Zobacz wÄ…tek - Transport motocykla-cross. Jak to wyglÄ…da?
NAS Analytics TAG

Transport motocykla-cross. Jak to wyglÄ…da?

O wszystkim
_________

Postprzez carma » 3/1/2011, 22:43

To strzel Jana i ty do niego zadzwoń. Wytłumacz jaka jest sytuacja jak mlody to wez zeby dał ojca . Jak nie da to mow ze chcesz hajs odrazu w 50 pro to sam zrezygnuje pewnie.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez grunder » 3/1/2011, 23:29

Panowie, dzięki za wszystkie odp. Napisałem że nie mam takiej możliwości transportu, tylko gitarę zawraca. Przyjdzie kupiec bardziej rozsądny.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez DostojnyKocur! » 8/1/2011, 22:42

no dokladnie . Ja odrazu bym mu powiedzial zeby gonił na drzewo prostowac banany . Jak ktos wysyla smsmy to juz jest tragedia .
Akcesoria do moto z carbonu Potrzebujesz ? pisz !
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack

Postprzez Kvba » 8/1/2011, 23:00

Albo faktycznie zależy mu na kupnie motocykla albo zależy mu żeby kogoś zrobić w jajo.

A nie możesz ty do niego zadzwonić? Przecież masz numer, więc co za problem? Zadzwoń obgadaj wszystko i będziesz wiedział czy jest naprawdę chętny czy jednak coś kręci.

Z takimi akcjami trzeba ostrożnie, bo kasa mała nie jest. Ostatecznie albo niech przelewa cala kase na konto i dopiero wtedy mu wysyłasz albo niech szuka leszcza gdzie indziej. Takie jest moje zdanie.
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez grunder » 8/1/2011, 23:43

To ja może do niego dzwonić>>?<< On klient nie ja...Już nie będę m ówił że skzoda kasy, ale z debilem nie chce gadać...

Co do moto, aktualnie Honda jest zarezerwowana i czekam...

Jeżeli będzie dalej zainteresowany, to posłuże się waszymi wypowiedziami, aby przelał całość na konto.

Temat uważam do zamknięcia.
Dzięki, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê