Zobacz wÄ…tek - Windows Vista..........za, a nawet przeciw!!
NAS Analytics TAG

Windows Vista..........za, a nawet przeciw!!

O wszystkim
_________

Postprzez bond » 23/3/2007, 22:35

Vista ma wiele wad i znikomą ilość zalet, a jeśli chodzi o działanie programów czy też gier to powiem szczerze że działają tylko trzeba się troche pomęczyć neo również działa bez nowszych sterowników, nawiazując do jej bezpieczeństwa-już dawno zostało złamane przez znana firmę i jak każdy system z wytwórni microsoftu niestety nie jest w pełni bezpieczny.
bond
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 27/2/2007, 17:12


Postprzez Magik » 24/3/2007, 11:46

Moje zdanie.... Bawiłem się tym i by chodziło dobrze trzeba mieć z co najmniej 1GB ramu ;-) Działają wszystkie piraty, carckowane wersje gier... Ale na prawdę jest to następna kicha jakich jeszcze wyjdzie cała masa :D

Polecam linuksa. Pap
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez Dreamer » 25/3/2007, 00:28

Cóż, nie miałem tej wątpliwej przyjemności popracowania na Viście i raczej nie zamierzam.

Polecam taki oto filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=MDNuq94Z ... ed&search=

Jak tylko będę miał możliwość to przesiądę się na MAC OS X. Szczególnie Leopard, który ma wyjść tej wiosny. To będzie dopiero zajebisty system ;)
Avatar użytkownika
Dreamer
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/11/2006, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SpeedyG » 25/3/2007, 09:00

Mnie w maczkach denerwuje powolność, niemożność konfiguracji sprzętowych, trudny interface skrótów klawiaturowych i wyglądu okienek.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Dreamer » 25/3/2007, 18:06

W maczkach powolność i niemożność konfiguracji???

Chyba w tych starych, teraz jak dodali Intele Core 2 Duo, wszystko raczej powinno być dobrze. Ale nie będę się wypowiadał za dokładnie, bo nie mam maca. Niedługo zainstaluję sobie MAC OS X na swoim pc, i pewnie kupię sobie Mac Booka to zdam relację ;)

A co do Billa Gates'a to czego więcej można się było spodziewać? :P Jak apple prezentowało swój nowy system, Leopard, na konferencji WWDC w zeszłym roku, pokazali swoje niektóre pomysły. W tym zaprezentowali Time Machine, taki program który pozwala wracać do dawnych stanów plików. Na przykład jak przytniesz jakieś zdjęcie, a po dwóch tygodniach stwierdzisz że nieprzycięte było lepsze to po prostu klikasz i masz. Albo jak otworzysz jakiś dokument tekstowy, coś pozmieniasz, a potem nadpiszesz niechcący, to możesz to cofnąć po prostu. Apple nazwało to "going back in time".
Time machine robi też backupy dysku na serwerze przez co jak Ci się dysk zepsuje, możesz pójść do sklepu, kupić nowy dysk i przywrócić go do dokładnie tego stanu w którym dysk był przed zepsuciem. Fajne?

Jakiś czas później Microsoft zaprezentował swoją "nowość" w Viście. Shadow Copy. Pozwala na przywracanie dokumentów do poprzednich stanów. W komentarzu Bill Gates stwierdził "It's better than going back in time".

A tak jeszcze a propos, to śmieszny filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=qHO8l-Bd ... ed&search=
Avatar użytkownika
Dreamer
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/11/2006, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê