Zobacz wÄ…tek - Witam serdecznie
NAS Analytics TAG

Witam serdecznie

O wszystkim
_________

Witam serdecznie

Postprzez Piter_Powraca » 1/3/2011, 23:22

Witam serdecznie

Wiem że od powitań jest osobny temat, ale jako że bardzo przyczyniłem się do rozwoju intelektualnego tego forum, nie raz powodując mimowolny wystrzał radości poszczególnych użytkowników na swe monitory postanowiłem napisać osobny.

Niestety nie będzie już tyle radosnych momentów co jakieś 3 lata temu (nie pamiętam dokładnie), ponieważ jestem poważniejszy. Ciesze się niezmiernie, że zostałem taką legendą tego forum iż nawet przy rejestracji wyświetla się nazwa nicku mojej skromnej osoby.

Zacząłem czytać forum od niedawna, niestety nie ma na nich już moich wielu kolegów do wspólnej dyskusji o dupie marynie np. yzf r1.

Fajnie że Falconi dalej katuje młodzież, żeby nie kupowali 600. Ja jednak kupiłem, sprzedałem i nie żałuję, ale w końcu nick zobowiązuje.

Oczywiście żeby ten temat nie był bez sensu, proponuje rozmowę metalowych linkach, które jak wiadomo kierowcy samochodów przyczepiają sobie do cb radia, i do szyi. Co myślicie na ten temat ?
Piter_Powraca
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/3/2011, 23:01


Postprzez Czester » 2/3/2011, 07:38

Będzie banan od razu czy trochę polewki i dopiero potem?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez Konio » 2/3/2011, 09:01

to nie jest Piter...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê