Zobacz wątek - Pierwsze ciepło-pierwsze smiertelne wypadki:/
NAS Analytics TAG

Pierwsze ciepło-pierwsze smiertelne wypadki:/

O wszystkim
_________

Postprzez Grubas » 9/3/2007, 13:04

Ach Akon, nie poznaje….
Ja bym jeszcze tylko dodaÅ‚, że zapierdalać po skrzyżowaniu to gÅ‚upota i do tego te barierki/ sÅ‚upki… same nie przybiegÅ‚y.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez mlody » 9/3/2007, 13:26

Akon napisał(a):wiesz kierowca to był debil bo zabił swojego kumpla, kumasz? dlatego ja z pasażerem nigdy nie wariowałem bo gdybym miał mieć wypadek to sam ale nie jeszcze kogoś za sobą pociągnąć do piachu. Swoją drogą to jakieś dziwne że rozwalili sie w swoim mieście które zazwyczaj zna sie jak własną kieszeń ciekawy jestem czy byli trzeźwi

Taa pijani,naćpani i wiezli narkotyki.
Tak sie składa ze wlasnie znalem kierowce i mozesz mi wierzyc ze dostałabys w tym momencie taką lepe,ze by sie usmarkał po pas.
No to tyle.
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez Wombat » 9/3/2007, 14:16

Akon napisał(a):haha inteligentna odpowiedź nie dziwi sie że nie jest mi żal debila, głupich sie poprostu nie sieje sam sobie zgotował ten los, jeżeli chodzi o lepe bedziesz musiał sie postarać i wskrzesić kumpla, bo jak na dzień dzisiejszy nie ma jak, zresztą to jakieś dresiarze byli bo w adidasach na motocykl i pełna pizdą na skrzyżowaniu tak sie zachowują głupie wieśniaki bez wyobraźni którzy psują opinie motocyklistów bo ludzie myślą że każdy jest tak po**** jak oni


Chciałbym tylko nadmienic ze analiza wypadku (w celu jego unikniecia w przyszlosci) nie musi pociagac za soba lżenia i wymyślania badz co badz umarlym... Kazdy kiedys zrobil jakas glupote a jak nie zrobił to pewnie zrobi. Wrzuccie sobie co poniektorzy na luz, wyciagnijcie motocykle z garazu i zacznijcie jedzzic zamiast siac niezdrowa atmosfere... umarlym to juz nie pomoze a zywym moze co najwyzej obrzydzic niektore rzeczy.......
Aha... jeszce jedna sprawa...jak przejezdzam 300m do mojego kumpla pogadac, motem, to tez calego rynsztunku nie zakladam... a za dresiarza sie nie uwazam mimo ze siedze na motocyklu w butach sportowych i dzinsach... uprzedzam ewentualne pytanie; tak kask, kurtke i rekawice zakladam... :lol:
pozdro
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Genji » 9/3/2007, 14:32

Akon napisał(a):zresztą to jakieś dresiarze byli bo w adidasach na motocykl i pełna pizdą na skrzyżowaniu, tak sie zachowują głupie wieśniaki bez wyobraźni którzy psują opinie motocyklistów bo ludzie myślą że każdy jest tak po**** jak oni, normalny człowiek na prawie prostej drodze nie wpierdaja sie na chodnik i rozwala smietnik ze słupkami no nie wiem chyba że w twoich okolicach to jakaś moda albo szpan jest. Przez takich pajacy jak oni giną ludzie na drogach easy raiders


Zgadza się. Pewnie - szkoda, zginęli przecież ludzie a teraz najbardziej nacierpią się ich bliscy. Całe to zdarzenie zalatuje bezmózgiem dresiarza. To nie był "nieszczęśliwy" wypadek to była "głupia" tragedia. Ehhh... mimo wszystko szkoda głupków... :(
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Meciek » 9/3/2007, 21:10

Kumpel mi mowił ,ze widział dzis jak sie we wrocku ktos rozjebał - mowi ,ze było jak na filmiku z tego tematu "masakra" :(
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Grubas » 9/3/2007, 21:27

No, ale mimo wszystko szkoda chłopaków. Na pewno na coś takiego nie zasłużyli:
Załączniki
7515.jpg
7515.jpg (46.07 KiB) PrzeglÄ…dane 3733 razy
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez lowlo » 9/3/2007, 22:24

niestety takie wiadomosci przypominaja o niezyjacych kumplach...
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Kwazi » 10/3/2007, 09:49

Pomimo to ze w dzień jest juz duzo cieplej ,wcale nieoznacza to ze pora wieczorna panuja takie same warunki-mała szklaneczka na drodze to jeszcze normalka, zimnie powietrze robi jednak jeszcze swoje...
Kont pochylenia+lekka szklaneczka+moze złe opony+predkosc(niespekuluje jaka)=i taki finał

[*] [*]
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Meciek » 10/3/2007, 14:44

Juz wiem co sie stało we Wrocku. Jechało 2 gosci na jednym motorze, koles wyjechal im z podporządkowanej. jechali podobno 150 km/h tylko jakos wierzyć mi sie nie chce bo znam tą ulice.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez motoman » 11/3/2007, 12:03

Meciek napisał(a):Juz wiem co sie stało we Wrocku. Jechało 2 gosci na jednym motorze, koles wyjechal im z podporządkowanej. jechali podobno 150 km/h tylko jakos wierzyć mi sie nie chce bo znam tą ulice.


Trzeba dodac że lecieli na kole (zx6r), pasazer bez kasku, po zmroku, koles chyba tipo albo uno wyjechał. Nie wiadomo ile mieli ale cos ponad 100 to napewno. Rzadko kto 600ccm potrafi jechac we 2 osoby na kole wolniej.Pomysł kretyński - kazdy to powie kto zna okolice, ładna nowa nawierzchnia ale wasko, tory tramwajowe, duzo aut, ludzi, okolice kamienic gdzie jest duzo skrzyzowan a malo sygnalizacji swietlnych.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SIARA-S » 20/3/2007, 09:23

Niestety moj kolega TEŻ! nie ma tyle wyobraźni.. daje w piz.. ile sie da.. tlumacze mu zeby zwolnił.. nie szalał tak bo to źle sie skonczy.. nic!
Czekam tylko az sobie cos powazniejszego zrobi :/
HONDA CBR 600 F2
SIARA-S
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 30/10/2006, 09:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê