Zobacz wÄ…tek - Akumulator w aucie
NAS Analytics TAG

Akumulator w aucie

O wszystkim
_________

Postprzez RUTRA.RD » 7/2/2012, 12:54

ta. moja jak kupila auto deawoo nubira to plyn chlodzacy byl brazowy a w zbiorniczku wyrownawczym to syf ze ho ho
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Postprzez komarcc » 7/2/2012, 20:38

To się ciesz, że w ogóle coś było, jakbyś wiedział ile ludzi jeździ na sucho to byś się zdziwił :shock: o dziwo zdarzają się sztuki, które mimo głośnej pracy silnika dalej jeżdżą.

Póki co wszyscy ludzie, wiedzą, że należy zmieniać w silniku olej i chcą go zmieniać choć czasem go tam nie ma (2T), ale informacja o płynie chłodniczym jeszcze świata nie obiegła.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez JÄ™drekZDW » 7/2/2012, 22:20

mam Clio 1.9D 96rok stary klekot aku 3 letnie a po 6 dniach postoju pali bez problemu po 1 nagrzaniu świec .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Czester » 8/2/2012, 00:06

Pomimo, iż samochody zmieniam częściej niż olej silnikowy to zauważyłem ostatnimi czasy, że akumulatory ledwo wytrzymują okres gwarancji. Dałem nawet jeden taki do reklamacji, to po dwóch tygodniach odesłali mi go z kwitkiem, na którym widniało, że akumulator uległ uszkodzeniu w wyniku niesprawnej instalacji elektrycznej w aucie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez JÄ™drekZDW » 8/2/2012, 21:50

CzesterTX napisał(a):Pomimo, iż samochody zmieniam częściej niż olej silnikowy to zauważyłem ostatnimi czasy, że akumulatory ledwo wytrzymują okres gwarancji. Dałem nawet jeden taki do reklamacji, to po dwóch tygodniach odesłali mi go z kwitkiem, na którym widniało, że akumulator uległ uszkodzeniu w wyniku niesprawnej instalacji elektrycznej w aucie.


nieroby nawet pewnie go nie sprawdzali :)
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê