Zobacz wÄ…tek - Najgorszy problem dotyczacy motocykla
NAS Analytics TAG

Najgorszy problem dotyczacy motocykla

O wszystkim
_________

Postprzez Magik » 12/4/2007, 15:21

Tia... Chyba Ciebie Kaju odwiedzę na wypłatę. Wiem wiem... Obiecuję i obiecuję, ale przyjadę. Kiedyś na pewno ;-)

Papatki
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Re: Najgorszy problem dotyczacy motocykla

Postprzez mr_neox » 12/4/2007, 16:07

Traperoso napisał(a):... ale jej nie ma nawet na prawo jazdy na dwa kolka...


Nie wymiekaj Traperoso! Na prawko zawsze sie znajdzie... gorzej jest z oplatami za egzamin :evil:
mnie jedna drobna nieuwaga na placu kosztowala 160zl!!! nie skrecilem tylko raz glowy w lewa a egzaminator byl wielkim CHU*EM :!:

pozdro
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA


Postprzez Traperoso » 12/4/2007, 16:17

hehe mr_neox.. bez kitu byl wielkim ***, niektorzy na egzaminach jezdza idealnie, potem na drodze jak za?ebusy... (wymuszaja pierszenstwo wjezdzajac ot tak na droge gdy na 3 pasach zblizaja sie 3 auta i Rower... mi sie ostatnio taki wpiedzielil... Gdybym mial Bazooke to bym siedzial w wiezieniu)
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez johnmichael » 12/4/2007, 19:16

mateo mi sie polaczyla przykra sprawa z tym moto.mama dostala kase z ubezpieczenia po moim ojcu, ktory zmarl w lutym.i wyprosilem mame by mi porzyczyla teraz na moto.40% kasy juz mialem, a reszte mi mama pozyczyla.i bede musial jej oddac jak juz to zarobie.i tak bym kupil tylko pozniej,a tak mam juz teraz.i mozna powiedziec ze zarobilem.praca praca i jeszcze raz oszczedzanie do bolu

i ani nie ukradlem ani nie wyzebralem pod kosciolem....
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez eristof » 13/4/2007, 12:53

[quote="Magik"Ps. Okłamałem was troszkę... Mam MZ Etz 251 ;) Ale siara na tym jeździć....[/quote]

Jestem w takiej samej sytuacji. Mam ETZ 250 ale nie wstydzę sie tym jeździć bo przynajmniej mam czym zanim nabędę coś większego. Kolega który zrobil niedawno prawko na motocykl nawet mi zazdrości że mam czym śmigać a MZ-tki sporo potrafią. Wolę nią śmigać niż skuterem choćby był najnowszy.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez silver » 13/4/2007, 13:18

a MZ-tki sporo potrafiÄ…


Oj nieraz bardzo sporo :wink:.

Odnośnie zbierania pieniędzy to zależy to też od priorytetów w życiu, teoretycznie gdyby ktoś zbierał tylko i wyłącznie na moto to by uzbierał w miarę szybko, ale jak dochodzą inne obowiązki - mieszkanie, opłaty, jedzenie, inne hobby, to nie wygląda to już tak kolorowo.

Ja akurat mam to szczęście, że mogę wszystko na moto odkładać... A reszcie życzę powodzenia w zbieraniu i szybkiego zakupu moto :wink:.

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lowlo » 13/4/2007, 13:31

no ddokladnie... kwesia priorytetow...
motocykl to moje 2 zycie...

ale trzeba do pracy jezdzic, placic za mieszkanie, zycie, sa rozne niespodzianki i nie zawsze mozna cos odlozyc... no ale coz trzeba walczyc by wiecej zarabiac :D
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Magik » 13/4/2007, 18:31

Oczywiście się zgadzam że MZ-etki sporo potrafią... Jest jednak pewnym szaleństwem pojechać nią np. do Wrocławia...

- szaleństwo czyt. stary motocykl...


Pozdrawiam.

Ps. Bede ETZ wymieniał na Tropika do remontu :) silnik brzytwa, kwestia odmalowania...
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez SpeedyG » 13/4/2007, 20:54

Taki już ten świat, u mnie z kolei jest moto a nie ma kiedy pojeździć...stoi na widelcu już rok...może jutro na godz. wyrwę się popatrzeć na świrów na bemowie :wink:
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê