Zobacz wÄ…tek - Jazda w kasku ? Nie, bo...
NAS Analytics TAG

Jazda w kasku ? Nie, bo...

O wszystkim
_________

Postprzez szybki99 » 6/4/2007, 09:00

Jest w tym duzo racji - czasem mozna komus takim nakazem uratowac zycie.


Kask jest obowiazkowy- po za tym naprawde kozacko sie w nim wyglada moim zdaniem, dziewczynom sie podoba :)

ale najawazniejsze jest oczywiscie bezpieczestwo naszych wrazliwych glow- co by nie mowic ludzkie cialo bardzo delikatne jest.
ja juz nie wnikam ze jakis nieodpowiedzialny chce jezdzic z gola pala- jego sprawa- ale konsekwencje wypadkow dobrze znamy

wiec kaskowi duze TAK
MOTO-POWER

Poczuj tÄ… moc
Avatar użytkownika
szybki99
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21/3/2007, 21:26
Lokalizacja: wawa


Postprzez timm » 6/4/2007, 09:32

Jesli ktos jest na tyle glupi, aby jechac na motorze bez kasku to trudno - ja nie mam zamiaru placic za jego glupote. Jazda bez kasku - leczenie poniesionych urazow powinno byc wylacznie na koszt motocyklisty... Stosowne oswiadczenie oraz zapoznanie sie z cennikiem uslug medycznych mysle wielu wybilo by z glowy jazde bez kasku...
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow


Postprzez silver » 6/4/2007, 10:49

Ech, Patty, uwierz mi, że tak, czy siak ta niedorozwinięta część społeczeństwa będzie jeździć bez kasku, chociażby po to, aby zrobić właśnie na przekór. Nie ma złotego środka w tej sprawie, ale wiem jedno, nakaz niczego nie załatwia. Przykłady widać chociażby w historii (chociaż sam wiele się nie uczyłem :P).

Każdy odpowiada, a przynajmniej powinien odpowiadać, za swoje życie, nie nauczysz się dopóty, dopóki się nie obijesz. Dokładnie jak z dziećmi...

Tak jak mówiłem, nauczać ale nie zmuszać.

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mateo Fazer 600 » 7/4/2007, 09:31

tak bez pokrywki mozna jechac ale tak max do 80km/h bo pozniej chce urwac głowe
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez siekson » 7/4/2007, 10:48

Silver napisał(a):Puszkarz bez pasów może stworzyć zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu, tudzież pasażerów, a motocyklista jadący bez kasku stwarza zagrożenie jedynie dla siebie


W 100% sie nie zgadzam. Jakie niby zagrozenie stwarza kierowca samochodu jadacy bez pasow?? Nie potrafie sobie takiej sytuacji wyobrazic. Z kolei motocyklista bez kasku jest niebezpieczny dla innych. Niech go w twarz (oko) uderzy kamyk spod kol samochodu albo jakas pszczola. Traci panowanie nad motocylem i wali w samochod albo ludzi na przystanku.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Grubas » 7/4/2007, 13:56

Bo podatnik jest potrzebny dla rządzących, więc strata podatnika (obrzęk mózgu po uderzeniu w kierownicę itp.) jest zła. Dlatego robi się przepisy, które temu mają zapobiegać.
Zawsze idzie o siano.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Radek_777_2007 » 8/4/2007, 09:38

Ja nigdy bym nie siadł na moto bez kasku. Nie rozumiem cwaniaków z ulicy który kask mają zawieszony na ręce a jadą bez, i jeszcze są z siebie dumni.... KASK = BEZPIECZEŃSTWO
Radek_777_2007
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/4/2007, 08:37
Lokalizacja: Kombornia/k. Krosna

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê