Zobacz wątek - NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)
NAS Analytics TAG

NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)

O wszystkim
_________

Postprzez zxer » 4/4/2011, 00:01

10/10 zadzior
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez falconiforme » 4/4/2011, 08:47

czarlee napisał(a):
madcap napisał(a):tak się dziwnie składa, że znam się z Markiem i jest to porządny chłop
dla wiedzy innych mimo, że jest policmajstrem to także wieloletni instruktor nauki jazdy w Gdańsku oraz wieloletni egzaminator w Wa-wie


Tyle że właśnie wypowiedz policjanta dotycząca kwestii motocyklistów była jak najbardziej ok . Można powiedzieć że stanął po odpowiedniej stronie barykady.

Wypowiedź policjanta była taka jak szarego Kowalskiego, który na podstawie gotowanego łańcucha w oleju silnikowym, wywróżył że motocykle to wcielenie szatana.
Szczątkowe naginane dane wyciągnięte z dvpy. Inne po prostu skłamane.

Czemu stróż prawa i porządku przyczynia się do nienawiści między grupami???
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez madcap » 4/4/2011, 11:01

falconiforme, nie zamierzam być adwokatem diabła, ale wskaż gdzie wypowiedź Marka przyczynia się do nienawiści między grupami?
jak jakoś nie stwierdziłem tego
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez falconiforme » 4/4/2011, 11:35

madcap napisał(a):falconiforme, nie zamierzam być adwokatem diabła, ale wskaż gdzie wypowiedź Marka przyczynia się do nienawiści między grupami?
jak jakoś nie stwierdziłem tego


Jeśli obarczasz grupę motocyklową i podkreślasz ich "szatańskość", tworzysz negatywny obraz takiej grupy. Reszta która nie jeździ motocyklami będzie miała negatywne albo wrogie uczucia po takim artykule.

1. Podawanie wyrwanych z kontekstu danych na temat wypadków motocyklowych. Żadnego odniesienia.
Ładnie brzmi: "motocykliści spowodowali 40 wypadków", ale już gorzej gdy się powie że w marcu było około 2500 wszystkich wypadków.

2. Co to znaczy "motocykl ma dwa koła i trudno zachować równowagę" ??
Ja jak puszczę kierownicę to motocykl sam jedzie PROSTO.

3. Szlifierki które mogą osiągnąć 300km/h, a w ciągu 2-3s roziwjają 150km/h??
Fantazja nie zna granic.

4. Niech motocyklista znajdzie sobie miejsce na torze wyścigowym ???
Świetnie. Spotkajmy się wszyscy (800 000) w Poznaniu.

5. Oczywiście rozumiem że 200km/h jeżdżę przez całą trasę. I wyłącznie motocykle przekraczają prędkość?

6. W małych miejscowościach szkoły jazdy nie mają szlifierek??
Kurka w Warszawie może uczą jeździć na R1??
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez falconiforme » 4/4/2011, 13:06

Zgadzam się, że Kąkolewskiego powiedział kilka autentycznych faktów.

Niech wreszcie jakiś policjant powie że mają skopany system.

1. Szkoły jazdy nie uczą jeździć motocyklami.
2. Na legalne wybryki motocyklowe nie mamy torów i obiektów.
3. Kierowcy mają gdzieś kierunki i lusterka.
4. Mnogie skrzyżowania i wyjazdy na drogach krajowych generują gigantyczną liczbę wymuszeń.
Wymieniać można bez końca.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez MaŁy_Bandzior » 4/4/2011, 13:29

I po takiej wypowiedzi można odróżnić psa od policjanta. Widać ,że gość nie siedzi w temacie motocykli ale stara się logicznie i obiektywnie opisać sytuację. A redaktorek pewnie nie był by taki cwany gdyby nie mówił tego do kamery :]


falconiforme napisał(a):
1. Szkoły jazdy nie uczą jeździć motocyklami.

3. Kierowcy mają gdzieś kierunki i lusterka.



1. W takim samym stopniu uczą jazdy samochodem.

3. Stwierdzenie w stylu każdy motocyklista to zapierdalający idiota.
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24

Postprzez adam_89 » 4/4/2011, 20:27

A tu dla odmienności artykuł - według mnie - dosyć obiektywny na temat tych całych stu wypadków w marcu: http://moto.wp.pl/kat,121,title,Juz-sto ... &_ticrsn=3

"Dać się zauważyć innym uczestnikom ruchu - to jedna z najważniejszych taktyk bezpieczeństwa. Można to zrobić nie tylko wyglądem, ale też dźwiękiem. Jak mówi anglojęzyczne powiedzenie: "loud pipes saves lives". Głośny wydech rzeczywiście może uratować życie, często bowiem zdarza się, że nim zobaczymy motocyklistę, już słychać silnik jego maszyny, a to sprawia, że zwiększamy czujność. "
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez madcap » 5/4/2011, 10:26

jest nas mniej, więc jesteśmy bardziej widoczni jako wyróżniający się z tłumu
więc przestańcie pitolić i umartwiać się jak to źle się dzieje
popatrzcie np na tvn turbo i program uwaga pirat - jaki jest odstetek akcji policyjnych dotyczących o2o
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez RUTRA.RD » 5/4/2011, 10:44

w tym roku najgorsze doswiadczenia ja i moi kumple mamy z kobietami w wieku okolo 30-40 lat po prostu masakra co robia i jeszcze **** nie przyznaja sie do winy nic tylko poucinac uszy
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez madcap » 5/4/2011, 11:09

pan_wiewiorka napisał(a):Właśnie zamówiłem turtlesa.



akwarium też?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez czarlee » 5/4/2011, 11:49

madcap napisał(a):jest nas mniej, więc jesteśmy bardziej widoczni jako wyróżniający się z tłumu
więc przestańcie pitolić i umartwiać się jak to źle się dzieje
popatrzcie np na tvn turbo i program uwaga pirat - jaki jest odstetek akcji policyjnych dotyczących o2o


aleee z tego tłumu wyróżniają nas niestety de.ile pałujący po mieście bez opamiętania .
Kto zwróci na Ciebie uwagę jeżeli będziesz poprostu jechał - NIKT-

Dopóki niektórzy nie zrozumieją że do pewnych celów służą tory jak POZNAŃ czy BRNO czy gdziekolwiek gdzie mozna swoje zwoje mózgowe rozwinąć i ciągnąć za sobą jak flagę mamy przesrane jako grupa bo jesteśmy właśnie nie liczni .

Dobry przykład TVN TURBO i co masakra wolna amerykanka fakt akcji z moto nie pamiętam .
Natomiast to że prowadzący puszki notorycznie jeżdzą naj...ni przekraczają prędkość i wykonują masę naprawdę masę mniej lub bardziej makabrycznych wykroczeń to juz nikogo nie dziwi .Mozna powiedziec stało się normą .A TVN utwierdza w tym przekonaniu pozostałych uzytkowników bo co dostaniesz kilka punktów i kilka stówek no i jeszcze na antenie wystapisz .
Niestety my dzięki takim wykroczeniom kierujących puchami możemy liczyc na wystąpienie u Św Piotra ale o tym już nikt nie powie .

Czemu bo jak dzięki kilku takim artykułom czy innym podobnym pojawiającym się co wiosnę wspomni aa motocykliści to to mysli właśnie o tych co zapi...ją 150 na ograniczeniu do 50 potem walą pod auto co wymusiło pierszeństwo i łby im urywa - więc po co na nich uważać im i tak wszystko jedno.

Więc źle się dzieje
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez elco » 5/4/2011, 13:42

Z uwagi na to, ze temat powtarza sie kazdego roku nie bede sie rozpisywal.
Chcialbym powiedziec tylko, ze utwierdzam sie w przekonaniu, ze media to w wiekszosci ludzie na poziomie czlowieka pierwotnego.

Thomsen napisał(a):W Polsce się dzieje tyle złych rzeczy, morderstwa, wypadki samochodowe i inne różne patologie, ale to nie jest jakoś tak nagłaśniane.


Wrecz przeciwnie. Media (pomijajac mniejszosc branzowa) potrafia pisac tylko o takich rzeczach. Kazdego roku z powodu zaczadzenia, porazenia pradem ginie mnostwo ludzi, podobnie jak i wypadkach samochodowych. Media zainteresowane sa tylko tym ile osob zginelo, jak powazne to bylo i kto za to zaplaci. A na rynku dostepna jest przeciez cala masa tanich urzadzen technicznych, ktore moglyby znacznie przyczynic sie do zmniejszenia takich sytuacji. Niestety czesto to urzadzenia elektroniczne z zalaczona instrukcja - zapozananie sie z tym czesto przewyzsza mozliwosci intelektualne pismakow. Podobnie jak z tym to co pisal falco. 2-3 sekundy do 150 km/h. Podlapia i sprzedadza jeszcze gorsza bajke. Ale zaden nie zada sobie pytania czy to w ogole technicznie mozliwie. Zapewne na widok liczb i koniecznosci prostego mnozenia i dodawania pojawiaja sie powazne problemy.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez falconiforme » 5/4/2011, 14:21

A może robimy akcję. Nie jeździmy do 1 stycznia do 10 kwietnia 2012?
Nie będzie o czym pisać.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Nal » 5/4/2011, 14:56

to napiszą w maju, wielka różnica ;)

Co roku jest to samo, ten sam temat, podobne komentarze. Z moich obserwacji wynika, że z roku na rok widać poprawę jeżeli chodzi o zachowanie na drodze. Zawsze się trafią jacyś idioci po każdej ze stron a pewnie każdy z nas mógł by podać liczne przykłady buractwa na drodze (np taki taksiarz który wczoraj zajechał mi drogę a prowadząc czytał gazetę, komentarz mej kobiety w czasie jazdy bezcenny) z tym, że nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka. Są ludzie którzy nam ustąpią miejsca w korku gdy się przeciskamy, wrzucą kierunek czy ustępując miejsca na trasie. Jak ktoś tu ładnie przytoczył słowa Sapkowskiego, sku***syństwo zawsze będzie, nie zależnie od dziedziny życia.
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez czarlee » 5/4/2011, 16:38

Przyznacie Panowie sami że koniec końców milo by było przeczytać - zobaczyć cos pozytywnego dotyczącego pasji jaką jest jazda jednosladem bo jak narazie szaro i czarno się robi przed oczami poprostu istny armagedon śmierć i zniszczenie :twisted:
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez falconiforme » 5/4/2011, 18:59

Nal napisał(a):to napiszą w maju, wielka różnica ;)

Gdyby wypaliło różnica by była taka że zainteresowanie tym fenomenem odbiło by się w mediach.
Akcja w stylu "Stop mediom i artykułom potęgującym wrogość między pojazdami".
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Voxx » 15/5/2011, 19:09

sorry ze odswiezam ale mialem ostatnio sytuacje apropo tematu , dojezdzam do puszki a ta zjezdza na prawo , i nic w tym dziwnego tak mam czesto , wiec wyprzedzam jadac prosto a ten s...... gdz juz bylem blisko zajezdza mi droge z premedytacja wiec zrobi to specjalnie , wiec badzcie czujni , bo chca nas zabic ,,,pozdro
gsxr 1100
10 sezon 32l
2 gleby
Voxx
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/1/2010, 13:43
Lokalizacja: Beskid Zywiecki

Postprzez piotreksz3 » 14/8/2011, 21:47

Opiniami w internecie na forach typu onet, interia itp bym się nie przejmował, zazwyczaj są to dzieciaki które mają kompleksy i muszą się gdzieś rozładować. Tam najwięcej takich "internetowych kozaków" :)

Nagminnie zdarza się że wyjeżdżają mi samochodami z podporządkowanej. Myślą zapewne "eee to tylko skuter to się zmieszczę"

Albo wyprzedzają z przeciwka też uważając że się zmieszczą.

Ale też nie dziwi mnie podejście niektórych ludzi że się złoszczą na motocyklistów. czemu? zauważyłem w tym sezonie straszny bum na motocykle. Zwłaszcza u chłopaczków w wieku 18 lat, tatuś kupi ścigacza z pojemnością jak samochód (np mój kuzyn) i jedzie taki w koszulce 150, serce mało mu nie staje ale ważne że jest ryk silnika. A najgorsi to już są Ci co kupią jakieś graty z szrotu po 40 wypadkach i cisną. Uwielbiam też chłopaczków suchych jak patyki którzy się kładą w swoich skuterkach bo im opór powietrza spowalnia maszynę :D
piotreksz3
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 25/6/2011, 21:59

Postprzez Mafinos » 14/8/2011, 23:43

Ja znowu trawiłem na kolesia, który ostrzegł mnie awaryjnymi bo zauważył jak skręcał w całkiem innym kierunku psiaki na motorach. Jadę sobie za nim i jest torowisko skręt w lewo i delikatnie po łuku w prawo i on skręca i nagle wiedzę zapaliły się dwa razy awaryjne ale nie miałem pojęcia o co chodziło machnąłem mu ręką i jadę wyjechałem za zakręt i zobaczyłem hhihih dobrze że wolno leciałem
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez fz6 » 15/8/2011, 09:32

mi tez ostatnio jakis idiota zajezdzal droge.no to do nastepnego skrzyzowania jechal za mna 20km/h.
ale szczerze mowiac takich jest niewielu,99% kierowcow puszek ustepuje miejsca i za to wielkie dzieki.niestety trzeba uwazac na ta niewielka ilosc kretynow co to w zylach zamiast krwi plynie im kur.stwo.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na gr