Zobacz wÄ…tek - blisko wypadku przez... skuter!
NAS Analytics TAG

blisko wypadku przez... skuter!

O wszystkim
_________

Postprzez cycu_rsko » 3/9/2010, 16:59

patryk83 napisał(a):@rossavu czyli prawię się rozje** przez własną głupotę bo się zajmujesz machaniem i obczajaniem skuterowców którzy nie wiedza o co chodzi z machaniem niż patrzeniem na drogę...
Inna sprawa, że wczoraj zagapiłem się na fajną dupeczkę i prawie się wpieprzyłem w L'kę przy prędkości 20km/h heheh tyle, że ja nie mówie, że to jej wina bo ma fajny tyłek i cycki hehe

Mam ten sam problem :D
Obojetnie czy autem czy moto xD
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez madcap » 3/9/2010, 17:02

patryk83 napisał(a):Inna sprawa, że wczoraj zagapiłem się na fajną dupeczkę i prawie się wpieprzyłem w L'kę przy prędkości 20km/h heheh tyle, że ja nie mówie, że to jej wina bo ma fajny tyłek i cycki hehe


a później mówią na nas dawcy .... :lol:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez grzybero » 3/9/2010, 17:43

Invinciblee
Bez przesady. Kiblowcom machacie

MOTOcyklista sie znalazł ...
nie "machanie" jest ważne tylko kultura na drodze
a co do sQterów jako użytkownik 2ch kółek widzę przewagę skutera nad Twoim Kiblem-moto ....
zależy co komu potrzebne ...(spakuj na moto cokolwiek)w sqcie masz schowek a z moto musisz robić osła i oblepiać go kuframi
wiec uszanuj Kolegów jednośladów i nie rzucaj i nie obrażaj ...
grzybero
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2/8/2009, 20:07
Lokalizacja: W-wa

Postprzez luqa90 » 3/9/2010, 19:09

Eee no Panowie nie ma co uogólniać, ja też jeżdzę skuterem co prawda 125 ale skuterem i odmachuje zawsze. Pomijam fakt, że głupio czuję się na drodze bo wiem, że w oczach motocyklistów my skuterowcy nie znamy przepisów. Niestety to prawda, większość z nas to dzieci. Sam mam 21lat, prawko A i B ale co poradzić...
luqa90
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 27/4/2010, 13:40
Lokalizacja: Rymanów Zdrój

Postprzez Meciek » 4/9/2010, 09:42

Ja skuterom nie macham, zresztą we Wrocku jest tak ,że 1/3 motocyklistów nie odmachuję, są chyba jacyś zadufani w sobie:/

Do skuterów nic nie mam ale to jednak nie jest motocykl.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Chmurek » 4/9/2010, 11:39

hmmm. zastanawia mnie ,,odmachiwanie" osobom jeżdżącym na małych pojemnościach typu 50,80,125 ale ze skrzynią biegów i normalnym wyglądem motocykla =) co w takich wypadkach robicie?
Avatar użytkownika
Chmurek
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8/4/2010, 19:01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki

Postprzez rossavu » 4/9/2010, 13:03

Chmurek napisał(a):hmmm. zastanawia mnie ,,odmachiwanie" osobom jeżdżącym na małych pojemnościach typu 50,80,125 ale ze skrzynią biegów i normalnym wyglądem motocykla =) co w takich wypadkach robicie?


Wczoraj w nocy na wiejskiej uliczce macham gosciowi na plastiku, ten sie zatrzymuje i zagaduje. Myslalem, ze to r6 czy r1 (ciemno bylo) a tu sie okazuje, ze starszy gosc na TZR :D
Raczej malo kto analizuje jaki motór jedzie :lol:
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Invi » 4/9/2010, 14:50

grzybero napisał(a):
Invinciblee
Bez przesady. Kiblowcom machacie

MOTOcyklista sie znalazł ...
nie "machanie" jest ważne tylko kultura na drodze
a co do sQterów jako użytkownik 2ch kółek widzę przewagę skutera nad Twoim Kiblem-moto ....
zależy co komu potrzebne ...(spakuj na moto cokolwiek)w sqcie masz schowek a z moto musisz robić osła i oblepiać go kuframi
wiec uszanuj Kolegów jednośladów i nie rzucaj i nie obrażaj ...


Spokojnie, więcej dystansu bo ci żyłka pęknie :lol:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez maciek.046 » 4/9/2010, 16:26

Chmurek napisał(a):hmmm. zastanawia mnie ,,odmachiwanie" osobom jeżdżącym na małych pojemnościach typu 50,80,125 ale ze skrzynią biegów i normalnym wyglądem motocykla =) co w takich wypadkach robicie?


mam 125 w psie i kazdy odmachnie albo kiwnie przynajmniej
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez Chmurek » 4/9/2010, 21:56

jak dla mnie to już 50 ze skrzyniami biegów zasługują na miano motocykli. malutkich ale jednak. ma przecież biegi i wygląd =) 125 to już zupełnie kwalifikuje się na motocykl. zwłaszcza że potrzeba do tego prawka na ,,motocykl" o poj. 125 =)
Avatar użytkownika
Chmurek
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8/4/2010, 19:01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki

Postprzez grzybero » 4/9/2010, 22:22

grzybero napisał:
Cytat:
Invinciblee
Bez przesady. Kiblowcom machacie

MOTOcyklista sie znalazł ...
nie "machanie" jest ważne tylko kultura na drodze
a co do sQterów jako użytkownik 2ch kółek widzę przewagę skutera nad Twoim Kiblem-moto ....
zależy co komu potrzebne ...(spakuj na moto cokolwiek)w sqcie masz schowek a z moto musisz robić osła i oblepiać go kuframi
wiec uszanuj Kolegów jednośladów i nie rzucaj i nie obrażaj ...


Spokojnie, więcej dystansu bo ci żyłka pęknie Laughing

dystans zawsze mam .. ale chodzi mi o kulture na drodzę ... bo latam sQtem (nieważna pojemność) i macham do wszystkich jednośladów ... nieważne czy choper, bandit czy wąsaty Pan Janek na romecie ... to jest pozdrowienie nad drodze jak pozdrowienie na szlaku w górach..... co nie pozdrowisz kogoś bo idzie w trampkach a nie w butach z goreteXu za 900zł ??
grzybero
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2/8/2009, 20:07
Lokalizacja: W-wa

Postprzez C-bool » 4/9/2010, 23:09

Ludziom na skuterach się nie macha bo większość nie czai o co chodzi. A jeśli ktoś czai to pierwszy rękę podniesie. Ale jeszcze coś takiego mi się nie zdarzyło, albo nie pamiętam.
btw. dzisiaj jak jechałem jakaś panienka do mnie machała (ręką)... popatrz jaka franca ^^
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Landryss25 » 5/9/2010, 20:34

Ja skuterowcom odmachuję, pierwszy nigdy. Nie odmachuję i nie macham baranom walącym na długich. Bo jak można na chamstwo odpowiedzieć kulturą?
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez slusar_o2 » 5/9/2010, 23:16

jak bym miał machać skuterowcom to bym musiał kupić nową vfr'e żeby móc zapomnieć o sprzęgle, nie stać mnie, wiec sorry ;) jak machniecie to odpowiem.
slusar_o2
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 20/12/2009, 13:47

Postprzez JÄ™drekZDW » 6/9/2010, 15:47

tez nie mam zwyczaju im machac ... Dzisiaj wracajac z roboty puszką mijałem sie z jakims chinskim scigaczem iiii o dziwo koleszka pedzil a mial rozlozona stopke :O
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Seba_ER5 » 6/9/2010, 15:53

rossavu ---- dales ciala.

Ja moge mowic o wypadku przez skuter, gdy z prawego pasa chcialem dokonac skretu w prawo a burak mnie wyprzedzil z prawej na swiatlach dobrze ze go caly czas obserowalem a i zjebe dostal tez!
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Konio » 6/9/2010, 15:55

rossavu napisał(a):
Chmurek napisał(a):hmmm. zastanawia mnie ,,odmachiwanie" osobom jeżdżącym na małych pojemnościach typu 50,80,125 ale ze skrzynią biegów i normalnym wyglądem motocykla =) co w takich wypadkach robicie?


Wczoraj w nocy na wiejskiej uliczce macham gosciowi na plastiku, ten sie zatrzymuje i zagaduje. Myslalem, ze to r6 czy r1 (ciemno bylo) a tu sie okazuje, ze starszy gosc na TZR :D
Raczej malo kto analizuje jaki motór jedzie :lol:


Znam starszego typka z okolic krakowa co smiga wlasnie na TZR :P Taki smieszny gosciu bardzo :lol:


A co machania kiblom to nie macham sam nigdy. Raz mi ktos machnal skuterem ale zbyt pozno zeby mogl zauwazyc moj gest reki (predkosc mialem znaczna) no i jeszcze raz w miescie ktos mi skuterem machnal ale dostrzeglem to tez zbyt pozno bo nie patrze na kible :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez JÄ™drekZDW » 6/9/2010, 18:04

u mnie w miescie jest taka opętana typiarka , śmiga na kiblu i macha komu popadnie ogólnie to chyba wyjeżdża na miasto by tylko pomachac ludzia taka oto sytuacja zabawna :)
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez gruby19 » 6/9/2010, 18:47

a co jezeli widzicie przy drodze na wsi dzieciaki które wam machają ?

Ja jak mijam dziecko które ma 5 czy 8 lat i mi macha lub prosi o przegazówe to raczej nigdy nie przejade obojętnie. lubie jak młodym sie mordka cieszy i lecą sie mamie pochwalić

Co innego jak widze kolesi po 15 - 20lat w gumiokach z których wystaje słoma i mi machają. W tedy jedyne co mi przychodzi do głowy to 'sorry, ale co ty ku*wa ode mnie chcesz'...

;)
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez rossavu » 6/9/2010, 19:54

gruby19 napisał(a):a co jezeli widzicie przy drodze na wsi dzieciaki które wam machają ?

Ja jak mijam dziecko które ma 5 czy 8 lat i mi macha lub prosi o przegazówe to raczej nigdy nie przejade obojętnie. lubie jak młodym sie mordka cieszy i lecą sie mamie pochwalić



Ja pierwsze co to zwalniam - dzieci lubia wyskoczyc na droge... Wczesniej probowalem poderwac kolo strzalem ze sprzegla ale moj zajebiaszczy naped za bardzo oberwal od tego typu zabaw, :twisted: przegazowka 2 garowcem z przelotem moze nie jest wypasna ale zawsze cos :D
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości




na górê