Zobacz wątek - Motocyklista kandydatem do sejmu w płocko-ciechanowskim!
NAS Analytics TAG

Motocyklista kandydatem do sejmu w płocko-ciechanowskim!

O wszystkim
_________

Motocyklista kandydatem do sejmu w płocko-ciechanowskim!

Postprzez Murek DOP » 31/8/2011, 17:48

Witam, wszystkim osobom z okręgu płocko - ciechanowskiego chciałbym przedstawić kandydata do sejmu z listy PSL, który jest czynnym motocyklistą od wielu lat, aktualnie porusza się Suzuki SV1000. Jeśli jesteście z tego okręgu nagłaśniajcie tamat, przekazujcie info znajomym, rodzinie, uważam, że fajnie by było mieć naszego człowieka w całym tym bałaganie, który nie chowa sie ze swoja pasją, wręcz się nią szczyci na swojej stronie www.tomaszkominek.pl pomimo wszystkich nagonek na motocyklistów. Pozdrawiam, Murek DOP.
Obrazek (otwórz link)
Murek DOP
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31/8/2011, 17:25
Lokalizacja: Płock


Postprzez motoluka » 31/8/2011, 17:57

Motocyklista motocyklistą ale PSL? eeee
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez Invi » 31/8/2011, 18:31

Sorry, ale głosowanie na kogoś tylko dlatego że jest motocyklistą jest gupie.


Już pomijając że wchodzenie na forum motocyklowe tylko po to żeby przedstawić swojego kandydata jako motocyklistę brzydko pachnie. Gdyby na tym plakacie miał foto na gumie to rozumiem ( może Rossa zaraz zmajstruje :D ) :twisted:

No i kto mi zagwarantuje że nie jest motocyklistą który wprowadzi walkę z przekraczaniem prędkości i nakaz jazdy w kamizelkach :P



@EDIT akapit wyżej nie napisałem "motocyklistą" tylko "prec*em" :D Autocenzura oszukuje :P

przykładny motocyklista
Ostatnio edytowano 31/8/2011, 20:41 przez Invi, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez motoluka » 31/8/2011, 18:38

I tak przy okazji, zróbcie sobie normalną stronę a nie to http://www.kominek.inwestnet.com/ przecież to masakra jest.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Murek DOP » 31/8/2011, 19:18

Dzięki za szybki odzew, jeśli chodzi o partię to PSL lepszy niż PIS :-) i ich banda mocherów, poza tym fanatyk Kawaski i jak to mówi sam Komin, że zawsze gra w zielone :D. Jeśli chodzi o kamizelki itd, to zapewniam Was, że on pod czymś takim się nie podpisze bo sam lubi rozkręcić a nigdy nie latał na żadnym bombowcu tylko zawsze sporty, chłopak z zasadami...Informację na temat jego startu zamieściłem na forum ponieważ mu trochę pomagam przy wyboracha a moja pomoc wynika z tego względu, że z nim latam od lat, znam go bardzo dobrze i wolę aby reprezentował mnie młody chłopak, motocyklista z adrenaliną we krwi jak jakiś stary pryk, który od 20 lat farmazoni o poprawie życia, zmienia partie itd,a w rzeczywistości ma na nas wszystkich wyje**** i najchętniej by nas wszystkich pozamykał w pudle za to, że nie stoimy w korkach i robimy hałas. Jeśli chodzi o moje zalogowanie się na forum to rzeczywiście nastąpiło ono dziś aczkolwiek już od dawna je przeglądałem i czytałem lecz nie miałem potrzeby się logować ponieważ nie pisałem postów a to wynika z tego względu iż mam naprawdę bardzo mało czasu: moto/sam latam na CBR600RR/, praca, rodzina oraz to, że prowadzę własne forum motocyklowe o zasięgu lokalnym, motoplock.fora.pl na które zapraszam wszystkich motocyklistów. Ręczę za chłopaka,pozdrawiam, Murek Dzida Oddział Płock.
Murek DOP
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31/8/2011, 17:25
Lokalizacja: Płock

Postprzez C-bool » 31/8/2011, 19:30

Murek DOP napisał(a):Dzięki za szybki odzew, jeśli chodzi o partię to PSL lepszy niż PIS

Wszystkie 4 największe partie to jedno i to samo. Czyli jak najszybciej dojść do władzy i jak najwięcej się nachapać.
Murek DOP napisał(a):pozatym fanatyk Kawaski i jak to mówi sam Komin, że zawsze gra w zielone :D,

To aż dziwne, że jeździ na SV'ce.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ASR1927 » 31/8/2011, 19:31

No tak jak Invinciblee powiedział... Głosowanie na kogoś tylko dlatego, że ma tę samą pasję co ja (niekoniecznie motocyklizm) to pomyłka. Nie tędy droga... Przecież jak się dostanie do samorządu/sejmiku/senatu/sejmu to nie będzie tam latał bajkiem tylko ma działać dla dobra kraju. No i znów za Invim: skąd pewność, że zrobi "nam dobrze" :twisted: :?:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Invi » 31/8/2011, 20:25

Murek DOP napisał(a):Dzięki za szybki odzew, jeśli chodzi o partię to PSL lepszy niż PIS :-) i ich banda mocherów,


Blebleble... i zero konkretów, czyli tak jak zawsze u PO, PiS, PSL, LiD.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez ASR1927 » 31/8/2011, 21:14

Invinciblee napisał(a):LiD.


Tego to chyba już nawet nie ma :D
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Invi » 31/8/2011, 22:04

Sorry SLD miało być :P W każdym bądź razie wiadomo że o czerwonych chodzi.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mirekm71 » 31/8/2011, 22:34

Z wyrazami szacunku dla p. Kominka uwazam, ze tematy polityki i religii nie powinne byc uskuteczniane na tym forum. Chlopaki, tez powinniscie powstrzymac sie od dyskusji.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Invi » 1/9/2011, 08:17

Tam religii i polityki, co się tu działo jak zaczynały się poważne dyskusje na temat seksu :D To były dopiero wojny.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez motoluka » 1/9/2011, 10:59

Właśnie, dlaczego nie ma tutaj działu dot. sexu?
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Invi » 1/9/2011, 11:46

Był na temat seksu z rodziną, i to założony przez admina, który od tego czasu nie udziela się na forum :D

A wcześniej był o giejach, chyba nawet gdzieś tam jest w czeluściach HP to sobie wygrzeb.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Czester » 2/9/2011, 07:26

Ale wtedy bany leciały aż miło :lol: A wspomniany wyżej admin został zdegradowany do mieszkańca forum :lol:

Kiedyś też ponczek założył temat o korzyściach płynących z obrzezania to mu zamknęli :lol:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Koval135 » 2/9/2011, 17:13

haha,taki stary jestem ze to pamiętam :D
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez mounter » 2/9/2011, 20:12

Murek DOP napisał(a):Dzięki za szybki odzew, jeśli chodzi o partię to PSL lepszy niż PIS :-) i ich banda mocherów, poza tym fanatyk Kawaski i jak to mówi sam Komin, że zawsze gra w zielone :D. Jeśli chodzi o kamizelki itd, to zapewniam Was, że on pod czymś takim się nie podpisze bo sam lubi rozkręcić a nigdy nie latał na żadnym bombowcu tylko zawsze sporty, chłopak z zasadami...Informację na temat jego startu zamieściłem na forum ponieważ mu trochę pomagam przy wyboracha a moja pomoc wynika z tego względu, że z nim latam od lat, znam go bardzo dobrze i wolę aby reprezentował mnie młody chłopak, motocyklista z adrenaliną we krwi jak jakiś stary pryk, który od 20 lat farmazoni o poprawie życia, zmienia partie itd,a w rzeczywistości ma na nas wszystkich wyje**** i najchętniej by nas wszystkich pozamykał w pudle za to, że nie stoimy w korkach i robimy hałas. Jeśli chodzi o moje zalogowanie się na forum to rzeczywiście nastąpiło ono dziś aczkolwiek już od dawna je przeglądałem i czytałem lecz nie miałem potrzeby się logować ponieważ nie pisałem postów a to wynika z tego względu iż mam naprawdę bardzo mało czasu: moto/sam latam na CBR600RR/, praca, rodzina oraz to, że prowadzę własne forum motocyklowe o zasięgu lokalnym, motoplock.fora.pl na które zapraszam wszystkich motocyklistów. Ręczę za chłopaka,pozdrawiam, Murek Dzida Oddział Płock.

PSL jest jak arbuz, w środku czerwony. Nie rób z siebie palanta gościu i nie prezentuj tu jakiegoś dupka.
mounter
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8/3/2011, 09:13

Postprzez Naszim » 2/9/2011, 21:09

a ty się zamknij bo człowieka nie znasz więc jak możesz go obrażać. to tylko i wyłącznie świadczy o tym kim ty jesteś, chamem i prostakiem.
Avatar użytkownika
Naszim
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 28/12/2010, 23:13
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Boshi » 2/9/2011, 21:25

No i po to się zalogował tylko przecież..
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez MaŁy_Bandzior » 2/9/2011, 21:42

Naszim napisał(a):a ty się zamknij bo człowieka nie znasz więc jak możesz go obrażać. to tylko i wyłącznie świadczy o tym kim ty jesteś, chamem i prostakiem.


Na szczęście Ty jesteś w stanie poznać gościa po jednym zdaniu ;]

Widzę ,że już nawet na forum motocyklowe się buractwo pcha
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr