Zobacz wątek - Pogadanka nt. motocykli, czy warto?
NAS Analytics TAG

Pogadanka nt. motocykli, czy warto?

O wszystkim
_________

Postprzez zxer » 13/8/2012, 23:26

mnie prosze spalic i splukac w kiblu...ewentualnie w kiblu wawelskim
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez falconiforme » 14/8/2012, 11:09

Dajcie spokój wreszcie z tą śmiercią. Kubica w jakim się pojeździe rozwalił? Cliffem Burtonem też na motocyklu zginął? Zientarski jak skończył ? Możemy wiele gwiazd opisać jak się załatwiły w "bezpiecznych" autach.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez Walenty » 14/8/2012, 11:32

Bezpieczne, dopóki ktoś nie postanowi rozmazać kumpla na filarze wiaduktu. Ale chłopak jakiś taki nie do poznania teraz ;)
Taaak, niby nierówność była, ale ktoś taki powinien brać to pod uwagę.
Tak jakoś chciałem się do tego odwołać. Kubica wiadomo, takie coś się zdarza...
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez miki1406 » 14/8/2012, 15:22

Motocykl nie zabija!!! Zabija głupota !!! Kierowcy lub kierującego innym pojazdem... Nie będę jadł widelcem bo mogę się wywalić i zginąć przeszyty kłami bestii... Nie będę robił dzieci bo nagły skok ciśnienia może spowodować wylew i umrę... nie będę itd itp....

Serio... A najgorsze są takie czarno-białe obrazki z idiotycznymi tekstami, boże to istne połączenie disco polo i motocyklizmu. Kocham jeździć, ale nie muszę się tym dzielić z wszystkimi... Kochacie swoje kobity prawda?? Zrobili byście sobie foto podczas sexu, oczywiście czarno-białe z dopiskiem "Bzykanie... Dla tego warto żyć??"

Opanujmy głupote, a będzie żyło się lepiej i bezpieczniej!
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Invi » 14/8/2012, 17:02

miki1406 napisał(a):Serio... A najgorsze są takie czarno-białe obrazki z idiotycznymi tekstami, boże to istne połączenie disco polo i motocyklizmu. Kocham jeździć, ale nie muszę się tym dzielić z wszystkimi... Kochacie swoje kobity prawda??


Chyba gimnazjalizmu :D Nie wiem czy zauważyłeś ale nie ma tutaj ani jednej osoby która nie nabijałaby się z tych tekstów ;) Także nie rozumiem sensu twoich wywodów.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez sebekmelior » 14/8/2012, 18:36

Zabija brak umiejetnosci i brak wyobrazni, brawura nie tylko kierujacego motocyklem ale i innych pojzdow uczestniczacych w ruchu drogowym. Fakt ze na przezycie wypadku przy okreslonej predkosci zawsze ma kierujacy samochodem lecz czy zawsze? moim zdaniem nie zawsze zalezy w co zapieprzysz i jak sie ulozy cialo podczas udezenia. Mozesz walnac czolowe i spojrzec sobie z "bliska" na wlasne pluca lecz mozesz tez miec slizga gdzie wyjdziesz z siniakami i otluczeniami, gdzie samochod mogloby sciagnac i udezyc w drzewo np i polamac Cie troszke... Nie robcie tagedii. Jest w ten sposob ze kazdy z nas liczy sie z ryzykiem ale czy ktos sie przejmuje na tyle by to rzucic? jesli sie wachasz to nie dla Ciebie jesli masz myslenie ze warto podjac ryzyko mimo wszystko to witamy szanownego motocykliste. Ludzie biora kazdego z motocyklem za motocykliste a jest calkiem inaczej, ja sam mam 19 lat od 4 lat jezdze ciagle roznymi sprzetami. Zaczelo sie od komarka a w wieku 16 lat smigalem GS-em. Troche walnolem nim (prosze o odpuszczenie sobie spamu katujacego moja osobe) i powiem Ci ze do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic... Ja szczerze mowiac mialem tylko kilka momentow ze zdazylo mi sie wylaczyc myslenie lecz nigdy w zabudowanym i nigdy gdy mialem kogos niedaleko. Zawsze sie staram nie skrzywdzic innych, czerpac z mojej PASJI I MILOSCI jak najwiecej przyjemnosci bo wlasnie o to chodzi w tym prawda?! Szpanerow i dresow prosze nawet nie probowac zaliczac do "naszych" bo to nawet nie podgatunek ludzi a gnoji bez mózgu a muskiem... Przemysl..
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez Walenty » 14/8/2012, 20:25

Panie okno wyżej, o tym była mowa w paru postach nad Tobą :)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez miki1406 » 15/8/2012, 07:38

Invinciblee napisał(a):
miki1406 napisał(a):Serio... A najgorsze są takie czarno-białe obrazki z idiotycznymi tekstami, boże to istne połączenie disco polo i motocyklizmu. Kocham jeździć, ale nie muszę się tym dzielić z wszystkimi... Kochacie swoje kobity prawda??


Chyba gimnazjalizmu :D Nie wiem czy zauważyłeś ale nie ma tutaj ani jednej osoby która nie nabijałaby się z tych tekstów ;) Także nie rozumiem sensu twoich wywodów.


po...po...poniesło mnie :lol:

Ktoś tam wkleił stronę temu, a jak widzę te głupoty...
Mi to się widzą takie morały:

Obrazek

albo

Obrazek

albo

Obrazek

albo choć coś z jajem
Obrazek
Obrazek

Takie jeszcze ujdą
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Black-Ghost » 15/8/2012, 12:58

Wszystkie te demoty są o kant dupy rozbic! Mnie najbardziej smieszy jak przelatuje obok jakiejs szkoły a nastalatki dostają samomasturbacji :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez miki1406 » 15/8/2012, 21:02

A to i ja lubie... Najlepiej jest wtedy pociągnąć ostrym tekstem... Inteligentne odpuszczą, a zostaną głupawe wprost na ruszt i wtedy wyciągam z pod pupy wydrukowany idiotyzm - ona dostaje spazmów i blowjob lepszy niż mając eclipse

http://www.joemonster.org/article.php?sid=6488 (otwórz link)

Polecam!!!
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Invi » 15/8/2012, 21:54

Podstawówkę :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez maciejka69 » 15/8/2012, 22:58

Invinciblee napisał(a):Podstawówkę :D

pedofil :D
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez Walenty » 16/8/2012, 00:16

provit napisał(a):
maciejka69 napisał(a):
Invinciblee napisał(a):Podstawówkę :D

pedofil :D

Przynajmniej zawsze gładkie :D


Ja tam nie wiem...
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Apovsky. » 16/8/2012, 12:06

KaG.
Niestety nie. Wypadek miał miejsce w Łódzkiem.
Apovsky.
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 26/5/2012, 15:31

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na gr