Zobacz wątek - szlaq mnie trafia
NAS Analytics TAG

szlaq mnie trafia

O wszystkim
_________

Postprzez Wombat » 17/3/2007, 19:36

SpeedyG napisał(a): po prostu zastrzelili pierwszego z brzegu pirata drogowego dla poprawienia statystyk.

...tia... jasne.... wyszli i dla sportu zastrzelili sobie czlowieka...
Jak czytam takie posty jak ten to zawsze sie zastanawiam czy faktycznie istnieje jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze piszacy jest rownie glupi jak taki post.......
Czlowieku to o czym mowisz to zwykle zabojstwo.... mało tego z premedytacja... zapominasz tylko o tym ze dla tego policjanta to tez jest tragedia.... tak jak i dla jego rodziny.... zapominasz ze nikt z nich nie idzie do pracy z zamiarem zabicia czlowieka... nie wstaje rano i nie mysli... kogo by tu sobie zastrzelic.... Czy ty naprawde nierozumiesz ze kazdy kij ma dwa konce a takie tragedie biją obydwie strony po glowie....? Ze to był czlowiek... miał prawo sie bac i jak człowiek równiez miał prawo popełnic błąd? (założywszy ze go popełnił.... w co akurat wątpie...) Gdyby policja faktycznie polowala na kogokolwiek to nie zastanowiles sie ile bylo by smiertelnych przypadkow w ciagu roku? Gosć popelnil blad, nie zatrzymał sie na blokadzie i taka jest cena.... Myslisz ze gdyby spowodowal wypadek, rozjechał kogos na pasach, to by sie zatrzymał? NIE ZATRZYMAŁBY SIE... bo nadal nie miał prawa jazdy, popelnil jeszcze gorsze wykroczenie i miałby jeszcze wiekszego pietra.... taka jest psychologia tego typu dupkow... uciekajacych przed odpowiedzialnoscia za wlasne czyny... Wkurza cie jak ktos kogos potraci i nawet sie nie zatrzyma? tak własnie myslalem...mnie tez.... Nie zatrzymał sie na blokadzie, zagrażał zyciu policjanta.... takie sa fakty. Ale widze ze niektorzy wola wierzyc FAKTOWI (tzw. gAZECIE) zamiast faktom....
żałosne.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin


Postprzez SpeedyG » 17/3/2007, 20:06

ja pier... z tymi banerami na forum...

No dawno się nie spieraliśmy, ostatni raz o ile pamiętam o pasek rozrządu w dukati :?
A ja z oślim uporem-
Co do tego nie ma wątpliwości że policjant nie wychodził na akcję z zamiarem zabicia i pokazania kto tu jest szeryfem w miasteczku :?
Ale taki jest skutek tej nieudolnej akcji, bandyci zwiali a na ulicy leży martwy ze zwykłej głupoty, w dużej mierze własnej.
Tylko ciekawe czym mógł zagrozić jadący na motorze sam kierowca?
-trudno się ostrzeliwać trzymając ręce na kierownicy.
-staranować motorem człowieka albo samochód to dobre dla kamikaze.
-strzelać za woreczek kasy-czy to współmierne do przestępstwa?

Warto poszukać przepisów czy policja na blokadzie może ustawiać karabin i łupać do każdego który zechce uciec.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Wombat » 17/3/2007, 20:30

SpeedyG napisał(a):ja pier... z tymi banerami na forum...

Warto poszukać przepisów czy policja na blokadzie może ustawiać karabin i łupać do każdego który zechce uciec.


... tylko po co? jest przepis ze kierowca jest zobowiazany do zatrymania.... to wystarczy... przynajmniej mi.

A te banery juz mnie wk*** tez.... na szczescie po odpowiednim skonfigurowaniu ie nic juz nie wyskakuje... tylko czasem mam klopoty bo to co trzeba tez juz nie wyskakuje :(
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SpeedyG » 17/3/2007, 20:39

Ta komenda od słynnej akcji w Poznaniu do dziś jest oskubana /i słusznie/ za pieniądze na odszkodowania. Palanci poszli na akcję w swetrach i dresach z giwerami...sąd wykazał że to była totalna improwizacja...

Wiem że policjant też człowiek ale ryzyko jest wpisane w jego zawód i nie może on asekurować się bronią w każdym przypadku zagrożenia i zrzucać to ryzyko na nas. Dlatego za to ryzyko policjant odpoczywa już na emeryturze w wieku 35 lat 8) a my harujemy do 65" o ile uda się dociągnąć.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

..

Postprzez Traperoso » 17/3/2007, 21:08

.. motocyklista jest szczegolnie niebezpieczny, sposob prowadzeni owego pojazdu umozliwia trzymanie i uzycie, recznych karabinow maszynowych, w niektorych wypadkach mozliwe jest zamontowanie Bazooki np Suzuki Hayabusa: PRAWO, tak super ekstra uczciwy kraj u nas, koles oddaje chleb glodnym, a oni go niszcza, bo musi teraz podatek zaplacic, dalej wspierajce sie waszym *** prawem zajedziecie daleko
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: ..

Postprzez Wombat » 17/3/2007, 21:17

Traperoso napisał(a):.. motocyklista jest szczegolnie niebezpieczny, sposob prowadzeni owego pojazdu umozliwia trzymanie i uzycie, recznych karabinow maszynowych, w niektorych wypadkach mozliwe jest zamontowanie Bazooki np Suzuki Hayabusa: PRAWO, tak super ekstra uczciwy kraj u nas, koles oddaje chleb glodnym, a oni go niszcza, bo musi teraz podatek zaplacic, dalej wspierajce sie waszym *** prawem zajedziecie daleko


UTOPIA - ta koncepcja juz była.... ANARCHIA tez... jak widac nie działa....
moze wymysl cos madrzejszego niz Twoje *** prawo skoro nasze *** prawo jest do d***....
A dlaczego, pytam - motocyklista ma byc uprzywilejowany w stosunku do innych uzytkownikow drogi? Dlatego ze Ty jezdzisz motocyklem akurat?
Jenny gorzej niz z 16to latkiem. Tobie trzeba podstawy tlumaczyc.. teraz rozumiem po co WOS jest w szkole..... :lol:
pozdro
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SpeedyG » 17/3/2007, 21:47

Jest jakby uprzywilejowany w stos. do samochodów, dlatego że policjant nie powinien: strzelać w opony, taranować motoru podczas pościgu, rzucać kolczatki pod koła.
Skutki takiego pościgu mogą być dla motorzysty opłakane w każdym przypadku.
Być może ten policjant uznał że jak motor ma wpaść na blokadę rozpędzony to lepiej jak mu ulży z pistoletu :shock:

Ciekawe i skrajne są wideo z usa gdzie wszystko już przerabiali, tam w przypadku ogólnego zagrożenia podczas pościgu, należy go przerwać.

U nas gieroje w centrum warszawy urządzili raz tak pościg za złodziejami aut że skasowali kilka wozów po drodze i na środku ronda de"gualla (czy jak mu tam) urządzili jatkę jakby złapali bin ladena, zastrzelili 2óch oprychów wśród tłumu...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Traperoso » 18/3/2007, 22:55

Wombat, Ty chyba czytac nie umiesz.. pametaj nikt mi nie wmowi, ze czarne jest czarne, a biale jest biale, nie do niektorych NIC nie trafia.. szkoda scierac klawisze
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości




na gr