Zobacz wątek - Nie ważna partia
NAS Analytics TAG

Nie ważna partia

O wszystkim
_________

Nie ważna partia

Postprzez carma » 3/4/2011, 21:37

Jw. Wazna idea Obiecałem jakiś link.

http://www.youtube.com/watch?v=-QkKTcL5mRE

Odrazu mówie że jestem preciwnikiem J. Kaczyńskiego na PiS głosuje z powodu braku alternatywy.

zaprasam wszytskich
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez zadzior » 3/4/2011, 21:43

Sory, ale Pis chce wykorzystać złość ludzi na ceny paliw itp. Sam chętnie wziąłbym udział w manifestacji, ale przeciwko PO, Pis i reszcie złodziei - bez uwielbienia PO albo Pis, bo wokół nich świat się tylko nie obraca. Masz brak alternatywy hm, a chociaż czytałeś plan wyborczy Pisu czy PO? Ja niby byłem za Upr, lecz po zapoznaniu z ich programem wyborczym stwierdziłem, że może i chcą obalać absurdy polityki, lecz ich postulaty nie do końca mi odpowiadają. Trzeba powiedzieć, że nie ma na kogo głosować W CHWILI OBECNEJ, więc może akcja pt. "nie głosujemy w wyborach w ramach protestu przeciwko chorej polityce chorych polityków" zamiast głupiego głosowania PO, bo nie lubie PIS, albo na PIS, bo nie lubie PO.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez carma » 3/4/2011, 21:49

Widzisz kolego upr niestety nie ma żadnego programu i to jest straszne . A akcja w stylu nie głosujemy też jest dobra bo im mniej ludzi myślących zagłosuje tym cenniejsze będą głosy oddane na osoby już z indoktrynowane przez mas media. Ja najchętniej założył bym własną partie opierająca sie na poglądach konserwatywnych chadecji, liberalizmie i nacjonalizmie ;) A co programu PiS niestety musiałem go poznać Widze ze coś sie starają ale nie wychodzi . Najlepiej to by było oddać włądzę w ręce demos ;) i głosowac wszytki przez referendum .
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez zadzior » 3/4/2011, 21:59

Sam pomysł Pisu na Polskę nie jest zły, lecz dopóki chory umysłowo Kaczyński wraz z jego lizusami będą tam rządzić, ja na Pis nie zagłosuję. Pytanie z innej beczki - Dlaczego nie ma u nas mocnej partii nacjonalistyczno - demokratycznej z silnym psychicznie liderem?... Jaja jak berety. Ostatnio nie pokazywali w mediach "sondaży wyborczych", lecz gdy w internecie zaczęło wrzeć, aby kopnąć w tyłki cały parlament, to momentalnie widać super obiektywne sondaże :) Dziwnym trafem ciężko znaleźć wśród znajomych/rodziny/przyjaciół czy innych osoby biorące udział w tych dziwnych sondażach. Bardzo dziwne, gdyż tych sondaży ostatnie laty było mnóstwo, a przed wyborami będzie jeszcze więcej. Jest to po prostu idealna rzecz do manipulacji - pokażmy, że dużo ludzi na nas głosuje, to inni zrobią to samo.

edit: Nie no nie mogę znieść wrażenia po obejrzeniu tego filmiku. Miała być manifestacja przeciw złodziejom, a wyszła manifestacja przeciwko jedynie PO, której jedyną podstawą jest Smoleńsk. Nie trzeba być geniuszem, że Kaczyński wykorzysta to do własnych celów, ale co się dziwić jak ludzie nawet z poza partyjnej manifestacji robią sobie Pisowski syf.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Czester » 3/4/2011, 22:10

PiS nie potrafił utrzymać rządu nawet przez jedną kadencję. To mówi samo za siebie. Jarek powinien iść na emeryturę, dosyć mu kompromitacji. Każda z cokolwiek znaczących partii miała już swoje "5 minut" i ŻADNA nie pokazała się z dobrej strony. Prawda jest taka, ze ktokolwiek dojdzie do koryta to będzie robił to samo co poprzednicy. Na prawdę nie ma już na kogo głosować. Pieprzę to, nie pójdę na żadne wybory.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Kaniuszy » 3/4/2011, 22:48

Czester, mam podobne poglądy, ale ja zdecydowałem, że nie zagłosuję na żadną partię będącą aktualnie w sejmie. Tego się trzymam, chcę dać szansę innym nie będącym przy korycie. może coś się dzięki temu zmieni lub choć usłyszymy o świeżych pomysłach.
Kawa zx6r, 1998
Avatar użytkownika
Kaniuszy
Świeżak
 
Posty: 364
Dołączył(a): 11/1/2011, 22:54
Lokalizacja: Łuków/Warszawa

Postprzez witoldjusz » 4/4/2011, 07:55

no ale idąc za tym co Czesrter pisał odkryjemy, że następni będą tacy sami, tak już jest, tacy jesteśmy, każdy kto do czegoś dojdzie czerpie dla siebie ile może, polityka to bagno i nic się nie zmieni, można nie iść na wybory i nie będą one ważne ale co to pokaże?
siódmy sezon
na GSX 750 F...i jeszcze nie znudził mi się
Avatar użytkownika
witoldjusz
Świeżak
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4/5/2009, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mar111cin » 4/4/2011, 09:40

pamiętam jak PiS miało władze. Wtedy wszystkie komentarze pod artkułami na serwisach informacyjnych mówiły o tym, żeby do władzy doszło PO, jako partia ludzi młodych, dla młodych itp.
Nie wiem czy to były komentarze sponsorowane, czy PO tak otumaniło społeczeństwo. Jednak teraz macie co chcecie ;) Tak że prysł amerykański sen xD

faktycznie wolałbym już PiS, ale bez Jarka... bo ten co nie zrobi to się ośmiesza...


PS główną słabością rządów PiS była koalicja.. która została zawiązana z takimi partiami, że ich przedstawiciele zostali wybrani na ministrów w nocy i bez kamer, żeby wstydu nie było..
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Daga » 4/4/2011, 10:13

Ale denny filmik,bez obrazy carma...
Znow się będą napierniczać o krzyż i znów mi będzie wstyd jak cholera za tych oszołomów :/ "Patrioci" od siedmiu boleści.Nawet nie włączam tv w niedziele.
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez falconiforme » 4/4/2011, 10:20

Nie musi być alternatywy.
To co można zrobić to przewrócić władzę do góry nogami.
Zagłosujmy na cokolwiek oprócz PO i PIS.
Wtedy każda władza będzie się bać takiej kasacji z powodu chorych nastrojów politycznych.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez mar111cin » 4/4/2011, 11:17

<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez fz6 » 4/4/2011, 12:37

popieranie PIS to jak jazda 300 bez trzymanki.banda oszolomow do tego amatorow pelna geba.partia ludzi sfrustrowanych,myslacych,ze jarcio sypnie z wlasnej kieszeni i da kazdemu po milionie,ze jak on dojdzie do wladzy to emeryt bedzie mial piatke emerytury.tam sa chorzy ludzie z nienawisci do wszystkiego.ich problem wzial sie z lat mlodzienczych,gdzie byli zwyklymi wypierdkami i wszyscy mieli ich gdzies.teraz wazeliniarstwem doszli na szczyt i sie mszcza.
PO to partia cwaniaczkow jak SLD,kombinuja ile wlezie mydlac oczy.
jak widze takiego "pikusia" jak napieralski to mi rece opadaja,damska mezczyzna.
natomiast pan niesiolowski to juz byl chyba wszedzie od skrajnego chrzescijanstwa na liberalyzmie konczac.
PSL to takie slizgodupce,jada na tym minimalnym poparciu od lat,pracuja w tempie zolwia,przyklejaja sie wszedzie gdzie tylko mozna-zenada.
PJN to tania podroba PIS-u,mysle,ze jakby dalej istnial stadion to spoko mogliby tam miec w jednej z blaszanych budek swoje biuro polityczne.
Palikot ma niestety zbyt male poparcie a tez czasami pierdaczy bez sensu.
UPR,samoobrona itp.to szkoda gadac,dwa pomysly fajne a 20 z kosmosu.
Ogolnie mowiac problem polskiej polityki polega na tym,ze rzadza nami ludzie,ktorzy byli badz sa miernotami,ludzie bez wlasnej inicjatywy,lizodupy itp.ten kto ma pomysl i jaja,umie sam zarobic na wlasne potrzeby i nie musi tracic twarzy,zeby dorwac sie do koryta.
to,ze nikt nie bedzie z nas zawdzieczal nic dzieki tym ludziom to pewne jak to,ze dzis jest poniedzialek.
ja mysle tak ,skoro nic sie nie zmieni to ja wybieram spokoj i cisze,czyli napewno nie popre PIS-u.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez zadzior » 4/4/2011, 16:34

fz6, świetnie to wszystko ująłeś! Dodam od siebie, że dużym problemem jest to ile lat ludzie już siedzą w tym parlamencie. Przyzwyczaili się, że to im należy się koryto i żaden młodszy nie ma prawa ich zastąpić. Sory, ale to jest logiczne, że ktoś siedząc w sejmie kilkanaście lat ma już wszystko totalnie w tyłku, co jest przeciwieństwem ludzi młodych, chętnych wykazania się, chętnych zmian, na które i tak nie mają szans przy większości starych pierdzieli kasujących za siedzenie w sejmie(rzadkie) i dawanie wywiadów, ogromne pieniądze.

Skomentowałem filmik :radziozadzior:, lecz niektórzy ludzie są choro zapatrzeni w polityków - czyt. w Kaczyńskiego...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez carma » 4/4/2011, 17:58

C ały czas powtarzam nie jetsem zwolennikiem JArka. Ale zamiast siedzieć i narzekać wole iść i coś zrobić
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez JędrekZDW » 4/4/2011, 18:40

Andrzej wróć !!!
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez adam_89 » 4/4/2011, 20:48

Nie obejrzałem całego filmiku, ledwie 15 sekund. I nie wiem czemu ale jakoś ten filmik kojarzy mi się z tymi filmikami:

http://www.youtube.com/watch?v=5p2MAdD64bg

http://www.youtube.com/watch?v=Ng0L8yN7 ... re=related

Choć prezydentem polski miałby zostać Korwin Mike albo Jola Rutowicz to nie zagłosuje na PIS i na ich olityke nienawiśći którą szerzą takimi filmikami!

A to, że PO wy*ebało wszystkich i to jeszcze bez mydła to wiadomo nie od dzisiaj.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez kkkkski » 4/4/2011, 21:00

adam_89 napisał(a):Nie obejrzałem całego filmiku, ledwie 15 sekund. I nie wiem czemu ale jakoś ten filmik kojarzy mi się z tymi filmikami:

http://www.youtube.com/watch?v=5p2MAdD64bg

http://www.youtube.com/watch?v=Ng0L8yN7 ... re=related

Choć prezydentem polski miałby zostać Korwin Mike albo Jola Rutowicz to nie zagłosuje na PIS i na ich olityke nienawiśći którą szerzą takimi filmikami!

A to, że PO wy*ebało wszystkich i to jeszcze bez mydła to wiadomo nie od dzisiaj.



Dobre, powtarzasz słowo w słowo to co gadają w TVN i GW. Przejrzyj na oczy i zagłosuj na ludzi którzy zadbają o dobra Polski. Przeczytaj przynajmniej raz Gazetę Polską oraz wejdź na portal niezalezna.pl tam przynajmniej nie ma cenzury. Wtedy myślę że wybierzesz to co najlepsze.
:D
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zadzior » 4/4/2011, 21:23

Kto zadba o dobro Polski? Jarosław Kaczyński skłonny wywołać wojnę z Rosją, w której jak zwykle zwykli ludzie ucierpieliby najbardziej? Nie cierpię kiedy pseudo patrioci porównują Jarka do Piłsudskiego. Różnica jest taka, że Piłsudski chciał balansować między Niemcami, a Rosją - bez przyjaźni i bez wrogości. Jarek jest gotów zrobić nam bagno jakiego dawno na naszych ziemiach nie było. Jedyną odpowiedzią na Smoleńsk, która byłaby OK dla Jarka byłby zaaaaaaamach. Co z tego, że można zobaczyć stenogramy, że można było nawet posłuchać rozmów. Nie trzeba być specem od lotnictwa co spowodowało ten wypadek. Wystarczy być zwykłym człowiekiem, by widzieć, że piloci wcale nie musieli lądować, byli uprzedzeni o warunkach itd, a jednak lądowali. Tak pewnie przekupił ich Putin za ruską wódkę, albo Miedwiediew postawił magnez na Tupolevy. Tusk kłamca, Kaczyński psychopata, Napieralski bez jaj, Pawlak bez jaj... Może Nigela Farage zmotywujemy, aby objął u nas rządy? KAŻDA partia w sejmie miała już swoje 5 minut i co z tego wyszło widzimy. Zostało głosować na ludzi z poza obecnego parlamentu, chyba, że żyje się wam dobrze :)
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez madcap » 4/4/2011, 21:29

tak, wzorujmy się na Jarosławie K.
najlepiej będzie lizać wielki mięsień pośladkowy juesejcom licząc, że zniosą wizy i przyślą kolejny dywizjon patriotów (i pewnie też bez głowic bojowych) lub kolejną przestarzałą korwetę do której części i wyposażenie trzeba ekstra dokupić

powodzenia z takim myśleniem
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez zadzior » 4/4/2011, 21:45

A kto ma takie myślenie - PO. Kogo więc oskarżasz o takie poglądy skoro nikt w tym wątku nie popiera PO?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr