Zobacz wÄ…tek - Dostep do gieldy
NAS Analytics TAG

Dostep do gieldy

O wszystkim
_________

Postprzez zadzior » 26/8/2010, 22:31

Te podpisy dobre są - nie ma co. Mogła być blokada nie na 20 liter, a na np. 10 wierszy.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez maciek.046 » 26/8/2010, 22:47

Chmurek napisał(a):albo nagle wszędzie zaczęłyby pojawiać się bezsensowne odpowiedzi w tematach żeby tylko nabić te 100 postów...


to zbanowac ich w pi**u i spokoj...
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28


Postprzez gruby19 » 26/8/2010, 23:13

maciek.046 napisał(a):od razu ban i juz by mniej tu bylo "takich" typkow...

Ciekawe kto by ich banował jak admini mają w dupie to forum i zaglądają tutaj raz na pół roku. Gdyby dbali o forum to nie byłyby potrzebne zadne ograniczenia bo paru typa moze naprawde utrzymać pożadek ale trzeba chcieć! ale skoro Najwyższym nie przeszkadza ten burdel to czemu ma przeszkadzać nam... ?
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez mar111cin » 26/8/2010, 23:40

Gruby nie można tak od razu żę forum mamy w dupie. fakt faktem był swego czasu kwiatek w postaci kółka wzajemnej adoracji które czuło się ograniczone z każdej strony i oni sami próbowali tutaj zrobić burdel, ale ktoś się obraził na forum i zapanował względny spokój. Do tego sami użytkownicy obrażali moderatorów, że to są pieski i lecą na zawołanie, to w końcu porzadek ma być pilnowany czy też nie? Faktycznie od długiego już czasu ślady po sobie (że sprzątają forum) zostawiają dwie osoby (w tym ja...), chociaż moich śladów i tak jest mało, bo dużo razy poprostu usuwam całe tematy/posty i nie widać że to było sprzątane, może inni też tak robią, kto to wie. W każdym bądź razie nikt z nas nie siedzi 24h na dobe i nie pilnuje na forum (jak miałem takie tygodnie że siedziałem tutaj naprawde długo i szło nad większością rzeczy zapanować od razu, to też mi wypominano że nie mam co robić i że tylko na forum siedze i żebym zajął się czymś innym (co swoją drogą gówno powinno kogoś obchodzić co ja robię), tak że trzeba się w końcu zastanowić co chcecie, prawda? bo i tak źle i tak nie dobrze.

Jak powiedziałem 24h nikt tutaj nie siedzi, ale wystarczy zaraportować post i jak usiąde wieczorem czy też czasem o innej porze, to staram się od razu zrobić porządek. A niestety nikt nie ma tyle czasu żeby czytać forum od deski do deski (bo nikogo nie urażając, ale są lepsze rzeczy do roboty, niż zaśmiecać sobie głowe wypocinami sfrustrowanych gimnazjalistów, przepychankami słownymi, spamem itp). Jednak jak ktoś znalazł coś co mu się nie podoba, to wystarczy dać raport i wtedy na pewno zaglądnę do tego postu/tematu.

reasumując narazie forum działa w ten sposób że ciągle dwie osoby raportują posty do moderacji (zaraz pewnie coś się komuś nie będzie podobało i będzie że to kapusie są xD) z tego jedna osoba ma troche za dużo warnów żeby dostać moda.
dwie osoby sprzątają to w widoczny sposób.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Warsaw Stunt Squad » 27/8/2010, 00:08

A ja sie wypowiem w inny sposób. Niech każdy pilnuje siebie, niech każdy 10 razy pomysli zanim napisze cos tak głupiego ze łzy z oczu lecą. Bez obrazy dla tych 2 anonimowych "kapusi xD" jak to pieknie ujął pan moderator, ale jakos nie odczuwam nagłej potrzeby nawracania wszystkich forumowiczów, bo mozna w ten czas zrobic wiele pozyteczniejszych rzeczy, a głupich nabijaczy postów poprostu olewam. Przyznam że przydałby sie porządek na tym forum, ale kto ma to robic, skoro sezon w pełni, aura dopisuje. Tylko gimnazjalisci mający kare na popierdułke udzielają sie i nie wielka garstka osób po nocach sie wyłania. Współczuje moderatorom pracy, ale jeśli się czegos podejmują to niech to robią jak należy a nie za przeproszeniem walą sobie po całości w hooy'a. Koniec wykładu :D
Hajka juz stoi :D
Avatar użytkownika
Warsaw Stunt Squad
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 25/2/2009, 16:33
Lokalizacja: Warszawa, WW

Postprzez maciek.046 » 27/8/2010, 00:12

Jestem tu juz trzy lata. zagladam bardzo czesto co widac, czesto pierwszy odpowiadam w temacie.

Z najwieksza przyjemnoscia zostalbym tu modem razem z grubym.

najgorsza sieka to jest chyba w skutery, 50, 80... typ sie pyta co ma kupic za 4 lata... :? rece opadaja... najchetniej tych co pytaja jakie rolki do mojego skuterka odeslal bym na mielocha... to jest ku**a scigacz a nie skuterowo
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez Konio » 27/8/2010, 10:40

mar111cin napisał(a): z tego jedna osoba ma troche za dużo warnów żeby dostać moda


O mnie ci chodzi xD Fakt ze jak widze jakas ewidetna mine to dam albo raport albo Gejoslawowi podesle lina tak jak ostatnio z tymi quadami :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mar111cin » 27/8/2010, 11:01

akurat nie o Ciebie ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez C-bool » 27/8/2010, 12:03

maciek.046 napisał(a):Z najwieksza przyjemnoscia zostalbym tu modem razem z grubym.

Co do Ciebie to jakoś często nie widzę, żebyś pisał.. ale mapke ścigacza zrobileś :)
Co do kolegi gruby to z całym szacunkiem nie nadaje się na moda, widzę jak często w wielu tematach ktoś o coś zapyta, co już było, albo w ogóle jakieś preclowe pytanie, to on od razu z ryjem na niego i użyciem '*****'.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zadzior » 27/8/2010, 12:39

Marcin, to modem zostaje się dzięki raportowaniu postów? Moim zdaniem skład moderatorów jest dobry, tylko po prostu przestarzały. Większość z tych "starych" rzadko zagląda bądź prawie wcale, a może i wcale. Po prostu jakieś odświeżenie wśród moderatorów powinno zaistnieć... Dobrze, że modem został nie tak dawno elco, ale w miejsce jakiegoś nieaktywnego powinien dostać możliwość moderacji forum jeszcze np. Raczek_6 (mechanika) - jeśli istniałyby piwa za pomoc, to facet nie dałby nikomu szans :lol: Sprawą oczywistą jest, że modami nie muszą być sami spece od mechaniki czy jazdy, ponieważ na tak dużym forum moderatorem może być spec od pisowni czy też spec od prawa. Jeśli mowa o prawie, to na pewno moda powinien dostać madcap, który posiada w tym zagadnieniu dużą wiedzę, a do tego spędza na forum mnóstwo czasu. Szkoda, że takie osoby jak np. siekson nie zaglądają na forum tak często i nie udzielają się w swoich topowych zagadnieniach czyt. prawo, ale to przecież można zrozumieć - brak czasu, brak czasu i jeszcze raz brak czasu. W związku z tym, z tamtym i jeszcze tudzież z tamtym warto byłoby odświeżyć skład moderatorów. Co proponuję? Myślę, że Marcin czy inny admin (gelo :D) powinien jakoś złapać kontakt z najmniej aktywnymi moderatorami i pogadać z nimi czy chcą dalej tutaj moderować, czy po prostu wolą oddać moda dla kogoś w obecnej chwili bardziej aktywnego.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez gruby19 » 27/8/2010, 13:40

C-bool ja tam sie wcale do moderowania nie pcham. Po 1 ze wzgledu na to ze nerwowy ze mnie człowiek, a po 2 ze wzgledu na to ze teraz mialem wakacje i faktycznie duzo czasu spedzalem przed kompem, ale nie mam pojecia jak to bedzie kiedy zacznie sie rok szkolny. Moze byc tak ze tydzien bede na scigaczu nontoper, a nastepny tydzien sie nawet na niego nie zaloguje. Ale szczerze mowiac mi tam nie zalezy kto jest adminem, ale dobrze by bylo zeby Ci admini tu zaglądali czasem.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez maciek.046 » 27/8/2010, 14:04

C-bool napisał(a):
maciek.046 napisał(a):Z najwieksza przyjemnoscia zostalbym tu modem razem z grubym.

Co do Ciebie to jakoś często nie widzę, żebyś pisał.. ale mapke ścigacza zrobileś :)

katalog tez chcialem zrobic ale ani Alonzo ani Terror nie odpisal mi na pw. :evil:
nawet nikt nie byl tak uprzejmy zeby go dac do przyklejonych a wg. mnie malowania motocykli sie przydaja.

Robie wszystko co w mojej mocy ale nie mam za duzych mozliwosci jako zwykly user.
Podam przyklad. O mapie bylo na poczatku w miare glosno, duzo chetnych osob wszystko fajnie. O mapie ludzie dowiadywali sie przez podpisy(:evil:) m. in. legiona i innych paru osob. Raz na scigaczu pojawilo sie info o mapie w aktualnosciach- od razu bylo zainteresowanie. Przez miesiac nie dodalem wtedy tylu ludzi co w 2 dni po ukazaniu sie na glownej stronie.
Panie wiewiorka, bo temat o gieldzie pokrywa sie z rozmowa na temat porzadku na forum.
Wczoraj zasypiajac myslalem jeszcze o gieldzie, przemyslajac za i przeciw.
Mozna napisac regulamin w tym temacie viewforum.php?f=27 bariera do 100postow, nie przestrzeganie ost, drugi raz ban. Glownie mam na mysli zeby moto w tym dziale byly mniej wiecej od znanych uzytkownikow. Jednopostowiec po co ma zakladac temat jak i tak wrzuca link do allegro. Przeciez rownie dobrze moge sam wejsc na allegro bez zasmiecania przez niego forum. Mam nadzieje ze kazdy zrozumial moje intencje :wink:
Dzieki jak ktos przeczytal wszystko :)
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez maciek.046 » 27/8/2010, 18:03

zadzior napisał(a):Dobrze, że modem został nie tak dawno elco, ale w miejsce jakiegoś nieaktywnego powinien dostać możliwość moderacji forum jeszcze np. Raczek_6 (mechanika) - jeśli istniałyby piwa za pomoc, to facet nie dałby nikomu szans :lol:

...Co proponuję? Myślę, że Marcin czy inny admin (gelo :D) powinien jakoś złapać kontakt z najmniej aktywnymi moderatorami i pogadać z nimi czy chcą dalej tutaj moderować, czy po prostu wolą oddać moda dla kogoś w obecnej chwili bardziej aktywnego.



nie zapominaj o Przemo_rene, i mahomecie ale ostatnimi czasy ich nie widac.

a mozna w ogole oddac komus moda?
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez zadzior » 27/8/2010, 18:56

Mam na myśli odebranie moda panu x i uczynienie modem pana y, czyli w cudzysłowie zrzeczenie się pana x z moderowania na rzecz pana igrek :wink: .
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez maciek.046 » 27/8/2010, 20:24

w ten sposob...

czemu nie ma juz w mechanice w nawiasach modelu moto?
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez narwhal » 28/8/2010, 10:55

maciek.046 napisał(a):nie zapominaj o Przemo_rene, i mahomecie ale ostatnimi czasy ich nie widac.


Za to widać Legiona posiadającego wszystkie cechy, którymi powinien odznaczać się moderator. Landryn idzie na emeryturę, więc akurat miejsce dla Legiona się zwalnia. Już niech mu tam będzie.. Odstąpię :lol:
Przydałaby się jakaś świeża krew w szeregach, bo staruszki trochę się rozleniwiły :)
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez maciek.046 » 28/8/2010, 11:16

mialem na mysli dzial mechaniki...
a co do Legiona zgadzam sie w 100%
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez Leg1oN » 28/8/2010, 11:55

narwhal napisał(a):..Landryn idzie na emeryturę..


jak to?
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez madcap » 28/8/2010, 12:13

piszÄ™ otwarcie i bez kadzenia
1. dzięki za zaufanie zadzior, ale jest czas kiedy człowiek ma nieco więcej wolnego i jest czas kiedy tego wolnego ma się nieco mniej a moja wiedza jest bardzo mała, ponadto imho do bycia modem nie tyle potrzeba wiedzy co wolnego czasu
2. forum jako instytucja demokratyczna, kolegialne propozycje .... :lol:
3. gruby jest za nerwowy, więc wysłałby od razu połowę userów zaczynających swą przygodę z forum, od razu w bieszczady i to bez biletu powrotnego a chyba nie o to chodzi
4. dwóch w miarę aktywnych modów na całe forum to walka z wiatrakami (co sam marcin stwierdził) i cała rzesza na seszelach? bali? - zgadzam się, że czas na zmiany, bo coś nie halo (nie mylić z grą lub lisią kitą wokół księżyca) ale to wszyscy widzą
5. nie wiem jakimi cechami powinien się odzanczać mod czy admin, imho wcale nie musi być popularny czy lubiany, ma po prostu pilnować porządku (tak gruby, porządku piszemy przez er zet ;) )
6. połowa waszych frustracji, wynika z tego, że ludzie nie czytają regulaminu oraz cierpią na bardzo popularne ostatnimi czasy schorzenie objawiające się tym, że to gumka trzyma uszy przy czaszce zamiast mózgu..
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez gruby19 » 28/8/2010, 12:21

madcap napisał(a):(tak gruby, porządku piszemy przez er zet ;) )

To jakas prowokacja :P az taki glupi nie jestem :P ale trudno raz sie mogło zdażyc ;)
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê