Zobacz wÄ…tek - Myslisz?
NAS Analytics TAG

Myslisz?

O wszystkim
_________

Postprzez Daga » 28/4/2011, 09:04

Lans,szpan,brak wyobrazni,"bo przewiewnie i chłodno","bo tylko na chwile"...A może większa adrenalina?Nie wiem,nigdy tego nie rozumiałam i nie zrozumiem,niech sobie jeżdżą jak chcą,tylko ja bym za to płacić pózniej nie chciała.
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez JÄ™drekZDW » 28/4/2011, 17:33

lada dzien ruszy sezon na japonki i hawajskie spodenki :)
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola


Postprzez NakedFan » 28/4/2011, 18:08

Dzisiaj widziałem gościa na gsx 600f, gościu młody z 25 lat, krótkie spodenki, koszuleczka i adidaski, oczywiście bez rękawiczek^^
NakedFan
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 25/3/2011, 16:43
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez Seba_ER5 » 28/4/2011, 19:12

latalem tak na RS125 :p
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Czester » 29/4/2011, 00:09

A ja na MZ ETZ 250 14 lat temu ;P
Kto wtedy wiedział, że na moto trzeba się specjalnie ubierać? :shock:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez RUTRA.RD » 29/4/2011, 08:27

jak się wywrócą to się nauczą :) proste
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez madcap » 29/4/2011, 12:13

CzesterTX napisał(a):(...)
Kto wtedy wiedział, że na moto trzeba się specjalnie ubierać? (...)


jak sięgam pamięcią, to policmajstry jeździły w solidnych ciuszkach
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Konio » 29/4/2011, 13:36

W Anglii to jest zycie!!! :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez rossavu » 29/4/2011, 14:12

Konio napisał(a):W Anglii to jest zycie!!! :lol:


Czym sie rozni polak od E.T.?

E.T. mowi po angielsku, ma rower i chce do domu :lol:

Taki angielski zarcik
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Re: Myslisz?

Postprzez lonewolf » 4/5/2011, 13:20

eneasz napisał(a):W ciagu tygodnia jezdzenia po polsce 11 kolesi jadacych droga bez kasku I cala rzesze chlopkow w krotkich spodenkach , rekawkach I bez rekawiczek. Zona nie mogac dluzej na to patrzec poprosila abym podjechal do takich wesolkow na swiatlach, opuscila szybe I zapytala gdzie maja rekawiczki, odpowiedz:"nie mam". Wtedy ja zapytalem, co pierwszy dotyka ziemi jak spadasz z moto? Prosze was pomyslcie co robicie bo kazdy z was spadnie wczesniej czy pozniej I nie trzeba wcale wyjezdzac w dluga podroz


Wytłumacz mi dlaczego zawsze chcesz na siłę kogoś "uszczęśliwić"? Mnie to kompletnie nie rusza kto w czym jeździ i na czym jeździ, ponieważ jest to jego dobrowolny wybór i ma do tego prawo i tak powinno być. Poglądy jakie wygłaszasz na forum (łącznie z : nie kupuj bo nie wykorzystasz mocy) są co najmniej dziwne. Chcesz kogoś na siłę ograniczyć wiedząc z góry co dla niego będzie lepsze :roll: To tak jakbym ja teraz podjechał do Ciebie i Ci plótł bzdury dlaczego sobie nie kupisz BMW 1000RR i nie założysz jeansów, bo... wiem lepiej od ciebie w czym masz jeździć i na czym masz jeździć.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez NakedFan » 4/5/2011, 16:41

lonewolf,
A gdy ktoś komuś mówi by nie nie ćpał to też uszczęśliwianie? To tylko rada z dobrego serca, bo serce się kraja ile osób na motocyklu zamiast mózgu ma nic:(
NakedFan
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 25/3/2011, 16:43
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez atego815 » 4/5/2011, 21:49

A ja mimo że nie pytany, pozwolę sobie to skomentować. Myślę że właśnie to nas wyróżnia od innych stworzeń że w momencie zagrożenia potrafimy zatroszczyć się o innych a nie jak zwierzęta, tylko o własną dupę.. Nie wiem czy widziałeś film na Discovery o tym jak antylopy (chyba) stanęły w obronie młodej antylopki podczas ataku lwów. Naukowcy do tej pory nie mogą zrozumieć jak to możliwe, co nimi kierowało, dlaczego ryzykowały, zatroszczyły się o współplemieńca. Jest to dziwne, bo to zwierzęta. U ludzi to normalne. Więc i normalne jest że jak widzimy że jeden z nas ,człowiek, ryzykuje życiem, może nie jest świadom zagrożenia, to mu o tym mówimy, zwracamy uwagę, powstrzymujemy od kroków prowadzących do samozniszczenia.Mamy to po prostu w genach. Chronić życie, zdrowie.
To że czasem z racji nagminności negatywnych obrazów dopada nas znieczulica, to nie znaczy że to jest ok, że nie warto jednak mówić, tłumaczyć,przedstawiać przykładów, itd. Szczególnie kiedy to jednak dotyczy nas,takiej trochę famili... Chcesz mi powiedzieć że jak zobaczysz przy moim moto że coś mam nie tak z jezdnym, to mi nie powiesz? Wszak to moja sprawa,że coś słabo dokręciłem?
Myślę że podejście takie jest też trochę egoistyczne. Ty jeździsz w ciuchach, w kasku, stosując pewne zasady, bo ktoś Ci o tym powiedział, gdzieś o tym przeczytałeś, co będzie jak będziesz jechał inaczej, jakie mogą być konsekwencje...Nie można zawsze podchodzić że ci inni wiedzą, ale mają w dupie. Nie można wszystkich oceniać swoją miarą. Ja wiem, to oni też muszą wiedzieć. Może są głupsi, może głupota szyta wiekiem...Czy to znaczy że od razu mają zginąć, bo mądrzejszy im nie powie?
Ja jestem gotów ścierpieć nawet czasem "co cię to obchodzi, spie..." Ale jednak wiedzą się podzielę, uwagę zwrócę. :D
Avatar użytkownika
atego815
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/7/2006, 20:49

Postprzez rossavu » 4/5/2011, 22:11

atego815 napisał(a):. Więc i normalne jest że jak widzimy że jeden z nas ,człowiek, ryzykuje życiem, może nie jest świadom zagrożenia, to mu o tym mówimy, zwracamy uwagę, powstrzymujemy od kroków prowadzących do samozniszczenia.Mamy to po prostu w genach. Chronić życie, zdrowie.


Masz racje! W takim razie po co gadac o kombi skoro mozna odradzic jazde na motocyklu, to przeciez takie niebezpieczne... :roll:
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Invi » 4/5/2011, 22:45

A ja zauważyłem dziś że w pełnym stroju jeżdżę znacznie szybciej niż w dżinsach... Podczas upałów to w ogóle była masakra i jakoś tak ostrożnie jechałem jak kilka razy przejechałem się bez kurtki.

Ja rozumiem że jak ktoś musi to może komuś delikatnie zwrócić uwagę na braki w stroju. Ale bezczelne i ciągłe klepanie tego tematu jak stare baby (by polaczek z kompleksami który uważa się za anglika bo robi na wyspach na jakimś zmywaku i stać go nawet na strój na moto :lol: - taki luźny przykład, wszelkie podobieństwo do kogokolwiek przypadkowe i niezamierzone) jest strasznie irytujące.

Ciekawe czy na ulicy też jedziecie dresów że jeżdżą w klapkachi kaskach tigera :P Z drugiej strony jak się taki przyszlifuje to ja bym jakoś strasznie nie rozpaczał.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez bryk77 » 5/5/2011, 01:42

atego815 napisał(a):(...)


To się dopiero uśmiałem. O jakiej znieczulicy Ty tu mówisz?

P.S. Królestwo zwierząt rządzi się własnymi prawami. :wink:
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Leg1oN » 5/5/2011, 09:51

myślisz? Nie jedź!

to czy śmigać w kombi czy też bez.. kto tak jeździ i kiedy.. temat rzeka, w dodatku od lat wałkowany..
prawda jest taka że ja choć 99% czasu śmigam w pełnym kombi to jednak te 1% (podjechanie na stacje paliw, do kobiety, kumpla itp.) potrafię spędzić na motocyklu bez kombinezonu.. prawdę mówiąc nie zdarza mi się to w poznaniu a raczej w kłodawie.. i nie zdarza mi się zrobić bez kombi więcej niż trzech kilometrów.. to jednak choć uważam się za dość rozważnego motocyklistę potrafię zasiąść za kierownicą bez kombi..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Konio » 5/5/2011, 22:18

w angli kazdy ma dajnesa 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez bryk77 » 5/5/2011, 23:06

A co Wy siÄ™ tak eneasza czepiacie? W Angli to, w Angli tamto... ale to sami zaczynacie te gadki.
Czasami warto przytoczyć jakiś przykład dla kontrastu. Niektórych niestety to boli...
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Konio » 5/5/2011, 23:22

a boli boli
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez zxer » 6/5/2011, 00:21

a niech sobie bez kaskow jezdza ...tylko niech sami za roz...bane lby, polamane lapy, i wozki inwalidzkie placa...ja nie bede kretynizmu z wlasnej kieszeni utrzymywal...
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na górê