Zobacz wątek - Na kogo byscie dzisiaj glosowali?
NAS Analytics TAG

Na kogo byscie dzisiaj glosowali?

O wszystkim
_________

Na kogo byście dziś głosowali?

Inna
7
15%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Ruch Palikota
13
27%
Unia Pracy
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość
6
13%
Sojusz Lewicy Demokratycznej
1
2%
Platforma Obywatelska
8
17%
Kongres Nowej Prawicy
11
23%
Partia Kobiet
2
4%
 
Liczba głosów : 48

Postprzez peterwhite » 4/3/2012, 21:07

k9aro3l napisał(a):a co uważasz że oni może dobrze rządzą naszym państwem ? Proszę Cię..


Temat rzeka. W każdym razie uważam, że radzą sobie sytuacyjnie najlepiej ze wszystkich obecnie istniejących partii jeśli te mogłyby zająć ich miejsce. Dla mnie koniec tematu. Pozdrawiam.
Dobre, bo czarne ~ ZR-7
Avatar użytkownika
peterwhite
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 25/5/2010, 11:05
Lokalizacja: W-wa


Postprzez Invi » 4/3/2012, 21:29

Twoja argumentacja jest nie do podważenia :lol:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Domocoon » 4/3/2012, 21:44

peterwhite napisał(a):
Temat rzeka. W każdym razie uważam, że radzą sobie sytuacyjnie najlepiej ze wszystkich obecnie istniejących partii jeśli te mogłyby zająć ich miejsce. Dla mnie koniec tematu. Pozdrawiam.


I wszystko jasne.
Domocoon
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 19/11/2011, 19:40

Postprzez Czester » 5/3/2012, 00:31

Dziwi mnie, dlaczego żaden z entuzjastów rządami Platformy, nie próbował nawet uargumentować swojego zdania. Jeśli ja twierdzę cokolwiek, staram się to poprzeć jakimkolwiek argumentem. Może idiotycznym, na pewno subiektywnym, ale argumentem. Nieuargumentowane twierdzenie to czcze gadanie. Pieprzenie w stylu "bo tak i ch*j" jest jak dla mnie bez sensu.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez peterwhite » 5/3/2012, 00:58

Dziwi mnie, dlaczego żaden z entuzjastów rządami Platformy, nie próbował nawet uargumentować swojego zdania.


Widocznie nie czują potrzeby argumentowania. Szczególnie w sytuacji, gdy przeciwnicy rządów platformy ograniczają się do "argumentowania" polegającego na naświetlaniu błędów, potknięć i niedociągnięć. Zastanawiam się, czy któryś z nich zda sobie w końcu sprawę, że o jakości rządzenia nie świadczy tylko sam pojawiający się problem podczas trwającej kadencji, ale skala jego eskalacji i poziom niwelacji u źródła przez rządzących. Problemy są, kwestią istotniejszą jest to jak sobie z nimi radzą. A radzą sobie najlepiej z obecnie istniejących partii.

Jeśli ja twierdzę cokolwiek, staram się to poprzeć jakimkolwiek argumentem. Może idiotycznym, na pewno subiektywnym, ale argumentem.


Szkoda, bo prawdę mówiąc jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia, to lepiej jest pomilczeć.

Nieuargumentowane twierdzenie to czcze gadanie. Pieprzenie w stylu "bo tak i ch*j" jest jak dla mnie bez sensu.


Jak wspomniałem temat PO i ich rządów, to temat rzeka. Jeżeli interesuje Cię szeroka argumentacja mojego wyboru to zapraszam do dyskusji na privie. Zastanawiam się jednak do czego Ci to jest potrzebne, bo zakładam, że nie do tego, by przekonać się co do PO jako partii i poparcia ich do końca rządów. Jeżeli chcesz zaspokoić wyłącznie swoją ciekawość "bo tak i ch*j", to wybacz, ale nie chce mi się produkować :)
Dobre, bo czarne ~ ZR-7
Avatar użytkownika
peterwhite
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 25/5/2010, 11:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez RUTRA.RD » 5/3/2012, 10:13

PO
- sprawa reform emerytur mundurowych nie rozwiązana
- sprawa krus nie rozwiązana
- wzrost podatków i ogólnych kosztów życia zajebisty
- reforma leków o kand dupy potłuc
- odwołanie budowy sporej ilosci dróg 2015-2018 nic nie będziemy budować martwica będzie
- brak spadku bezrobocia
- nadal ze swoich podatków lożę na kler - wzrost zatrudnienia w administracji


TAK TO KAŻDY BY POTRAFIŁ RZĄDZIĆ

w ogolę to szkoda gadać bo nic nie zrobili, nawet nie chce mi sie wiecej pisac
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez k9aro3l » 5/3/2012, 14:10

peterwhite napisał(a):. Szczególnie w sytuacji, gdy przeciwnicy rządów platformy ograniczają się do "argumentowania" polegającego na naświetlaniu błędów, potknięć i niedociągnięć. Zastanawiam się, czy któryś z nich zda sobie w końcu sprawę, że o jakości rządzenia nie świadczy tylko sam pojawiający się problem podczas trwającej kadencji, ale skala jego eskalacji i poziom niwelacji u źródła przez rządzących. Problemy są, kwestią istotniejszą jest to jak sobie z nimi radzą. A radzą sobie najlepiej z obecnie istniejących partii.


Jeżeli interesuje Cię szeroka argumentacja mojego wyboru to zapraszam do dyskusji na privie. Zastanawiam się jednak do czego Ci to jest potrzebne, bo zakładam, że nie do tego, by przekonać się co do PO jako partii i poparcia ich do końca rządów. Jeżeli chcesz zaspokoić wyłącznie swoją ciekawość "bo tak i ch*j", to wybacz, ale nie chce mi się produkować :)


Po pierwsze to jako wybroca chce ażeby partia rządząca zarzadzała dobrze państwem, a nie zmieniała swoje decyzje pod wpływem nacisku. Dobra partia to twarda i stanowcza. Straciłem szacunek do PO po tym jak zaczeli zmieniać swoje decyzje po falach nagonki na nich, tylko po to ażeby uzykać wieksze poparcie wyborców. Nie chce ażeby Polska robiła "laskę" dla USA i dla całej UE, a na dzien dzisiejszy mam wrażenie że tak się dzieje.

Po drugie skąd wiesz że radzą sobie najlepiej? Skąd wiesz jakby rządziły inne partie ? Co by było gdyby rządził palikot czy krowin mikke ?

A po trzecie forum jest po to ażeby dyskutować. Na priv to można się umówić na kawkę.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez maciejka69 » 5/3/2012, 14:18

mnie zalałeś śmiechem, ale są tacy, którzy może nawet o krwi powiedzą ;)
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez peterwhite » 5/3/2012, 15:35

Po drugie skąd wiesz że radzą sobie najlepiej? Skąd wiesz jakby rządziły inne partie ? Co by było gdyby rządził palikot czy krowin mikke ?


Obiektywnie rzecz biorąc nie mam pojęcia co by było. Przypuszczam jednak, że byłoby o wiele gorzej. Zresztą, na każdy rząd się psioczyło - taka mentalność, taka kolej rzeczy widocznie. Poza tym pojęcie "dobrego rządzenia państwem" jest względne i mega subiektywne. Kwestia jest o wiele głębsza.

Niech zaleje nas blask - nie chwały, lecz wiosennego słońca, ładnie proszę :)
Dobre, bo czarne ~ ZR-7
Avatar użytkownika
peterwhite
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 25/5/2010, 11:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Walenty » 5/3/2012, 18:54

RUTRA.RD napisał(a):PO
- sprawa reform emerytur mundurowych nie rozwiązana
- sprawa krus nie rozwiązana
- wzrost podatków i ogólnych kosztów życia zajebisty
- reforma leków o kand **** potłuc
- odwołanie budowy sporej ilosci dróg 2015-2018 nic nie będziemy budować martwica będzie
- brak spadku bezrobocia
- nadal ze swoich podatków lożę na kler - wzrost zatrudnienia w administracji


TAK TO KAŻDY BY POTRAFIŁ RZĄDZIĆ

w ogolę to szkoda gadać bo nic nie zrobili, nawet nie chce mi sie wiecej pisac


Dobrze napisane, ale można by jeszcze do tego dołożyć. Ale może ktoś wymieni sukcesy PO?
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Domocoon » 5/3/2012, 21:44

Do tej ładnej listy należalo by dodać:

Dlaczego posłownie nie przychodzący na obrady sejmu mają nie wiele mniejszą dietę od tych ze 100% frekwencją ? Nie muszą sie niczym usprawiedliwiać, mogą sobie po prostu nie przyjść i tyle. A kasa na konto leci. To jest dopiero patologia.
Domocoon
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 19/11/2011, 19:40

Postprzez Czester » 6/3/2012, 01:38

Peter, dlaczego na priv? Argumentuj publicznie. No chyba, że wstydzisz się swoich poglądów...

P.S. Wiewiór, Ty też (pomimo, że darzę Cię sympatią), zwłaszcza z uwagi na Twą skłonność do słowotoku, powinieneś za pośrednictwem klawiatury wylać swą argumentację poparcia Platformy. Liczę, że mnie nie zawiedziesz.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez RUTRA.RD » 6/3/2012, 09:02

a co mogą napisać:

gdyby inna partia rządziła to wzrostu gospodarczego byśmy nie mieli, bezrobocie by wzrosło a księża za prowadzenie po pijaku spowodowanie wypadku i zabicie człowieka dostawali by nie 3 lata ale 2 lata wiezienia
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez front247 » 29/3/2012, 09:00

dawno mnie nie było ale odswieże temat. ta ankieta pokazuje wyraznie że wpływ internetu i wolnej informacjii troche działa. Najbardziej dziwi mnie i przeraza jakikolwiek % tu w tej ankiecie na PO..czy jakiejkolwiek opcjii ,,wielkiej czwórki,,...to nie jest tak ze ,,ja mam swoje poglądy i nie musze sie tłumaczyc,, .Winny jest system tzn demokracja ludowa:),innymi słowy kazdy ,,debil ,, moze oddac głos bez zadnych konsekwencjii(czytaj : moze zgotowac los drugiemu),a potem ten wybrany bez zadnej odpowiedzialnosci moze dokonywac np. tego co sie dokonuje teraz w Polsce w majestacie prawa.Ale żaden z tych dwóch nie pomysli jak bedzie tu żyło sie za 30 lat innym ludziom. i to jest problem .To się nazywa ,,miec lewicowe poglady,,
Oczywiscie ja jestem za NP bo wyprzedza epokę,i proponuje system społeczny bez zniewolenia.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra

Postprzez Throttle » 29/3/2012, 09:13

Na kogo bym zagłosował ?. Odp. Na nikogo. Argumentacja : Dlatego że te programy wszystkich partii obowiązują tylko podczas wyborów. Obiecanki cacanki. I na obiecankach się kończy.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35

Postprzez Dyz!o91 » 29/3/2012, 11:57

Domocoon napisał(a):Do tej ładnej listy należalo by dodać:

Dlaczego posłownie nie przychodzący na obrady sejmu mają nie wiele mniejszą dietę od tych ze 100% frekwencją ? Nie muszą sie niczym usprawiedliwiać, mogą sobie po prostu nie przyjść i tyle. A kasa na konto leci. To jest dopiero patologia.

Dokladnie same kur...y i zlodzieje czemu ja nie moge miec placone za to ze siedze w domu czy pojde na kregle ;) wyplata spelnia kryteria biedy w Afryce a ceny i wszystko inne tlumacza wymogami unii... Tylko jak ich sprowadzic do parteru?? Swinie maja wszystko szoferow darmowe przejazdy i przeloty i co Tylko sie da do tego na miesiac dostaja tyle na ile przecietny Kowalski musi zapier...ac rok ..;/
Avatar użytkownika
Dyz!o91
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 28/2/2012, 00:18
Lokalizacja: Konin/Poznań

Postprzez marcinpsk » 29/3/2012, 14:57

RUTRA.RD napisał(a):ja na palikota lub no nowa prawice korwina mikke uwielbiam takich oszołomów :)


Hehe wyjales mi to z ust. Mialem napisac cos a`la tego.
Przy okazji , ktorys tam wyborow Janusz K-M , wsrod swoich niewielu obietnic chcial zabrac prawo glosu kobietom :lol: Ciekawe dlaczego nie wygral wyborow...

A co do platformy to stosuja stary sposob, czyli na poczatku kadencji narobia wiele zlego, pozniej pewien czas nic nie beda robic, a na koniec rzuca jakas kielbase wyborcza i zrobia cos by zylo sie lepiej... aby zaskarbic wyborcow. Tak bylo i przed ostatnimi wyborami. Pamietacie chociazby co bylo z cenami benzyny ? Wszedzie przed wyborami po 5,30 albo i wiecej a na Orlenie 4,99. A po weekendzie wyborczym odrazu ceny polecialy w gore.
marcinpsk
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:48
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Boshi » 29/3/2012, 17:47

Taa, 4,99 był przez chwilę, myślałem, że już idą w dół, a potem 5,20, 5,30, teraz już 5,73 chyba, albo i jeszcze lepiej.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Dyz!o91 » 29/3/2012, 18:32

pamietacie czasy jak bylo po 3.40 ... co bym dal zeby znow tak bylo a juz wtedy kazdy mowil ze drogo ehh.. ;/
Honda CG 125 1998r.
Avatar użytkownika
Dyz!o91
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 28/2/2012, 00:18
Lokalizacja: Konin/Poznań

Postprzez lonewolf » 29/3/2012, 19:16

Nie zagłosuję już na nikogo. Póki nie skończy się wszechobecny brak odpowiedzialności na najwyższych stanowiskach (prezesi, dyrektorzy) to nic kompletnie się nie zmieni. W dzisiejszych POlskich realiach winę ponosi zawsze najpierw ten na najniższym szczeblu (potocznie "robol", robotnik) za to, że zapier... za pięciu, a jak się potknie (bo jest to nieuniknione) to leci z artykułu 52. Dzieje się tak w zakładzie pracy w którym kończę za niedługo pracę i jest to wierne odzwierciedlenie POlskich struktur. Majątek jest rozkradany, nikt nie ponosi za to odpowiedzialności, nam zwykłym obywatelom każą pracować do 67 roku życia i zwiększają POdatki, żeby ludzie na wysokich stanowiskach mieli się za co bawić. Dodam, że prezesi spółek powoływani są z przypadku, a nie za wiedzę oraz staż i tzw. bagaż zyciowy/doświadczenie. Więc po co głosować? Żadna partia nie chce, a właściwie to nie może zrobić z tym porządku bo po pierwsze ktoś trzyma na tym łapę, a po drugie jak się ma przywileje i żyje się za cudze to i po co to zmieniać? Trzeba korzystać... Wyjście jest jedno - wyjście na ulicę, a Ci którzy skandują przeciw po prostu się boją że im się bezprawie i przywileje odbierze, ot co. Cała prawda o POlsce.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr