiej religii także nie mam szacunku, może staram się tego tak nie pokazywać, ale taki jest fakt.

Co do symboli, owszem, praktycznie nikt nie rozumie znaczenia tego czego używa, założę się, że większość forum na co dzień korzysta nieświadomie z wielu symboli, które przez pajaców z wszelkich ''komisji do spraw czarów i magii przeciw Rydzykowi'' uznają za satanistyczne. Kolejna sprawa - podciągnie wszystkiego czego się nie rozumie, lub nie popiera, pod jeden termin ''satanizm'' jest szczytem debilizmu, granicząceco z ciemnotą.

Niech poczytają kilka książek poza biblią to może nie będzie tylu skrajnych przypadków.

Pozdrawiam.

P.S. Do pośmiania, lub nie - http://www.tvn24.pl/-1,1510246,wiadomosc.html
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez nurser102 » 15/6/2007, 17:24

chłopacy a kiedy zaczniemy spiewac gorzkie żale....skoro nie mozemy juz odprawiac czarnych mszy? :D
Jak to powiedziala Angelika <WM> -"katolicki zascianek"....
Przelotne Znajomości Nie Są Tak Ważne Jak Prawdziwi Przyjaciele.....
Avatar użytkownika
nurser102
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 6/8/2006, 19:31
Lokalizacja: opolskie OGL,ONY / slaskie SPI

Postprzez Traperoso » 15/6/2007, 17:25

Silver napisał(a):Niech poczytają kilka książek poza biblią to może nie będzie tylu skrajnych przypadków.


Jestes opytmista :) ja sadze, ze oni nie przeczytali Biblii. Jak by przeczytali, sprawa wygladala by inaczej. Manipulacja ludzmi bardzo czesto polega, na opieraniu sie o autorytet - czyli Biblie, manipulacja czyli przekrecanie prawd zawartych w autorytecie na swoje. Tak nawet nie jest - manipulacja wzgledem Biblii polega bardzo czesto tak, ze mowi sie i to GLOSNO! : PRZECIEZ w Biblii jest napisane! "to i to" wiec BOG NAKAZUJE zrobic TO I TO. Durni ludzie, pomysla czy beda mowic - zobaczcie jaki oczytany jest ten czlowiek. Problem - nic takiego nie jest napisane w Biblii. Czesto dla uwiarygodnienia podaje sie rozdzialy, ktore takze sa z dupy wziete. Pozdro :)

Wracajac, fakt przydaloby sie gdyby czasem siegneli po ksiazke :x
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SpeedyG » 15/6/2007, 21:53

a czy symbole loży masońskiej są dozwolone? mam na myśli piramidę i inne znaki.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez SzpiceR » 15/6/2007, 23:18

spoko u mojego taty w piekle znjad ewma miejscowe po znajomosci :twisted:
sorry za pismo wlasnie byla imprezka w pijekle
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 16/6/2007, 01:47

tia, mordercy, szataniści i szatniarze :) po prostu...

Onet: (komentarz a`propos s.p Agnieszki)

(...)
pomyślą że piesi nie mają szans z nimi!!! Moja kuzynka została potrącona we Włoszech przez motor, który ominął samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Moja kuzynka jeździ teraz na wózku inwalidzkim. A włoski wariat na motorze? Nawet się nie zatrzymał po potrąceniu jej! Było pełno świadków, ale albo "nie zdążyli odczytać rejstracji motoru" albo otwarcie przyznali, że nie mają czasu na łażenie po sądach - typowi "wrażliwi" Włosi! Tak więc moja kuzynka ma złamane życie, a ten włoski zbrodniarz nadal prowadzi swoje "dolce vita". To prawda, że wy motocykliści nie macie szans z samochodem, ale pamiętajcie że pieszy z wami też nie ma szans!
(...)

Zbrodniarz, morderca... szatanista, etc
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez fajerstarter » 16/6/2007, 09:15

a co z tymi emotikonkami? :evil: :twisted: moga byc? :twisted:
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez kami07 » 16/6/2007, 10:24

A własnie diabełek jest też zapewne zakazany
"jeśli wolność to narkotyk to jestem ćpunem"
Avatar użytkownika
kami07
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 21/9/2006, 19:44
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Gandalf » 16/6/2007, 10:47

SZATAN :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nie no poprostu śmieszą mnie ludzie którzy by sobie zrobii sepuku za swoja religie. A tu jest moja opinia o katolicyźmie w postaci dowcipu:

Umiera papież. U wrót raju św. Piotr go pyta:
- KtoÅ› ty?
- Ja? biskup Rzymu.
- Biskup Rzymu? Nie kojarzÄ™.
- No, namiestnik Pański na Ziemi.
- To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo.
- Jestem głową kościoła katolickiego!
- A co to takiego?
Papież zrobił głupią minę i aż mowę mu odebrało.
- Dobra - mówi sw Piotr - Czekaj tu, idę spytać szefa.
(tup, tup, tup)
- Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem, Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam..
- Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz?
- Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać.
Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi:
- Pamiętacie to kółko rybackie, które zakładałem 2000 lat temu?
- No, i?
- Oni do tej pory działają. :twisted:
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Adolf H. » 16/6/2007, 11:22

SzpiceR napisał(a):spoko u mojego taty w piekle znjad ewma miejscowe po znajomosci :twisted:
sorry za pismo wlasnie byla imprezka w pijekle


ssspadaj!!! nie jestem twoim tatÄ….

pozdrawiam,

evil :twisted:
Avatar użytkownika
Adolf H.
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14/6/2007, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê