Zobacz wątek - wiadomości TVP o motocyklistach
NAS Analytics TAG

wiadomości TVP o motocyklistach

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 9/4/2007, 11:14

wyciagneli scigacze hahaha moze 1 koles na lytrze tam poleciał 290 a ten sie jara no nie... to teraz "najnormalniejsi" reporterzy sa chyba w tvn bo cos pokazywali w tv i niejechali po motocyklistach az dziw
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez beesek » 9/4/2007, 11:19

hehe ten "reportarz" z linku był już jakiś czas temu a wczoraj, jak już Ktoś wspomniał we wiadomościach o ile się nie myle na polsacie był kolejny materiał o motonitach, który jak oglądałem to mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem :D mam nadzieje że normalni ludzie też to oglądali- normalni, czyli tacy, którzy zdają sobie sprawę, że motocykliści jeżdżą głównie dla przyjemmności a nie po to żeby zabijać siebie innych ludzi i gwałcić i straszyć niewinnych :shock: ja tylko czekam na materiał o nierozgarniętych kierowcach katamaranów, którzy bez prawa jazdy wsiadają pijani do puszek i rzeczywiście stwarzają zagrożenie, a coraz częściej dochodzi do tragedii :? nie twierdze też, że wszyscy dosiadający stalowych rumaków są ok na drodze, ale jest ich mniejszość i oby było ich coraz mniej a nie wiecej...
pozdrawiam :wink:
juz niedługo, coraz bliżej ;)
beesek
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31/3/2007, 18:29
Lokalizacja: nisko


Postprzez barteckstreet » 9/4/2007, 14:51

ja się nie przyznaję, jechałem sto trzydziesci
Obrazek
Avatar użytkownika
barteckstreet
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 20/11/2006, 21:16
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez R1 » 9/4/2007, 20:08

"ponad 300 km/h, tyle jechał ten motocyklista (...) " ta czerwona R6 napewno tyle poleci.... śmiech na sali :D
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez harry89 » 9/4/2007, 21:08

harry89 napisał(a):podczepie sie do tego topicu, zeby nie tworzyc osobnego, chociaz zamierzalem. mam pare pytan ;)
1. co to jest za motocykl w 45-47 sek.?
2. co to jest za motocykl w 1:41-1:43 min.? (ten, ktorego zlapali),
3. co to sÄ… za motocykle od 2:05 min.?
4. czy motocykle policyjne sa jakos "tuningowane"? jakos trudno mi uwierzyc, ze taka krowa (i to nie scigacz) potrafi rozwijac tak ogromne predkosci... choc moze sie myle ;)

to jak, nikt nie wie? 8)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez lowlo » 10/4/2007, 10:06

Silver napisał(a):"Ponad 300km/h jechał ten kierowca..." No to mamy nowy rekord Polski :D Udokumentowany najprawdopodobniej, przecież TVP nie kłamie....


no 3 paczki.... i to na r6... moja jest chyba jakas wadliwa bo za ch..ja nie chce tyle jechac :D
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez R1 » 10/4/2007, 13:15

może Twoja nie ma naklejek mocy :D:D:D
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez siegi_85 » 10/4/2007, 16:41

Mogli do tego jeszcze dorzucić urywki z jakiegoś super mega filmu (BikerBoys ew. Torkue) i reportaż jak ta lala. Pffff :shock: żałosne 300 km\h "...ja mmm chyba ściebie..." no chyba że jod w morskim powietrzu wpływa pozytywnie na spalanie mieszanki
...Zawsze jestem sobÄ… nie statystykÄ… OBOP'u...
Honda CBR 600 PC25
Avatar użytkownika
siegi_85
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17/2/2007, 00:11
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez eristof » 11/4/2007, 13:42

no te 300km/h mnie rozbroiło!!! Może załuzmy temat "śmieszne ( żenujące) materiały o motocyklistach. Pewnie by było co w nim pisac.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez hefron » 11/4/2007, 15:53

Tiaaaaa. Oni wydymali policjantów grupowo, złamali ileśtam przepisów i tylko 1000 zł? Mi za przekrocznie prędkości chcieli zabierać prawo jazdy. Kiedy to było robione? Chyba w stanie wojennym takie mandaty dawali bo teraz to za byle gówno pare stówek leci i masa punktów.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez ZELEK RG » 11/4/2007, 20:32

Zamknijcie ten temat bo nic on nie wnosi a filmik jest bardzo stary co bedziecie gdybac i rozbyslac ile poleci skuterek policyjny niema co temat zamkniety
Każdy Temat w którym sie udziele robi się zaraz popularny...
Avatar użytkownika
ZELEK RG
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 23/6/2006, 15:27
Lokalizacja: Trzebinia-Chrzanów-Kraków

Postprzez Magik » 11/4/2007, 20:59

"(...) bo ja lubię zapierdalać..."

Powiem tylko że teks "dawcy organów" to rzeczywiście wymyślili sami pseudo motocykliści, którzy właśnie jeżdżą bez dokumentów, prawa jazdy, zapierdzielają ile się tylko da i psują nam opinie. Ale faktycznie materiał śmieszny i godny telewizji która go emitowała.

Myślę że nie ma ci się przejmować takimi reportażami, ponieważ one zawsze będą i zawsze będą godzić w nasz wizerunek.

Ps. Ciekawe dlaczego takie reportaże robią ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o motocyklach... Może by tak kiedyś taki reportaż zrobił jakiś reporter motocyklista. Człowiek który się zna na rzeczy.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Grubas » 11/4/2007, 21:06

Bo ludzie chcą oglądać coś, co jest zgodne z ich wyobrażeniami. Po prostu ten reportaż był w telewizji, którą oglądają ludzie z poglądami w znacznym stopniu pokrywającymi się z przedstawionym materiałem. Reportaż, który by się Tobie podobał miałby kiepską oglądalność.
Znowu kasa.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ZELEK RG » 11/4/2007, 21:09

Magik napisał(a):"(...) bo ja lubię zapierdalać..."

Powiem tylko że teks "dawcy organów" to rzeczywiście wymyślili sami pseudo motocykliści, którzy właśnie jeżdżą bez dokumentów, prawa jazdy, zapierdzielają ile się tylko da i psują nam opinie. Ale faktycznie materiał śmieszny i godny telewizji która go emitowała.

Myślę że nie ma ci się przejmować takimi reportażami, ponieważ one zawsze będą i zawsze będą godzić w nasz wizerunek.

Ps. Ciekawe dlaczego takie reportaże robią ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o motocyklach... Może by tak kiedyś taki reportaż zrobił jakiś reporter motocyklista. Człowiek który się zna na rzeczy.


Magik zamknijmy już ten TOPIC reportaż stary rzeczywiscie niema co sie przejmować potem przez takie reportaże ludzie wołają: " ogr straszy i brzydki" nie to nie ten cytat ale :"dawcy przez nich sa wypadki oni sa nie spełni umysłowo maja ADHD itp" a to na pewno nie wpływa dobrze na nasz wizerunek
Avatar użytkownika
ZELEK RG
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 23/6/2006, 15:27
Lokalizacja: Trzebinia-Chrzanów-Kraków

Postprzez Magik » 12/4/2007, 15:07

Cytat ZELEK RG: "przez takie reportaże ludzie wołają: " ogr straszy i brzydki" nie to nie ten cytat ale :"dawcy przez nich sa wypadki oni sa nie spełni umysłowo maja ADHD itp" a to na pewno nie wpływa dobrze na nasz wizerunek"

Drogi Zelku, powiem Ci że jeszcze ani razu nie usłyszałem takiego tekstu od kogoś z poza środowiska motocyklowego. Nawet moherowe berety nic takiego nie mówią. Naprawdę, takie określenia słyszałem tylko z ust "pseudo motocyklistów" którzy kupili sobie "lytra" i się szczycą tym że są tymi tzw. "dawcami". A więc weźmy się za te czarne owce a nie za takie (w brew pozorom wcale nas nie niszczą, ewentualnie tylko ranią naszą dumę ) reportaże.


Pozdrawiam i apeluje: Nie przejmujcie się takimi GUMNAMI, weźmy się za siebie!
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez DANIEL » 15/4/2007, 00:12

Mimo, że film jest stary to temat jak najbardziej aktualny. Wczoraj oglądałem wiadomości na TVP, które nie bawiły już mnie tak jak te poprzednie. A to dlatego, że reporterzy zaczynają sugerować aby ograniczyć maksymalną prędkość prowadzenia motocykla do 100km/h i (o zgrozo!) montowania w motocyklach rejestratorów prędkości. Zaczyna mnie to niepokoić tym bardziej, że na stołkach siedzą maniakalne kartofle ...

Tak w ogóle to jest mi wstyd za tych reporterów dlatego że sam studiuję dziennikarstwo, ale jak do tej pory to na takich frajerów po fachu nie trafiłem.
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Meciek » 15/4/2007, 02:34

Daniel napisał(a): (o zgrozo!) montowania w motocyklach rejestratorów prędkości.


Jeżeli chodzi o montowanie jakiś ograniczników to wszystko da się ściągnąć - no może nie u Mietka w warsztacie ale zawsze ( tak samo jak ograniczniki do 250km/h w samochodach) po za tym kto mnie zmusi do zamontowania tego w moim SRADZIE z 97r?!

Daniel napisał(a):Tak w ogóle to jest mi wstyd za tych reporterów dlatego że sam studiuję dziennikarstwo, ale jak do tej pory to na takich frajerów po fachu nie trafiłem.


Skoro studiujesz to może zrobisz coś byśmy byli lepiej widziani oczami innych.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez mar111cin » 15/4/2007, 08:37

Meciek, to tak samoch jak tachografy w ciężarówkach musi być i koniec i nie ważne że ciężarówka ma produkcje '88 ;) Ale tak pozatym to pomysł głupi, nawet jakby mi narysował ponad 200 to co? do poznania na tor zbyt daleko nie jest, przecież to tam było ;)

Pozatym ten pomysł to jakiś żart.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez DANIEL » 15/4/2007, 10:29

Meciek napisał(a):
Skoro studiujesz to może zrobisz coś byśmy byli lepiej widziani oczami innych.


Ciężko jest się przebić do nędznego Negatywu, bo artykuły stoją w kolejce jak w poprzednim ustroju a co dopiero z fotoreportażem do telewizji. Ale porozmawiam z moim wykładowcą (red kilku czasopism) który sam jest motocyklistą i może uda się przedstawić kontrast tej 'czarnej rzeczywistości'.
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê