Zobacz wątek - Mażenia się spełniaja - pierwszy motocykl
NAS Analytics TAG

Mażenia się spełniaja - pierwszy motocykl

O wszystkim
_________

Postprzez GROSIK » 14/5/2007, 19:06

Bardzo fajna niunia , szerokiej drogi życzę.
GROSIK
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 15/3/2007, 18:53
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Burki » 15/5/2007, 21:41

oo matko jest piekny :D:D:D kuuurde zanim ja na swoj uzbieram to troche minie :(( kazdy przejezdzajacy motor ogladam wzrokiem jakby jechala na nim nago kasia cichopek :PP najwiekszy problem to praca bo nigdzie znalezc nie moge bo nie mam 18stki :( ale za taki motor jak twoj sprzedl bym wlasna rodzine <lol2> nieno piekna maszyna :)
Burki
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/5/2007, 22:30


Postprzez SIARA-S » 16/5/2007, 21:12

Ja też wlasnie stalem sie włascicielem CBR F2 :) Dalem za nią 5tys zł. Jest po wymianach wszystkiego Tylko wsiadac i jechac. Moto kupilem od kolegi ktory zbierał sie na wielkie wyspy Angielskie :)

Pali na tyka i silniczek pracuje super :D I tak jak kolega pisze to jest HONDA.. A honda w tych rocznikach wygrywa z wszystkimi sportBikami ;) Pozdro
HONDA CBR 600 F2
SIARA-S
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 30/10/2006, 09:51

Postprzez mlody » 16/5/2007, 21:23

Burki napisał(a):oo matko jest piekny :D:D:D kuuurde zanim ja na swoj uzbieram to troche minie :(( kazdy przejezdzajacy motor ogladam wzrokiem jakby jechala na nim nago kasia cichopek :PP


jak ja jej nie cierpie,a Tobie ona sie podoba jeszcze,bleeee :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Burki » 18/5/2007, 14:37

mlody napisał(a):
Burki napisał(a):oo matko jest piekny :D:D:D kuuurde zanim ja na swoj uzbieram to troche minie :(( kazdy przejezdzajacy motor ogladam wzrokiem jakby jechala na nim nago kasia cichopek :PP


jak ja jej nie cierpie,a Tobie ona sie podoba jeszcze,bleeee :twisted: :twisted: :twisted:


ee lubic jej tez nie lubie ale jest ladna :) wyobraz sobie ze napisalem Alesandre Ambrossio :P
Burki
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/5/2007, 22:30

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na gr