Zobacz wątek - Zestawienie wieku forumowiczów
NAS Analytics TAG

Zestawienie wieku forumowiczów

O wszystkim
_________

ile stuknęło Ci wiosen?

14 i mniej
4
3%
15-17
13
9%
18-22
51
37%
23-26
40
29%
27-31
18
13%
32-36
4
3%
37-41
4
3%
42-50
3
2%
51 i wiecej
1
1%
nie wiem, nie ma mamy w domu i nie ma mi kto powiedzieć
1
1%
 
Liczba głosów : 139

Postprzez zxer » 20/2/2012, 23:33

eneasz napisał(a):Z ankiety wynika , ze istnieje przepaść wiekowa miedzy mną a reszta, dobrze ,ze chociaż mam towarzysza ;)


a wiec stad ten kryzys wieku sredniego xD[/quote]
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez specificman » 20/2/2012, 23:38

eneasz napisał(a):Z ankiety wynika , ze istnieje przepaść wiekowa miedzy mną a reszta, dobrze ,ze chociaż mam towarzysza ;)

I do tego stanowimy razem 6%! Ale do czasu.
Hmm. Już 4%.
ER-6n 2012
Avatar użytkownika
specificman
Świeżak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 13/9/2011, 13:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Leonneon » 21/2/2012, 00:15

zxer napisał(a):
Leonneon napisał(a):
neuros napisał(a):o bosh... ale się staro poczułam :P

Znam tajniki ostrej kuracji odmładzającej :shock:


widziales awatar ? Uspi cie i wykastruje ;P


Może mnie zabierze na intensywną terapie.:roll:

BTW wyniki mnie zaskakują, dużo młodych forumowiczów. Na razie brak osób w przedziale wiekowym '32-36' i '51+'. Mam nadzieje ze przekroczymy przynajmniej 100 osób do końca miesiąca.
Avatar użytkownika
Leonneon
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13/6/2010, 00:35
Lokalizacja: Dębica

Postprzez bryk77 » 21/2/2012, 03:56

madcap napisał(a):
Seba_ER5 napisał(a):Za lekko ponad miesiac koncze 27 ale narazie 23-26


już zaczyna mnie boleć wątroba .... 8)


Mad, Twoja wątroba już teraz woła o pomstę do nieba.. :P

U mnie rocznikowe 26. Za rok będę w mniejszości. :wink:
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez C-bool » 21/2/2012, 09:51

Większość młodych, bo to forum.scigacz a nie forum.czopyr :P A niestety młodzi gniewni na 18stke sobie najczęściej sporta kupujo
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KAPELA911 » 21/2/2012, 10:40

nie wrzucaj wszystkkich 18 latków do jednej szuflady nie wszyscy w głowie mają nawalone..
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez k9aro3l » 21/2/2012, 11:13

eneasz napisał(a):pamietacie jeszcze kilka lat temu bylo czy na pierwsze moto litr czy 600, teraz juz zeszlo na 500....



Ja mam gdzieś gazetę "motocykl" bodajże z 2004 roku, gdzie jest napisane że r1 to dobry motocykl na pierwsze moto. Później zeskanuje i wrzucę.
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez maciejka69 » 21/2/2012, 12:24

eneasz napisał(a):Kapela, nie mowie, ze kazdy 18 latek to glab (wsumie to wogole tak nie mowie) ale co mlody czlowiek w wieku 18 lat wie o zyciu? Czy juz pracowal kilka lat dzien w dzien i ceni peniadze? Czy juz ma rodzine za ktora musi odpowiadac? Czy juz splacal jakies kredyty? Z jakimi problemami do tej pory sie spotkal? Wybudowal dom? Zalatwial pozwolenia, szarpal sie z geodetami itd ... sorry taki czlowiek nic nie wie, caly jego swiat to pieniadze przynosza rodzice i jak sie do nich usmiechniesz to masz co chcesz a najwiekszy problem to bolacy tylek od drewnianego krzesla po 8 godzinach lekcji z 8 przerwami w tym dwiema dlugimi :)

trudno się nie zgodzić. To nie kwestia inteligencji i mądrości, a doświadczenia życiowego. Tego się nie przeskoczy
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez KAPELA911 » 21/2/2012, 19:52

ja pracuje od 12 roku życia kazdy wolny dzien to dzień w pracy, a pieniadze które zarobie nie idą na to co mi sie widzi czasami rodziców trzeba wyreczyć albo im pomóc, swoje przeżyłem ale duzo jeszcze przedemną
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez SuzukiMaster » 21/2/2012, 20:23

wg mnie ankieta do bani zje..na :] czuję się poniżonym przez wrzucenie mnie 21latka do torby z 18 latkiem :(
Ja osobiście nie mogę liczyć na utrzymanie mnie przez rodziców , muszę działać sam a taki 18latek to jeszcze na garnuszku rodziców siedzi :)
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez Leonneon » 21/2/2012, 20:53

SuzukiMaster napisał(a):wg mnie ankieta do bani zje..na :] czuję się poniżonym przez wrzucenie mnie 21latka do torby z 18 latkiem :(
Ja osobiście nie mogę liczyć na utrzymanie mnie przez rodziców , muszę działać sam a taki 18latek to jeszcze na garnuszku rodziców siedzi :)

Chciałem zrobić po 2 lata ale nie dało się. Mogłem w ankiecie dać tylko 10 opcji wyboru. Przy 10+ zgłaszało błąd, nic na to nie poradzę.
Avatar użytkownika
Leonneon
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13/6/2010, 00:35
Lokalizacja: Dębica

Postprzez k9aro3l » 21/2/2012, 20:54

Ty no dobra mam 18lat i jestem na garnuszku rodziców. I co w związku z tym? Mam się tego wstydzić i iść teraz do pracy? Bo to jakiś wstyd jest ? Czy co bo nie rozumiem ciebie SuzukiMaster co chciałeś powiedzieć w swoim poście.

Na życie dają mi rodzice a na przyjemności to niestety ale sam muszę odkładać. Sam sobie uzbierałem kasę na motocykl, i częściowo na odzież, częściowo bo tylko kask, rękawice, kurtkę i żółwia na buty i na spodnie mnie już nie stać.

I proszę nie pakować wszystkich osiemnastolatków w jeden wór. Nie wszyscy mają bogatych rodziców którzy kupią mu moto i nie wszyscy mają syf w głowie pod względem pierwszego moto.
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez SuzukiMaster » 21/2/2012, 21:31

k9aro3l Nie wiem czego tu nie rozumieć :) Co miałem do powiedzenia powiedziałem .
"Ja osobiście nie mogę liczyć na utrzymanie mnie przez rodziców , muszę działać sam a taki 18latek to jeszcze na garnuszku rodziców siedzi"
Chodziło mi o pełną samodzielność w życiu codziennym, nie mieszkam z rodzicami i utrzymuję się sam (opłaty,jedzenie,mieszkanie itp.) a 18 latek to jeszcze poniekąd wyrastający nastolatek.
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez kravec » 21/2/2012, 21:46

k9aro3l napisał(a):Ty no dobra mam 18lat i jestem na garnuszku rodziców. I co w związku z tym? Mam się tego wstydzić i iść teraz do pracy? Bo to jakiś wstyd jest ? Czy co bo nie rozumiem ciebie SuzukiMaster co chciałeś powiedzieć w swoim poście.


się podpisuję... nie można gadać: "ja to przeżyłem a Ty to to, to tamto"..

nie pracuje, nie pracowałem.. a chcesz sie zamienić na siedzenie kilka godzin dziennie na uczelni, podejściu do Ciebie jak do ucznia liceum który co tydzień ma kartkówki (z materiału który czasami mimo wielu nieprzespanych nocy i tak kompletnie nie wchodzi albo ucieka nad kartką z pytaniami), może siedzenie 4 godzin na laborkach, robieniu jakiś idiotycznych rzeczy które nigdy Ci się nie przydadzą, na sprzęcie który działa jak chce a musisz być dokładny bo wynik na wykresie Ci się lekko przesunie= punkty leca.. a punkty potrzebne są bo ich liczba warunkuje dopuszczenie do egzaminu... a po tych 4 godzinach stojąc w kolejce z kartką z wynikami do szanownego pana doktora mówi Ci że tutaj nie wpisałeś jednostek, biegniesz do stołu po ołówek żeby poprawić, wracasz a on z uśmiechem mówi Ci: minutę temu skończyłem pracę, proszę mnie szukać po urlopie, do widzenia (sytuacja z wczoraj), a może chcesz przez 3 miesiące wakacji na z mianę siedzieć nad ksizkami kiedy kumple dzwonią: Ty byś pojeździł i odpowiadasz.. nie bo mam egzamin, uczę się, a jak się nie uczę to śpie, albo ewentualnie jem... ale egzamin masz za półtora miesiąca- tak.. ale nie wyrobię się z materiałem bo ksiązki do anatomii mają minimum 900 stron (największa 5-cio tomowa łącznie jakieś 3000).. i potem brakuje na egzaminie 1 pkt i masz komis za kolejne 2 tygodnie... a jeszcze w wakacje masz praktyki w szpitalu: teoretycznie miesiąc 5 dni po 7 godzin (myslisz że dostajesz kasę? hahaha... żart.. jeszcze musisz sobie kupić spodnie, buty, fartuch kupiłeś rok temu na zajęcia) i co robisz: zasuwasz po nocach po 12 godzin po to żeby zakończyć je wcześniej.. robisz 120 godzin w 2 tygodnie- i cieszysz się że trafiłeś na fajne pielęgniarki, że nie babrałeś się w kupie 5 razy dziennie bo nie wiedziałeś jak pacjenta ułożyć... mógłbym tak pisać dłuugoo... a uwierz mi że jeśli masz zacięcie i chcesz, choć czasami to jest nierealne bo po prostu się nie da nauczyć (nie każdy potrafi raz przeczytać i pamiętać nazwy łacińskie, przyczepy i zakres ruchów każdego mięsnia, enzymy w cyklu 20 reakcji, ich inhibitory substancje pomocnicze, wzory produktów itp.) i masz tak że na 40 godzin śpisz 2,5 godziny łącząc wszystkie drzemki bez których po prostu nie pamiętał byś swojego imienia. Potem padasz i śpisz 13 godzin żeby wstać i znowu jechać na 10 godzin zajęć...
Nie tylko wysiłek fizyczny jest męczący.... i nie można ludzi szufladkować
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez KAPELA911 » 22/2/2012, 14:50

brak ciśnienia powiadasz? 14 godzin pracy na wulkanizacji od 8 do 18 i przyjeżdża gość i mówi że ma dwie przekładki w ciężarówce i cztery opny do nacięcia i co mu powiesz przyjedź jutro jak samochód jest mu potrzebny? Myslisz że szkoła nie wywiera ciśnienia w mojej jest naprawde wysoki poziom i łatwo nie ejst nie ma na nic czasu śpie po 4 godziny na dobe łącząc prace nauke i treningi i nie jest wesoło ale nie narzekam. Jak ktoś traktuje na serio to co robi to zapierdziel jest wszędzie, jest grupa która ma wszystko w dupie ale jest też duża która pracuje...
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez kravec » 22/2/2012, 17:47

to generalnie rób tak dalej i czekaj efektu zdrowotnego....

offtop jak zwykle się zrobił
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez KAPELA911 » 22/2/2012, 18:12

eneasz Ty i twój świat. Kravec efekty zdrowotne już są...
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez SuzukiMaster » 22/2/2012, 18:24

eneasz napisał(a):
KAPELA911 napisał(a):brak ciśnienia powiadasz? 14 godzin pracy na wulkanizacji od 8 do 18 i przyjeżdża gość i mówi że ma dwie przekładki w ciężarówce i cztery opny do nacięcia i co mu powiesz przyjedź jutro jak samochód jest mu potrzebny? Myslisz że szkoła nie wywiera ciśnienia w mojej jest naprawde wysoki poziom i łatwo nie ejst nie ma na nic czasu śpie po 4 godziny na dobe łącząc prace nauke i treningi i nie jest wesoło ale nie narzekam. Jak ktoś traktuje na serio to co robi to zapierdziel jest wszędzie, jest grupa która ma wszystko w d*** ale jest też duża która pracuje...


Jak tak pociagniesz , jeszcze z 10 - 15 lat to moze wtedy rozmawiac, narazie to masz przygode i nic nowego nie powiedziales :)

Zgadzam się , to jest jak na razie przygoda też takową miałem przed sobą i wierz mi że były to dobre czasy :) .
KAPELA911 Oszczędzaj się :) Ja w wieku 18lat też tak zawalałem i nabawiłem się wybitego stawu barkowego , ojj bolało.. bolało .. najgorsze jest to że potężny wysiłek i kontuzja daje o sobie znać :x
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez bryk77 » 22/2/2012, 18:28

kravec napisał(a):to generalnie rób tak dalej i czekaj efektu zdrowotnego....



Podpisuję się pod tym. Ludzie, oszczędzajcie się! Mozolna harówa odbije się na Waszym zdrowiu. To tylko kwestia czasu. Conieco o tym wiem...

Więcej radości z życia i czasu na przyjemności. Niby łatwo powiedzieć, bo za coś żyć trzeba, ale mimo wszystko czasami można jednak zwolnić tempo.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez KAPELA911 » 22/2/2012, 19:39

powiedzmy że poznałem swoją granice i wiem że jak nie jedno się ciągnie ostro to nie drugie- szkoda że nikt nie potrafił mi przetłumaczyć wczęsniej ale co zrobisz trzeba się uczyć na błędach.
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości




na górê