Zobacz wÄ…tek - Potrzebna pomoc dla 2,5 letniego Adasia
NAS Analytics TAG

Potrzebna pomoc dla 2,5 letniego Adasia

O wszystkim
_________

Potrzebna pomoc dla 2,5 letniego Adasia

Postprzez olsenOnS » 7/12/2010, 09:20

Witam,

Sorry za wklejenie tego tematu w tym miejscu ale nie znalazłem odpowiedniego działu.

Rodzina od strony chłopaka mojej szwagierki potrzebuje pomocy. Info jakie dostałem wklejam poniżej:

Cytat:
Kochani, potrzebuję Waszej pomocy!2,5 miesięczny chłopiec Adaś jest po operacji serduszka i codziennie musi mieć przetaczaną krew.Każdy litr jest darem,który ratuje mu życie.Dlatego w imieniu swoim i rodziny Adasia z całego serca proszę,kto może i chce pomóc niech odda krew dla Niego.Potrzebne będzie specjalne zaświadczenie z danymi Adasia,żeby krew trafiła do Niego.


Jeżeli ktoś chciałby pomóc to:
1. Idzie na ul. Marcelińska 44, Poznań (od pon do pt 7-15, soboty 7-12)
2. Tam mówi ze chce oddać krew dla Adasia, który jest po operacji i leży w szpitalu na ul. Szpitalnej
3. Oddaje krew i dostaje zaświadczenie w którym podaje dane: Adaś Ścigacz , Szpital Kliniczny ul Szpitalna 27/33
4. Zaświadczenie należy dostarczyć do szpitala lub do mnie (wszystko do dogadania)

Sama rodzina nie jest w stanie oddać tyle krwi ile potrzebuje mały. Jeżeli ktoś będzie chciał i będzie mógł pomóc to będę naprawdę wdzięczny. Pomóżmy małemu, który nosi tak dumne nazwisko.

W razie pytań podaje nr osoby, która się zajmuje tą sprawą - Natalia 517 222 727
"How did they do it? Why did they do it? Riding & crashing & riding & winning and always faster and faster and faster.."
Avatar użytkownika
olsenOnS
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 20/6/2009, 11:08
Lokalizacja: Poznań


Postprzez grunder » 7/12/2010, 13:53

Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê