Zobacz wątek - DOPALACZE
NAS Analytics TAG

DOPALACZE

O wszystkim
_________

Postprzez Invi » 8/10/2010, 15:39

Podpisać się mogę po tym co Ponczo naskrobał.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez radziu88 » 8/10/2010, 15:41

dopalacze mają rację bytu tylko i wyłącznie dlatego, ze nasze prawo jest strasznie restrykcyjne w stosunku do zażywających tzw tradycyjne narkotyki.
Według mnie NIE powinno być karane posiadanie powiedzmy kilku gramów trawy na własny użytek.
Wydaje mi się ze to co wprowadzono w Czechach fajnie tez by sie spawidziło PL :D 8)
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok


Postprzez Seba_ER5 » 8/10/2010, 16:13

Powiem w prost temat przyprawianie mnie o ostrą wqrwe. Wole zalać do baku lub przygotować moto do sezonu niż siedzieć z otępiałym wyrazem twarzy po dragach.
Powiem tyle niektórzy nie widza problemu a on może w każdej chwili się pojawić, bo podatność na dane specyfiki u różnych osób jest inna. A teraz wylogowuje się i idę na odwyk od internetu :P.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez mar111cin » 8/10/2010, 16:24

jak ja widze kto to bierze takie dopalacze itp.
same cwaniactwo w dresikach czapeczkach itp. całe miasto jest ich, porozumiewiają się w języku który ja nie rozumiem (chociaż podobno to też jest polski). Oczywiście to wszyscy biznesmeni, bo ciągle gdzieś do kogoś dzwonią, zawsze z telefonem i ich "super ważnymi biznesami". Oczywiście mają też pełno znajomych bo co wieczór dziesiątki telefonów po wszystkich "co robisz? co robimy?" . Którzy na codzień zapi*rd*lają na taśmie, żeby na wieczór wydać całą dniówke na dopalacza... a i oczywiście większość ma pootwierane konta "kredytowe" w tych placówkach.

tak jak już nie raz powiedziałem społeczeństwo jest głupie i trzeba nim sterować, bo inaczej to się sami pozabijają...
może i mam jakieś poglądy podobne do faszystowskich czy coś w ten deseń. Ale jak widze co wyrabiają młodzi ludzie to mnie skręca.. samo NK jest dobrym przykładem głupoty i tego że ludźmi trzeba sterować...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez radziu88 » 8/10/2010, 16:26

hehe Seba ale tu nie chodzi o to kto co woli tylko o problem dopalaczy.

Wiem za to jedno, że ta ustawa powiedzmy delegalizacyjna nie rozwiąże problemu, jest wiele przykładów jak społeczeństwo reaguje na tego typu przymusy( prohibicja w stanach, delegalizacja maryśki). Po prostu przeniesie się wszystko do podziemi, a konsumpcja nie zmaleje.

NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM DOPALACZY !! tak dla jasności 8)
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok

Postprzez Pat123 » 8/10/2010, 16:47

falconiforme napisał(a):Sranie na sedesie, zbieranie muchomorów czy grzebanie sobie palcem w dvpie. Ustawa będzie regulowała pod jakim kątem masz sikać a po skończonym posiłku w restauracji musisz umyć zęby.


Przyznasz jednak, ze takiej ustawy / prawa niema i podejrzewam, ze nie bedzie, chyba, ze Turboponczek zostanie prezydentem.

rossavu napisał(a):Jakos nie spotkalem sie z przypadkiem zeby ktos wzial dopalacza i uzaleznil sie na maxa tak jak to sie dzieje po fecie itp.


Moze sie nie spotkales, nie mozna jednak wykluczyc, ze tego niema albo, ze to nie problem.


Seba_ER5 napisał(a):
ZAKAZAĆ ALKOHOLU ORAZ PAPIEROSÓW


Papierosow owszem ale alkoholu ? Niby dla czego ? Nie wypowiem sie, ze wszystkie uzywki sa dla ludzi, jednak alkohol pijac z umiarem ( w malych ilosciach np. Wino czy nawet piwo ) moze pozytywnie wplynac na zdrowie

Seba_ER5 napisał(a):W Szwecji sobie z alkoholizmem jakoś radzą. Alkoholicy jezdza do Polski.


No w Finlandi tez

Seba_ER5 napisał(a): Ciekawe jak byłbyś zadowolony gdyby to Twoje dzieciaki po to sięgnęły. Ćpajcie se etc... a miedzy uzależnieniem a zażywaniem okazyjnie jest cienka linia i się nie obejrzycie a będziecie znajdować wymówki.


Znajac zycie byliby przeciwni

turboponczek napisał(a):Dopalacze, dopalacze.. uwielbiam ten temat.. mimo iż paliłem tylko zioła i to może z 4-5 razy dla przetestowania, i za każdym razem coś innego.


Jak to powiedzial jeden w filmie „ Siara i wszystko jasne “

turboponczek napisał(a):Druga i najistotniejsza sprawa - wolność wyboru. Niby żyjemy w wolnym kraju.


Kto powiedzial Ci, ze zyjesz w wolnym kraju ? Zyjesz co najwyzej w demokratycznym, ( raczej w pseudo demokratycznym )

turboponczek napisał(a):No ale widać że chyba nie do końca, bo jak to k*rwa jest że człowiek sam nie może podjąć decyzji o tym czy chce być ćpunem i pragnie wpierdalać tony kokolino i że ma ochotę mieć piątke trawy przy sobie ? Jego życie - jego osobiste wybory.


OK wyjasnisz nieswiadomemu czym ten wolny obywattel ktory dokonal wyboru zostal cpunem zaplaci za wszelkiej masci uzywki ?

Rozuumiem, ze masz firme i zatrudniasz kilku cpunow, myle sie ?

turboponczek napisał(a):Polski rząd tak naprawde ma głęboko w dvpie czy ktoś skończy naćpany w rynsztoku czy też nie.


Powiem delikatnie, wydaje mi sie, ze chaba sie mylisz. Porownaj moze system ubezpieczen lekarskich w PL a USA.

turboponczek napisał(a):I nagle się przemują teraz po 2 latach istnienia dopalaczy w PL że ktoś przez własną głupotę przekręcił się bo spożył o 10x za dużą dawkę.


Nie wydaje Ci sie, ze lepiej pozno niz wcale ?

turboponczek napisał(a):Na polskich drogach ginie dziennie o wiele więcej osób i jakoś nie widzę żeby walczyli z tym i remontowali drogi.


Moze sciagniesz klapki z oczu, wtedy dojrzysz. W innych krajach jezeli stan nawierzchni jest zly tez ustawia sie znaki drogowe, miedzy innymi ograniczajaca predkosc, pytanie tylko czy to inne spoleczenstwo bedzie przestrzegac prawa tak jak robia to Polacy ?

Pomijam fakt, debilnego ustawiania znakow drogowych w odniesieniu do terenu czy sytuacji.


:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez falconiforme » 8/10/2010, 16:49

Wnerwiłem się ostro bo rząd napisał tą ustawę na kolanie. ZERO zrozumienia problemu.
A wręcz myślę, że ta ustawa będzie miała swoje chore następstwa.
Nasze prawo nie dość że jest zawiłe to jeszcze nikt ze swoim interesem nie może spać spokojnie.
Jak chcą to w 3 dni wsadzą Ciebie do ciupy i zagrożą 10lat.
Prawo powinno być stabilne i musi mieć czas na zakorzenienie się świadomości.


W rodzinie mam alkoholików, i z jednym jest Bardzo nieciekawie ale czy to znaczy, że odmawiam sobie alkoholu ??? Nie twierdzę że dopalacze są dobre, ale będzie jeszcze gorzej jak zejdą do podziemia. Trupów będzie tyle samo ale usprawiedliwienie w ustawie jest i nikt się nimi nie przejmie tak jak czarnymi punktami na drogach. A gdyby maryśka była legalna zawsze byłby wybór, a tak sięgają po pierwsze gówno które ominęło prawo.

Do tego powstanie niespójna świadomość tego co jest narkotykiem? Dopalacze zabijają, ale to papierosy mają nalepione "palenie zabija". Maryśka jest zła ale za to bimber można powoli legalizować. Marych też jest stosowana leczniczo i w małych ilościach nie szkodzi
Turbo HIPOKRYZJA i tyle.

Ja wiem, że politycy mają głupie pomysły, ale tworzenie Bzdurnej ustawy na hurrrra jest ostatnią rzeczą jaką mogłem się spodziewać.

Jeszcze około roku mi zajmie rozwinięcie się w zawodzie, potem wypie*** za granice.
Ostatnio edytowano 8/10/2010, 17:26 przez falconiforme, łącznie edytowano 3 razy
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Trener » 8/10/2010, 16:54

Mi się wydaje że ten cały szum o dopalacze został sztucznie wywołany . Kto chce niech bierze i tyle . Tyle czasu było legalne a teraz szum robią .
Pozatym ponczo wyczerpał temat :)

Ja tam pozostane wierny alkoholowi :) A każdy niech robi co uważa :)
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez madcap » 8/10/2010, 17:25

Imho jednak jest różnica w szkodliwości pomiędzy nawet w przytoczonym jako przykład bimbrze a dopalaczmi
Nadto patrzę jako użytkownik drogi i wolę nie spotkać kogokolwiek na drodze kto ma w jakikolwiek sposób chemiczny przytłumiony odbiór parametrów jazdy oraz mechanizmów obronnych (zwanych pospolicie wyobraźnią i tzw. zdrowym rozsądkiem).
A co do zdelegalizownia papierosów - państwo zbyt dużo zarabia na akcyzie by z tego zrezygnować, jednak dochody z tego powodu są dużo większe niż wydatki.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez falconiforme » 8/10/2010, 17:26

Myślę że wypowiedź Jack Cole o narkotykach dopełnia temat i potwierdza GŁUPOTĘ naszych polityków przez popełniane tych samych błędów przez inne państwa:

http://www.youtube.com/watch?v=q90jCS9DKQw
http://www.youtube.com/watch?v=GG0XdxF6XUY
http://www.youtube.com/watch?v=jPABnSyawCg
Ostatnio edytowano 8/10/2010, 20:16 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Pat123 » 8/10/2010, 18:34

madcap napisał(a):A co do zdelegalizownia papierosów - państwo zbyt dużo zarabia na akcyzie by z tego zrezygnować, jednak dochody z tego powodu są dużo większe niż wydatki.


Spoko, zobacz jak fajki poszly w tym roku w gore. EU glosi zrownaniem cen, tylko nie nalezy zapomniec, ze najpierw je podniosa a tak po roku lub wiecej wyrownaja place. Faki beda kosztowac tak miedzy 4 - 5,- € kazdy palacy sam bedzie mial prawo wyboru, czy przepalic 2000,- € w roku, czy kupic moto, czy pojechac na urlop :mrgreen:


P.S. zapomnialem jeszcze o wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publichnych.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez madcap » 8/10/2010, 19:03

Pat123 napisał(a):(...) Spoko, zobacz jak fajki poszly w tym roku w gore. EU glosi zrownaniem cen, tylko nie nalezy zapomniec, ze najpierw je podniosa a tak po roku lub wiecej wyrownaja place. Faki beda kosztowac tak miedzy 4 - 5,- € kazdy palacy sam bedzie mial prawo wyboru, czy przepalic 2000,- € w roku, czy kupic moto, czy pojechac na urlop (...)


i dobrze, wcale nie żal mi palacza jak i ich rodzin, że będą bulić
ponadto już teraz palcz może jeśli rzuci to może zaoszczędzić conajmniej 3kzet...
poza tym w z tego co pamiętam z ostatniej wizyty w NiuJorku tam paczka zwykłych marlborasów szła ponad 10 dolczewita...
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez zadzior » 8/10/2010, 20:08

Bardzo dobrze, że się za to zabrali. Tego całego :króla dopalaczy: tusk powinien wsadzić na 15 lat, za to cyniczne cwaniactwo. Zakazać dopalaczy, zalegalizować marihuanę - przynajmniej ludzie będą ćpać, to co dała im natura, a nie ten syf naszpikowany chemicznymi gównami.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez falconiforme » 8/10/2010, 20:19

Zadzior obejrzyj sobie film zapodany wyżej, co mówi Jack Cole o narkotykach jak i o Szwajcarii.
Wszystkie narkotyki muszą być legalne inaczej narkomania przybiera na sile.

http://hyperreal.info/node/3078#axzz11nR8yvTD
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Krmtzzz » 8/10/2010, 20:23

Matko Boska nad czym wy kminicie ? Krola dopalaczy moga cmoknac, bo tak na prawde nic na niego nie maja. Dopalacze same w sobie nie sa zle, bo tylko IDIOTA je wpierdziela. Gdyby te pieprzone tępe gnoje umialy bawic sie bez nich to by nie padaly jak muchy... Nie lepiej sobie browara albo setke walnac ? GLupie gnoje chca sie truc to neich sie truja... Dla nich fajna bania to sztywa przez 4 godziny... O ja ale mialem faze czlowieku lezalem 4 godziny super tak to jest to, to jest na prawde dobra zabawa ! ( oczywiscie to ironia)

Osobiscie tego syfu bym nie zapalil ani nie zjadl (tabsy). A moja opinia jest taka ze jak by jaranie zalegalizowali to problem sam by sie rozwiazal. Zielsko jeszcze nikogo nie zabilo no i nie lapiesz sztywy jak po dopalaczach. No i kazdy madry wolalby sobie zajarac wazonego niz dopalacza.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez turboponczek » 8/10/2010, 21:08

Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Czester » 8/10/2010, 22:07

Zamknąć gnoja i zająć mu cały jego majątek zbity na handlu tym góvnem. A później zalegalizować maryśkę.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez zadzior » 8/10/2010, 22:21

Ten typ w wywiadzie chyba dla niuskłika stwierdził, że jego klienci są idiotami :lol: I tak dopalaczowi masochiści będą go bronić, może zrobią podobną akcję jak mohery pod krzyżem :?: :shock:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Czester » 8/10/2010, 22:34

i hasło: "Gdzie są dopalacze?!" :lol:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Wilku111 » 8/10/2010, 22:38

CzesterTX napisał(a):i hasło: "Gdzie są dopalacze?!" :lol:



ZABRAAAALI!!!!
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr