Zobacz wÄ…tek - skad kase na motocykl??
NAS Analytics TAG

skad kase na motocykl??

O wszystkim
_________

Postprzez simonw » 27/5/2007, 19:58

Khm, niestety wszyscy przedmowcy maja racje :)
Juz powoli widze, ze zaczyna mi sie podobac i w czarnych barwach przedstawia sie kurs nurkowania w horwacji i nowy samochod :P

a jak ? odkladac, pacowac - jak kto umie , malo imprezowac, malo pić (w sensie z umiarem) i odkladac kazdy pieniadz na sprzet :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Szafa » 27/5/2007, 20:04

simonw napisał(a):(...) malo imprezowac, malo pić (w sensie z umiarem)

Tak to siÄ™ nie da :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez GregorMoto » 27/5/2007, 20:07

nic łarwo nie przychodzi no chyba ze ktoś ma szczescie ale to bardzo rzadko!! trzeba miec zródło dochodów i dziekuje!!
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez rafi » 27/5/2007, 20:28

SzpiceR napisał(a):ale w sumie jest zastanawiajace jak ktos jezdzi R1 a ma 23 lata i studiuje jeszcze :?


a co w tym dziwnego? kredyty na ulicy rozdają, także żaden problem kupić sobie sprzęta.
A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
Avatar użytkownika
rafi
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22/4/2007, 22:16
Lokalizacja: Piotrków T.

Postprzez SzpiceR » 27/5/2007, 20:41

no tak jak bogaci rodzice Ci go splaca... no to powiedz co to za praca ze pracujesz 5 dni w tyg w weekedn szkola i masz i na R1 i na sieke czesci i na szkole a przecierz zawodu niemnasz bo dopiero sie uczysz... ja tam zamierzam po technikum matura i do policji :) bede probowal byle do panstwowego
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez harry89 » 27/5/2007, 20:45

mierzwin napisał(a):pracuje regularnie i odkladam...

mierzwin, czy my sie znamy? :shock: :o :shock: haslo endrju cos ci mowi?
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez simonw » 27/5/2007, 20:47

Szafa napisał(a):
simonw napisał(a):(...) malo imprezowac, malo pić (w sensie z umiarem)

Tak to siÄ™ nie da :lol:


Hmmm... da sie ;)
Przeciez nie poweim, podlapac pozadna prace jeszcze w szkole sredniej - i niech firma placi dodatkowo za studia ... zrezygnowac z mniejszych przyjemnosci myslac o tej CIUTEK drozszej i fajniejszej
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez R1 » 27/5/2007, 20:56

SzpiceR napisał(a):ja tam zamierzam po technikum matura i do policji :) bede probowal byle do panstwowego


Ze średnim bedziesz nikim !! zrób jakieś studia, zaoczne wystarczą nawet marketing i zarzadzanie, tych studiów się nie da nie skończyć :p ( bez obrazy oczywiście)

Ale jest jeden duuuży plus tej roboty, nie trzeba płacić mandatów ;)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez SzpiceR » 27/5/2007, 21:01

simonw spróbuj zdjac różowe oklulary... podlapac dobra prace w szkole sredniej?? chyba w MC donaldzie :( a zeby Ci placili za studia to chyba fachowiec samouk bys musial byc... a do tego teraz sie boja szkolic pracownikow bo po szkoleniu polowa ucieka do Angli...



PS. R1 no ja myslalem o szkolce policyjnej... sa 3 szkoly policji w polsce... Szczytno,Pila i Slupsk :) tu gdzie mieszkam... na poczatku kraweznik ale sa kursy oraz jest jeszcze pod oficerska policyjna!!
Ostatnio edytowano 27/5/2007, 21:11 przez SzpiceR, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez lmpk » 27/5/2007, 21:01

mi to kasa na jabłonce rośnie. codziennie zrywam pare zielonych. roz..bał mi uczucia. ..... debilne posty... debilne tematy..... tylko tam sie to nadaje
f3
Avatar użytkownika
lmpk
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 11/10/2006, 12:14
Lokalizacja: Mazury

Postprzez R1 » 27/5/2007, 21:04

dokładnie, Panowie moderatorzy śpią :p
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez pawlak200192 » 27/5/2007, 21:05

Biznes Plan

Na początek wystarczy 7 zeta deseczka i nóż
Za tÄ… kase kupujemy masmix’x i chleb
Następnie: smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz,

Potem idziesz pod koÅ›ciół stawiasz pudeÅ‚ko po masmix’ie i zarabiasz 8 zeta dziennie
ZarobionÄ… kase inwestujesz na nastÄ™pnego masmix’a i chlebek i znowu: smarujesz, jesz,

smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz,

Teraz zarabiasz już 16 zeta ,za które kupujesz 2 chleby i 2 masmix’y (jeszcze ci zostanie na chipsy =))

smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz, smarujesz, jesz,
opÅ‚acaÅ‚o siÄ™ teraz zarabiasz 32 zeta powtarzasz to az uzbierasz 100 pudeÅ‚ek po masmix’ie
wtedy będziesz zarabiac 800 zeta dziennie więc przez rok zarobisz 292000zł za co będziesz mógł kupic nie tylko nowe moto ale tez fure chate itp

jest jeszcze wersja dla bardziej zaawansowanych tzn. wcinanie samych masmix’ow co skróci
czas zbierania 100 pudełek ~o połowe

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pawlak200192
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1724
Dołączył(a): 14/12/2006, 21:36

Postprzez simonw » 27/5/2007, 21:10

Co do szukania pracy w szkole - DA sie to zrobic, nie tylko mi sie tak udalo, ale kilka osob jeszcze zostalo wylowionych i pracuja tu i owdzie - generalnie w światku nie tylko polskim slychac o nich - wiec jest to realne - i sam jako pracodawca tez szukam ludzi juz w sredniej szkole, by poniekad uwiazac taka osobe studiami, np umowa na czas 5 lat z warunkiem - firma oplaca nauke ALE w niej zostajesz.

To troszke na modłe zachodnia, ale takie rodzynki jesli widac, trzeba wylowic za mlodu.
Organizowane sa tez konkursy - ktorych laureaci maja mozliwosc odbycia stazu/praktyk ktore jesli sie dobze sprawia moga zamienic sie automatycznie w prace wiec i taka mozliwosc istnieje, nie dla wszystkich, ale jest to nawet w polsce realne.

O wiele prosciej jest podlapac cos na wakacje, moze super sprzetu sie nie kupi, ale taki dopał rzedu 2-3 tys wystarczy w zupelnosci na rozpoczecie zabawy z 2ma kółkami - czego oczywiscie wszystkim zycze z calego serca
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 27/5/2007, 21:15

w tym problem ze nie wsyzscy są orłami :) lub maja fach w reku... ja upatrzylem sobie policje i bede probwal jakies szkoly policyjne robic w miedzyczasue gdy bede krawęznikował miedzy blokami...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 27/5/2007, 21:27

Ale panstwowa praca ma ten jeden plus ze masz wszystkie swiadczenia na czas i premie, nie premie, 13stki, dodatki etc :P

Kolega pracuje w bibliotece uniwersyteckiej we wro, podstawy ma tak na oko z 1200 i do tego bywa ze bezmala drugie tyle dodatkow;P

Niestety jak sie dowiedzial ze mam moto, chce na pierwszy kupic sobie Ninje 600tke, wiec z wiedza z zakresu prowadzenia roweru, wkrotce zdrapie go z jakiegos drzewa
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Manhatan » 27/5/2007, 21:33

Jak już chcecie mieć taki temat, bo widze, że się rozpisaliście to przenosze do Hydeparku, tam bedzie jego miejsce.

Pozdro

P.S Mod nie śpi, mod czuwa :lol:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez simonw » 27/5/2007, 21:38

Polecam koledze
POPR (Pieprzony Operator z Piekla Rodem) tlumaczenie badz BOFH (Bastard Operator From Hell) bys doskonalil sie w sztuce administratorskiej :)
Hehe... za spokojny jestes ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez redi84 » 27/5/2007, 21:43

(...) malo imprezowac, malo pić (w sensie z umiarem)


Tak to siÄ™ nie da Laughing



Hmmm... da sie Wink


Hehe, jeśli ma się imprezowych znajomych to się nie da ;)

Ja właśnie się zastanawiam nad leasingiem. Mam kasę na 3 letni motor, ale sobie pomyślałem, że może lepiej byłoby kupić nówkę. Przynajmniej gwarancja będzie i satysfakcja z dziewiczego oswajania maszyny. Jak narazie nic się o tym nie dowiadywałem, może ktoś kto korzystał z tego napisać jak to wygląda w praktyce?
redi84
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27/5/2007, 15:59

Postprzez simonw » 27/5/2007, 21:46

Leasing ?
Ciezko kurde ;-)
Prosciej dobrac kredyt na reszte niz bawic sie w leasing...

generalnie, jest to forma wynajmu pojazdu do pracy w firmie a nie zakupu ratalnego jak to w polsce jest postrzegane
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez redi84 » 27/5/2007, 21:49

Kredyt? a mogę w ogóle na firmę kupić moto i sobie go wsadzić w koszta? [moja działalność nie ma nic wspólnego z motorami]

Nie mam jeszcze 25 lat, dostane kredyt? słyszałem, że mogą być z tym problemy.
redi84
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27/5/2007, 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości




na górê