Zobacz wątek - EURO 2012
NAS Analytics TAG

EURO 2012

O wszystkim
_________

Postprzez lowlo » 19/4/2007, 13:17

oczywiscie nie chcialem urazic nikogo kto przebywa za granicami kraju - to ich wybor, szanuje go i mnie nic do tego
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez beesek » 19/4/2007, 13:17

Ja powiem tyle. Z jednej strony to się cieszę, bo to jest pewna szansa dla Polski. Szansa na zbudowanie dróg, o czym tu mowa i tych wszystkich rzeczy. Tylko nie przypadkiem w co drugim poście tu czytamy, że "tu jest Polska"- no właśnie;/ Napewno wiele prywatnych kieszeni zostanie zapełnionych, jednak to nie jest tu najważniejsze, choć nie znaczy, że nie ważne :? Najważniejsze, żeby udało się ta infrastrukturę stworzyć na naprawdę europejskim poziomie, bo jeśli "góra" naszego państwa bedzie g**no robić jak do tej pory to sory ale żeby nie wyszło tak że z tych całych mistrzostw wyjdzie jeden ogólnoświatowy wałek :roll: Mam nadzieje że nasi "rządzący" chociaż raz stanęli na wysokości zadania i żeby te wszystkie przygotowania i prace zaczęły się jak najszybciej bo 5 lat to mało a kadencja sejmu kończy się bodajże za 2 lata i żeby nie było tak, że aktualni *osłowie i ci, którzy są za to odpowiedzialni g*wno będą robić myślać, że "nastepna kadencja się bedzie martwic, a my to mozemy olac" :? Wiem ze moje myslenie jest troche pesymistyczne i mam nadzieje ze wyjdzie wszystko ok;) :D
Ostatnio edytowano 19/4/2007, 13:18 przez beesek, łącznie edytowano 1 raz
juz niedługo, coraz bliżej ;)
beesek
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31/3/2007, 18:29
Lokalizacja: nisko


Postprzez silver » 19/4/2007, 13:17

Spazz, co prawda to prawda, też mi się to dziwne wydaje, ale w każdym razie...

Jedyny pozytywny, a raczej istotny dla mnie aspekt całego tego "show" to fakt, że powstaną drogi, i w dodatku dobre drogi, gdyż jest to przedsięwzięcie rzutujące na reputację tego kraju. Wątpię, żeby kombinowali tak jak zwykle, choć nie wątpię, że każdy coś tam "chapnie".

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Twins2 » 19/4/2007, 13:25

wiadomo, że może nie wszystko będzie dobrze zrobione, ale warto spróbować :) i przekonać innych do nas...
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol_85 » 19/4/2007, 13:35

Jak już coś robić to raz a porządnie, po co nam autostrady które po dówch latach bede dziurawe jak te obecne :?:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez dormarcia » 19/4/2007, 13:43

Magik napisał(a):EEEhhhh....
.... Autostrada A4... ...
Obwodnica Wawy... Proszę, było wszystko gotowe .....
.....
...to jest POLSKA i tu wszystko spierdolą.
... wasz entuzjazm nie jest w stanie zbudować tych "inwestycji".


Oj Magik, Magik,
straszny pesymista z Ciebie, jak już to zrób coś...przecież jesteś Magikiem ..tak????

A Ty jesteś inspektorem nadzoru budowlanego co tak się świetnie na budowie dróg znasz? :evil:

Słuchaj! Pracy teraz będzie naprawdę dużo. Powiem tak: nasza kopalnia potrzebuje teraz 70 ludzi (a to początek) do pracy niedaleko Ciebie - dolny śląsk...piszesz się? i nie tylko ludzi do "kopania rowów",
przyslij cv - ,zrób coś :wink:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez lowlo » 19/4/2007, 13:48

dormarcia napisał(a):przyslij cv - ,zrób coś

no i wlasnie problem w tym ze wiekszosc marudzi i czeka az samo przyjdzie... a tu niespodzianka - nie przyjdzie
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Wombat » 19/4/2007, 13:56

dormarcia napisał(a):
Słuchaj! Pracy teraz będzie naprawdę dużo. Powiem tak: nasza kopalnia potrzebuje teraz 70 ludzi (a to początek) do pracy niedaleko Ciebie - dolny śląsk...piszesz się? i nie tylko ludzi do "kopania rowów",
przyslij cv - ,zrób coś :wink:


...i co... zapłacicie im 800zł na reke... twierdzac ze nie da sie wiecej... żałosne...

W naszym kraju juz tak jest, ze ci co zarabiaja i maja kase najgłosniej płacza.... a poniej sie okazuje - przetarg na lewo sprzedany, kasa wyprowadzona... długi nie oddane i fanfary... bo znow sie zmniejszyło bezrobocie.... bo znow kupa ludzi docisnieta nedza uciekła za granice.........

Euro 2012 ma ta dodatkowa zalete oprocz spowodowania boomu gospodarczego... ze w góre pojda takze ceny... nie tylko materiałów budowalnych a co za tym idzie i mieszkan znowu (a cena juz jest niezła) ale takze zywnosci innych rzeczy... wiec poza infrastruktora wspomniana powyzej, przecietny zjadacz chleba nie bedzie miał zadnej z tego korzysci, wzrost cen i inflacja sumarycznie przekroczy korzyci w postaci kilkuprocentowej podwyżki płac......
ale cieszmy sie ... Gdańsk który lubie, dostanie stadion, Warszawa która lubie bardzo; stadion.... i znow nic na biednym zapomnianym wschodzie kraju... i poludniu jak juz ktoś zauważył........
pozdro
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rosa » 19/4/2007, 14:19

Dajcie spokoj z tymi problemami co mnie obchodzi kto da i kumu, za co i ile. Mam to w dupie. Niech sobie daja, biora, defralduja. Byle drogi powstaly! Ja chce jechac z Gdanska do Krakowa prosta, szybka, bezpieczna droga. Pojsc na dobry koncert na nowym stadionie, albo obejrzec reprezentacje bez musu jazdy na drogi koniec kraju.Odnosze wrazenie , ze czesc z was bardziej boli ze ktos cos komus da, a ktos wezmie niz to co zostanie po euro 2012.
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez dormarcia » 19/4/2007, 14:19

Wombat napisał(a):...i co... zapłacicie im 800zł na reke... twierdzac ze nie da sie wiecej... żałosne...
...
i znow nic na biednym zapomnianym wschodzie kraju... i poludniu jak juz ktoś zauważył........
pozdro


Jeśli ktoś nie złoży podania , nie przyjdzie na rozmowę i nie dowie się wszystkiego o danej posadzie to: jak śmie!!?? twierdzić jak będzie?? i oceniać obcego człowieka?? i samego siebie skazywac na porażkę?
Nie kumam.... :shock:

Wogóle co to za tok rozumowania?
Wiem jak to jest bo ostatnio sama szukałam, zmieniałam pracę.
I nie siedziałam na dupie tylko jeździłam po całym kraju!! Mimo iż inne okoliczności mi nie ułatwiały... :(

a na wschodzie się nić nie dzieje?? :shock: :shock:
To na jakim wschodzie Ty jesteś?
Bardzo dużo się buduje na wschodzie, bardzo dużo produktu budowlanego sie wysyła na wschód, jest mnóstwo planów i powiem Ci najważniejsze!! wschód wykorzystuje wszystkie mu przyznane środki unijne a zagraniczni inwestorzy najbardziej interesują się właśnie wschodem...

hmmmm
hmmmm
:roll: :roll:

Janusz masz rację!
Napewno z tego skorzystamy wszyscy....chyba jak coś sie buduje to nie po to, żeby zburzyć....
więc koncerty będą na fajnych obiektach... :D
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez spazz » 19/4/2007, 14:57

pamientacie jak wchodzilismy do unii? tez drogi mialy byc zbudowane w roku i inne takie cuda... efekt jest taki jaki jest.. z euro bedzie opodbnie. juz teraz nie ma kto na budowach pracowac. przeykre
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Wombat » 19/4/2007, 15:20

dormarcia napisał(a):
a na wschodzie się nić nie dzieje?? :shock: :shock:
To na jakim wschodzie Ty jesteś?
Bardzo dużo się buduje na wschodzie, bardzo dużo produktu budowlanego sie wysyła na wschód, jest mnóstwo planów i powiem Ci najważniejsze!! wschód wykorzystuje wszystkie mu przyznane środki unijne a zagraniczni inwestorzy najbardziej interesują się właśnie wschodem...


Interesuja sie ... powiedzmy :wink: ...inwestorzy wschodem bo tylko w tej czesci kraju placi sie ludziom psie pieniadze... przyklad;
sprzedawca w sklepie ma 800-900 zł.... na reke jak ma wiecej to jest swieto. budowlaniec zarabia 30% mniej niz w innych regionach.... itd.
tutaj ciagle sa ludzie ukladajacy metr kostki brukowej po 15-20zł... przepraszam.. juz nie ma - wyjechali na zachod...
Wiec nie pisz mi co jest na wschodzie ... bo ja wlasnie na takim zyje.... i taki go ogladam co dzien... a nie od swieta... bedac tu przejazdem na 5 min i nie znajac realiow. Termin Polska B... nie wział sie z rekawa....... wiec darujmy sobie te farmazony... jak w reklamie banku; :lol: wystarczy ze zrabiasz 3tys zł netto..... a w Lublinie 3tys to swietna wypłata....

Co do reszty to kompletnie nie wiem o czym ty do mnie piszesz.... ale na pewno zupełnie nie zrozumiałas mnie....
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez harry89 » 19/4/2007, 15:41

Wombat napisał(a):i znow nic na biednym zapomnianym wschodzie kraju

co ty pieprzysz?
:shock:
chyba mieszkamy w dwoch roznych lublinach. chyba nie czytasz prasy lokalnej ani nie wychodzisz nigdzie poza obreb wlasnego mieszkania... nie slyszales o ogolnopolskiej centrali energetycznej powstajacej wlasnie w lublinie? o fabryce paneli slonecznych, o felicity, o centrum plaza na lipowej, o odnowionej gali, o powstajacej specjalnej strefie ekonomicznej dla inwestorow, o ciezkich milionach z UE przeznaczonych na wyrownanie roznic miedzy wschodem i zachodem na lata 2007-2013?... wymieniac dalej? wspomne jeszcze o tym ze staniemy sie waznym przystankiem na trasie via baltica (od litwy po slowacje, a pozniej az do turcji), do tego dochodzi budowa dwupasmowki do warszawy, ktorej budowa jest juz kwestią czasu... slyszalem opinię, ze bezrobocie w lublinie to fikcja, bo nawet jesli ktos NIC nie umie, ale chce zarabiac pieniadze, to moze w kazdej chwili zapisac sie na jakis kurs budowlanca w ramach programu aktywizacji bezrobotnych i po paru miesiacach nauki smigac na budowie za 2500 zeta/miesiac...

Wombat napisał(a):i znow nic na [...] poludniu jak juz ktoś zauważył........
pozdro

co jak co, ale to moge skomentowac jedynie gromkim "buahahaha" :twisted: o tych inwestycjach, płacach czy chociazby autostradach jakie maja slazacy, my na wschodzie mozemy tylko pomarzyc... pierwsza autostrada z prawdziwego zdarzenia - na slasku. pierwszy stadion z prawdziwego zdarzenia (chorzow) - na slasku, a jakze. byc moze mam jakis uraz po tym, jak co chwile widze protestujacych gornikow, ktorzy nie zorientowali sie, ze komuna minela i nie sa juz dumą tego kraju, a nadal mysla, ze wszystko im sie nalezy...

p.s.: sorry, jesli kogos urazilem (odnosnie slaska), ale napisalem po prostu to, jakie refleksje mi sie nasunely ;)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez DANIEL » 19/4/2007, 15:50

spazz napisał(a):pamientacie jak wchodzilismy do unii? tez drogi mialy byc zbudowane w roku i inne takie cuda... efekt jest taki jaki jest.. z euro bedzie opodbnie. juz teraz nie ma kto na budowach pracowac. przeykre


Powiem Ci, że od tego 2004 zrobili więcej dróg niż przez poprzednie 10 lat. W moim mieście powstała zachodnia nitka obwodnicy, wyremontowanych jest sporo dróg (a obecnie remontują jeszcze więcej). A4 (jak przed 2004 roboty drogowe ciągnęły się w nieskończoność) tak teraz mamy zajebistą jezdnię na trasie Wrocław - Olszyna (pomijając lewą nitkę na wysokości Bolesławca). Nie wspominając już o inwestycjach... Nareszcie miasto rozwija się w oczach a nie tylko w ustach polityków.
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Wombat » 19/4/2007, 16:06

harry89 napisał(a):
Wombat napisał(a):i znow nic na biednym zapomnianym wschodzie kraju

co ty pieprzysz?
:shock:
chyba mieszkamy w dwoch roznych lublinach. chyba nie czytasz prasy lokalnej ani nie wychodzisz nigdzie poza obreb wlasnego mieszkania... nie slyszales o ogolnopolskiej centrali energetycznej powstajacej wlasnie w lublinie? o fabryce paneli slonecznych, o felicity, o centrum plaza na lipowej, o odnowionej gali, o powstajacej specjalnej strefie ekonomicznej dla inwestorow, o ciezkich milionach z UE przeznaczonych na wyrownanie roznic miedzy wschodem i zachodem na lata 2007-2013?... wymieniac dalej? wspomne jeszcze o tym ze staniemy sie waznym przystankiem na trasie via baltica (od litwy po slowacje, a pozniej az do turcji), do tego dochodzi budowa dwupasmowki do warszawy, ktorej budowa jest juz kwestią czasu... slyszalem opinię, ze bezrobocie w lublinie to fikcja, bo nawet jesli ktos NIC nie umie, ale chce zarabiac pieniadze, to moze w kazdej chwili zapisac sie na jakis kurs budowlanca w ramach programu aktywizacji bezrobotnych i po paru miesiacach nauki smigac na budowie za 2500 zeta/miesiac...

Jak juz zauwazyles zyjemy w dwoch roznych lublinach.... dalej nie kumasz wiec wymieniam dalej... nauczyciel... stazysta 900zł, pozniej 100-1200, asystent na uczelni 1100.. itd
i nie mow mi o ofertach pracy... bo znam ludzi pracujacych w urzedzie pracy wiec jestem na biezaco... a o budujacych sie od 10 lat fabrykach i inwestycjach na nastepne 20 lat to słysze ciagle... ytlko na nic sie nie przeklada to jak narazie. pojedz do zamoscia, pojedz do chełma ... zobaczysz wschod.... a pozniej pojedz do Poznania, Wrocławia itd. wtedy skumasz o czym mowie. Apropo... do Gali zaczynaja juz nabory pracownikow.... przypadkiem wiem ile płaca.... tak samo w plazy.... nie wspominam o 100 ofert wpracy...wspaniałych.. po 4zł na godzine :D:D:
Twoj nick Hary 89 - Twoj rocznik 89? to wiele tłumaczy heh. rozejrzyj sie wokoł i zobacz jak ludzie maja zle.... I co sie wyrabia... ślepoto... jeny, mi jest dobrze ale nie znaczy to ze mam nie dostrzegac nedzy innych i zacofania mojego regionu.... a co do zacofania.... skoro sie z tym nie zgadzasz... to zacytuje... samego ciebie....
harry89 napisał(a): my na wschodzie mozemy tylko pomarzyc... pierwsza autostrada z prawdziwego zdarzenia - na slasku. pierwszy stadion z prawdziwego zdarzenia (chorzow) - na slasku, a jakze.

ehhh szkoda słów
Ostatnio edytowano 19/4/2007, 16:24 przez Wombat, łącznie edytowano 1 raz
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez gelo007 » 19/4/2007, 16:18

Powiem tak, w Radomiu jest od groma i troche ofert po 4-5 zł/godzine netto. Daje to coś około 1200 zł wypłaty. Tak może zarobić człowiek po szkole średniej etc. W każdym bądź razie, akurat Radom jest miastem, w którym jeżeli sam nie prowadzisz działalności gospodarczej, nie znasz odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach, albo nie zarabiasz na haraczach i dziwkach to na taką wypłatę można liczyć. A po 20 latach wiernej posługi dostać 2000 netto. Radom jest też takim miastem, że ucieka stąd właśnie każdy człowiek (ja tu niedawno zamieszkałem), a później po szkole średniej myśli tylko gdzie wyjechać, żeby zarobić więcej kasy, bo politechnikę mamy taką jaką mamy i właściwie lepiej na nią nie iść niż iść :D. W każdym bądź razie sam mam w planach wyjechanie z tego zadupia za rok. Chcę zarobić kasy i taka jest prawda, bo w dzisiejszych czasach bez niej jest się nikim, może to brutalnie brzmi, ale pójdźcie sobie nieraz do państwowego lekarza ;) naprawdę polecam, w takich miejscach różnice materialne naprawdę się uwidaczniają. Prawda jest taka, że w dobie konsumpcjonizmu każdy ma mocno w dupie prace za 2 koła netto, a później się dziwią, że pracownicy nie chcą pracować. Dlatego róbmy tak, aby nam było dobrze, a tego kraju i tak się nie uratuje więc lepiej ratować własną dupe.
Amen
Ostatnio edytowano 19/4/2007, 16:22 przez gelo007, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Wombat » 19/4/2007, 16:21

i to własnie miałem na mysli...
amen
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez beesek » 19/4/2007, 16:43

Wiem co nieco o tym "wschodzie" bo sam tu mieszkam i już słuchać nie mogę tych buraków co tu rządzą typu prezydent miasta itd. Co roku słyszymy tu o walce z bezrobociem, nowych cudownych inwestycjach i projektach, a wychodzi zawsze to samo- czyli g**no. Ofert pracy troche jest, ale jak Ktoś ma pracować naprawdę ciężko i dostać za to orientacyjnie 800-900 zł choć i to nie bardzo czasami, to ja się nie dziwie, że ludzie wolą wyjechać i za granicą godnie żyć i zarabiać godne tej pracy pieniądze. A wyjeżdża coraz więcej ludzi, nie tylko młodych... I jakoś nie wierzę w to że EURO 2012 coś zmieni na dobre w moim regionie.
pzdr ;)
juz niedługo, coraz bliżej ;)
beesek
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31/3/2007, 18:29
Lokalizacja: nisko

Postprzez Kaja » 19/4/2007, 16:50

harry89 napisał(a):wspomne jeszcze o tym ze staniemy sie waznym przystankiem na trasie via baltica (od litwy po slowacje, a pozniej az do turcji)


możesz wiecej napisać na ten temat bo mnie zaciekawilo

zawsze myślałam, ze via baltica to droga łącząca kraje bałtyckie
no chyba, ze wiesz coś na temat przyszłej ekspansji terytorialnej Słowacji i Turcji ... ale to też podziel się z nami informacjami
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez harry89 » 19/4/2007, 16:52

Wombat napisał(a):Jak juz zauwazyles zyjemy w dwoch roznych lublinach.... dalej nie kumasz wiec wymieniam dalej... nauczyciel... stazysta 900zł, pozniej 100-1200, asystent na uczelni 1100.. itd
i nie mow mi o ofertach pracy... bo znam ludzi pracujacych w urzedzie pracy wiec jestem na biezaco... a o budujacych sie od 10 lat fabrykach i inwestycjach na nastepne 20 lat to słysze ciagle... ytlko na nic sie nie przeklada to jak narazie.

tak, tylko ze pensje nauczycieli nie maja nic wspolnego z inwestycjami. zreszta, czego ty wymagasz? zeby nauczyciel stazysta zarabial 6000? a czy wartosc jego pracy ma taką wartosc?

Wombat napisał(a):pojedz do zamoscia, pojedz do chełma ... zobaczysz wschod.... a pozniej pojedz do Poznania, Wrocławia itd. wtedy skumasz o czym mowie.

taaaak, porownajmy albanię i USA, to wynik bedzie naprawde miarodajny... chelm i zamosc to inna bajka, 6 razy mniejsze miasta od lublina, zupelnie nie ta liga, mimo ze geograficznie blisko. oczywiscie jesli mowimy bardziej ogolnie, to masz racje, ale ja mowie o tym gdzie zyje, czyli lublinie.

Wombat napisał(a):Apropo... do Gali zaczynaja juz nabory pracownikow.... przypadkiem wiem ile płaca.... tak samo w plazy.... nie wspominam o 100 ofert wpracy...wspaniałych.. po 4zł na godzine :D:D

jak wyzej. jesli ochroniarz wałęsający sie po korytarzu albo sprzedawca w butiku zarabialby tyle ile profesor, to bylby to absurd. poza tym mowiac o inwestycjach mam rowniez na mysli stanowiska wymagajace odpowiedniego wyksztalcenia, naukochlonne. kariera dla mlodych wyksztalconych w centrali energetycznej stanie wkrotce otworem. i nie bedzie to bynajmniej 800 zlotych...

Wombat napisał(a):Twoj nick Hary 89 - Twoj rocznik 89? to wiele tłumaczy heh.

aha, czyli jakze mi dobrze znany argument "starszyzny" pt. "jestes mlodszy - to sie nawet nie odzywaj". tak naprawde sieganie przez dyskutanta po taki srodek jest dla niego kompromitujace, bo proboje elementami zupelnie niemetorycznymi pokazac, "jaki to on jest w porownaniu z tym drugim mądry"...

Wombat napisał(a):ślepoto

smiech na sali. jak wiadomo agresja jest objawem bezsilnosci, tak wiec z satysfakcją nie znize sie do tego poziomu co ty. nie wspominajac o tym, ze wszelkie przejawy obrazania innych uzytkownikow forow powinny byc przez moderatorow karane juz w zarodku. zobaczymy...

Wombat napisał(a):jeny, mi jest dobrze ale nie znaczy to ze mam nie dostrzegac nedzy innych i zacofania mojego regionu.... a co do zacofania.... skoro sie z tym nie zgadzasz... to zacytuje... samego ciebie....
harry89 napisał(a): my na wschodzie mozemy tylko pomarzyc... pierwsza autostrada z prawdziwego zdarzenia - na slasku. pierwszy stadion z prawdziwego zdarzenia (chorzow) - na slasku, a jakze.

ehhh szkoda słów

jesli mnie sie wiedzie dobrze, a sąsiadowi bardzo dobrze, to oznacza to, ze sam jestem biedny?
Ostatnio edytowano 19/4/2007, 17:03 przez harry89, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr