Zobacz wÄ…tek - "Nie puszczajcie motocykli w korkach! Oni Å‚amiÄ… prawo&q
NAS Analytics TAG

"Nie puszczajcie motocykli w korkach! Oni Å‚amiÄ… prawo&q

O wszystkim
_________

Postprzez Abonic » 8/6/2011, 12:45

no ok, ja sie nie upieram, tak mi powiedzieli policjanci bo pytałem ich dość dokładnie z różnych sytuacji, między innymi konkretnie o linie ciągłą przed światłami. Wychodzi na to że policja też ma różne zdania w jednym temacie, ci akurat nie byli motocyklistami ale byli przychylni, natomiast kiedyś podczas kontroli taki jeden mi powiedział że "was wszystkich to powinno się ciągle wyłapywać" i ten pewnie by myślał inaczej.
CBR 600 F4i sport
Avatar użytkownika
Abonic
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 11/5/2008, 15:59
Lokalizacja: Mazowieckie


Postprzez Invi » 8/6/2011, 14:14

madcap napisał(a):w następstwie tego nie ma się zastanawiać, czy ta linia ma conajmniej 20 m lub też nie, dla niego ona jest lub też jej nie ma


No czyli się zastanawia, i wychodzi mu że tej linii tam nie ma jeśli ma poniżej 20m :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez madcap » 8/6/2011, 14:23

Invinciblee napisał(a):(...)No czyli się zastanawia, i wychodzi mu że tej linii tam nie ma jeśli ma poniżej 20m :D (...)



i specjalnie w tym celu wozi ze sobą taśmę mierniczą?
:lol:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez locdog » 8/6/2011, 14:36

jaka konkluzja - mozna, czy nie mozna i na jakiej podstawie?
locdog
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/5/2009, 11:24

Postprzez Invi » 8/6/2011, 14:43

madcap napisał(a):
Invinciblee napisał(a):(...)No czyli się zastanawia, i wychodzi mu że tej linii tam nie ma jeśli ma poniżej 20m :D (...)



i specjalnie w tym celu wozi ze sobą taśmę mierniczą?
:lol:


A co tu mierzyć skoro to nie linia ciągła tylko jakaś biała krecha na jezdni :P
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez RUTRA.RD » 9/6/2011, 08:01

to mam was puszczać w tych korkach czy nie ??
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez beebas » 9/6/2011, 08:01

Nie do końca dobrze kombinujecie ;-)
Chodzi o to, że oznakowanie przed skrzyżowaniem powinno mieć długość nie mniejszą niż 20 m. Bo są na przykład drogi, które nie posiadają oznakowania poziomego na całej swojej długości ale przy dojeździe do skrzyżowania już takie oznakowanie powinno się pojawić (oczywiście jeśli mamy nawierzchnię umożliwiającą malowanie lub wyklejenie).
I cała długość tego oznakowania powinna mieć co najmniej 20 m.
Może być jeszcze po drodze przejście dla pieszych przed skrzyżowaniem.
Kiedyś chyba było 10 m ale tego pewien nie jestem za to na pewno są miejsca gdzie mamy starą organizację ruchu i stare oznakowanie poziome i tam mogą się pojawić linie ciągłe przed skrzyżowaniem krótsze niż 20 m. Jednak nie oznacza to, że nie są obowiązujące.
Więc... jak mamy ciągłą to jej nie przekraczamy i finito - niezależnie od jej długości :-)
Pozdrawiam
beebas (otwórz link)
beebas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26/5/2009, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê