Zobacz wÄ…tek - sklep z odzieza uzywana motorocyklowa
NAS Analytics TAG

sklep z odzieza uzywana motorocyklowa

O wszystkim
_________

Postprzez Invi » 5/2/2011, 20:46

A kask wygniata się z czasem, więc używany też jest bez sensu.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez kamilll3 » 5/2/2011, 21:41

Invinciblee napisał(a):A kask wygniata się z czasem, więc używany też jest bez sensu.

Obicie kasku aż tak drogie nie jest, a dobry kask od bell, shoel lub nolan za "grosze" to okazja, sam niedawno kupowałem nowy kask od bell'a i dałem prawie 1k
Avatar użytkownika
kamilll3
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 17/7/2010, 21:58
Lokalizacja: Okolice lęborka


Postprzez mognilwo » 11/2/2011, 14:47

Bartorex70 napisał(a):Te kombi są własnie w takich sklepach?Czy powstają specjalne licytacje?
Bo mam pól rodzinki w angli..


Można wyrwać coś w dobrej kasie:
www.gumtree.com
Avatar użytkownika
mognilwo
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 10/12/2008, 19:27

Postprzez Przemo_rene » 11/2/2011, 16:27

cichy napisał(a):Kurtki i spodnie okej, ale kupić używany kask, czy buty, to tak jak kupić używane gacie.
Poza tym są to elementy które jednorazowo układają się do ciała użytkownika.


co do butów to zależy - ostatnio kupiłem Buty Sidi B2 które przelatały na nodze kobiety (nie kupowąłem dla siebie) nie wiecej jak 5 godzin (pięć godzin) za połowę ceny - Oryginalny karton, papier oryginalny wyłozony SIDI, naklejki, instrukcja i inne kwity, slidery bez RYSY, pachną nowością, podeszwa bez śladów przejścia nawet 100 metrów, śrubki jak nowe. Wyglądają jak nowe i sklepowe wystawowe wyglądają identycznie. Cena 400zł zamiast 720zł sklepowej ceny. Lezały w szafie 2 lata bo sie "odechciało poprzedniej właścielce motocykli" Ale to wyjatkowo tak sie udało i nie przez allegro.Co do kasku to sie zgadzam - nie ma co ryzykować w używkach.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości




na górê