Zobacz wÄ…tek - Wybory Prezydenckie
NAS Analytics TAG

Wybory Prezydenckie

O wszystkim
_________

Postprzez patryk83 » 24/6/2010, 08:17

lonewolf napisał(a):
patryk83 napisał(a):Na kogoś trzeba zagłosować a nie liczyć, że inni podejmą decyzję za Ciebie bo Ty bałeś się wyboru i nie chciałeś przykładać się do tego co nastąpi.


Ja to widzę inaczej: mój kandydat nie przeszedł więc już nie zagłosuję, bo nie mam na kogo.

Jak by nie było to jeden z nich będzie prezydentem więc jeden z nich jest Twoim kandydatem teraz.
Pierwsza tura była od prywatnych wyborów teraz trzeba zagłosować na tego który mniej Ci się nie podoba i bardziej pasuje do tego jak chciałbyś widzieć Polskę.

Nie bądź obojętny na to kto będzie Cie reprezentował.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez madcap » 24/6/2010, 08:27

(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez narwhal » 24/6/2010, 08:53

Ach ten chciwy naród nasz...

Powiem szczerze, że nie wiem na kogo teraz zagłosować. I tak źle i tak niedobrze. Czekam na debaty.
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez lonewolf » 24/6/2010, 17:32

madcap napisał(a):to teraz idź głosować na mniejsze zło....


Nie ma takiego czegoś jak głosowanie "na mniejsze zło". Albo się jest wiernym albo nie. Jestem wierny do końca. Nikt oprócz korwina nie reprezentuje w pełni moich poglądów.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez lonewolf » 24/6/2010, 17:34

patryk83 napisał(a):Jak by nie było to jeden z nich będzie prezydentem więc jeden z nich jest Twoim kandydatem teraz.


To fajnie, że wiesz lepiej ode mnie kto jest MOIM prezydentem. Na prawdę fajnie... ludzie rozwalacie mnie. Chcecie to sobie głosujcie. Ja na 2 turę na pewno nie idę.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez Invi » 24/6/2010, 18:03

I nie będę swoim głosem legitymizował tego co będzie wyprawiał nowy prezydent ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez C-bool » 24/6/2010, 18:36

Ja się ciągle dziwię jak to możliwe, że Kacz. dostał tak dużą ilość głosów... Przecież to niemożliwe, żeby w Polsce było przynajmniej 7 mln debili (nie mam pomysłu jak ich inaczej nazwać) głosujących na niego... Co piąty Polak jest otumaniony i zmanipulowany przez media :shock: Chociaż biorąc pod uwagę też głosy na Kom. to prawie co 2 Polak :shock:
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Czester » 24/6/2010, 19:15

A tak to możliwe, że najlepszą kampanię zrobił mu brat kończąc swoją karierę w podsmoleńskim lesie. Po trupach do celu...

http://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 24/6/2010, 22:03

trzeba pamiętać, że nie głosując też się głosuje
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Leg1oN » 24/6/2010, 22:23

madcap napisał(a):trzeba pamiętać, że nie głosując też się głosuje


jak to? heh
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez madcap » 24/6/2010, 22:33

normalnie
twój nieoddany głos to jeden głos mniej na mniejsze zło
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez madcap » 25/6/2010, 06:39

mnie też nie pasuje
ale mam do wyboru mniejsze zło
wizja Polski Kaczyńskiego, lub wizja Polski Komorowskiego

co za tym idzie:
albo prawie że liberalizm PO, albo komunistyczną prawicowość PIS-u, czyli Kaczyńskiego
albo swobodÄ™ wypowiedzi (jakoÅ› PO nie blokuje)
albo podejrzliwość, zamykanie ust i wszystkofobię

ponadto wiem, że to tylko wybory prezydenckie, ale za rok są parlamentarne, ale niech ktoś powie, że ten kto siędzi na tronie RP nie ma wpływu na wynik wyborów
wiem również, że ostatnie 3 lata to paraliż i chodzenie wokół problemów
także wolę jak kiedyś pisałem wybrać mniejsze zło
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Patrykhonda » 25/6/2010, 07:58

Ja mam jednak wielką nadzieje, że ludzie nie popełnią znowu błędu i nie wybiorą tym razem Jarka. Ja sam jestem zszokowany że ludzie kupują te jego wszystkie kłamstwa i nowe postawy.

Ostatnio nawet w tv wypowiadał się jakiś politolog, czy tam ktoś związany z branżą, że Kaczyński zrobił coś co jest bardzo trudno zrobić - jest teraz takim kozłem ofiarnym, który nie słusznie przegrywa sprawy sądowe, i wcale nie chce nikogo prowokowa,ć tylko chce prowadzić spokojną dyskusje, a zła PO i inni nacierają na niego ze wszystkich stron i chcą zrobić z biednego Jarka kogoś złego.. A ludzie to kupują..

Ciągle narzekamy jako naród, jak to źle a sami nie umiemy nawet dobrze wybrać władzy - fakt PO nie jest najlepszym wyborem, ale po jaką cholere pakować się drugi raz w to samo bagno? czy na prawdę nikt nie pamięta rządów premiera Kaczynskiego ? nikt nie widzi jak on bezczelnie kłamie? nawet z tym Radkiem Sikorskim ''Mamy coś na niego, ale nie powiemy - będzie smiesznie''

Z taką pamięcią oraz myśleniem, daleko jako naród nie zajedziemy :roll:
Avatar użytkownika
Patrykhonda
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 30/5/2010, 14:48

Postprzez rossavu » 25/6/2010, 08:09

Patrykhonda napisał(a):Ja mam jednak wielką nadzieje, że ludzie nie popełnią znowu błędu i nie wybiorą tym razem Jarka. Ja sam jestem zszokowany że ludzie kupują te jego wszystkie kłamstwa i nowe postawy.

Ostatnio nawet w tv wypowiadał się jakiś politolog, czy tam ktoś związany z branżą, że Kaczyński zrobił coś co jest bardzo trudno zrobić - jest teraz takim kozłem ofiarnym, który nie słusznie przegrywa sprawy sądowe, i wcale nie chce nikogo prowokowa,ć tylko chce prowadzić spokojną dyskusje, a zła PO i inni nacierają na niego ze wszystkich stron i chcą zrobić z biednego Jarka kogoś złego.. A ludzie to kupują..

Ciągle narzekamy jako naród, jak to źle a sami nie umiemy nawet dobrze wybrać władzy - fakt PO nie jest najlepszym wyborem, ale po jaką cholere pakować się drugi raz w to samo bagno? czy na prawdę nikt nie pamięta rządów premiera Kaczynskiego ? nikt nie widzi jak on bezczelnie kłamie? nawet z tym Radkiem Sikorskim ''Mamy coś na niego, ale nie powiemy - będzie smiesznie''

Z taką pamięcią oraz myśleniem, daleko jako naród nie zajedziemy :roll:


Palikot mowil cos, ze ma haka na Jarka ale na razie go nie pokazuje. Podobno wysylali mu zdjecia jak :shock: :shock: :shock: - ogolnie, ze zyjacy kaczor jest gejem.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Patrykhonda » 2/7/2010, 12:27

No i lipa, ja jestem już prawie pewien że będziemy mieli powtórkę z wyborów prezydenckich 2005. Dużo gadania o przewadze Bronka a i tak Jarek wygra, bo jego Elita, uzbrojona w wiarę i praworządność wywalczy my zwycięstwo..

Ostatnio PO nawet pokazało Debate ''Jarek-Jarek'' w której fajnie było zobrazowane, jak zmienia on poglądy i jaki jest zakłamany ale ludzi mamy nadal głupich niestety..

Internauci może głosują czy to na JKM czy na Bronka, ale zauważcie że jest to mądrzejsza grupa spoleczna ( wkoncu umie obsłużyć komputer! ) ale niestety popatrzcie też ile zostało tych zacofanych wieśniaków w PO PGRowskich wioskach którzy wierzą we wszystko ;/

No cóż, może za 5 lat :P chyba że jakims cudem jeszcze Bronek wygra..

Pozostaje cieszyc się obietnicą Jarka ''Radykalne podniesienie wieku emerytalnego, aż do granic wiecznosci''
Avatar użytkownika
Patrykhonda
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 30/5/2010, 14:48

Postprzez C-bool » 2/7/2010, 14:32

Ja się pocieszam, że za 5 lat już na pewno nikt nie odbierze zwycięstwa Pudzianowskiemu!
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez D748SPS » 2/7/2010, 17:40

lepiej żeby Konon znowu wystartował :D :D :D
Z BenzynÄ… We Krwi ;)
Avatar użytkownika
D748SPS
Świeżak
 
Posty: 479
Dołączył(a): 11/6/2010, 20:04
Lokalizacja: ok. Jarocina

Postprzez Invi » 2/7/2010, 22:15

madcap napisał(a):albo prawie że liberalizm PO


PO jak na razie nawet tego "prawie" nie pokazało :P

pier***, nie głosuje, nie robi mi większej różnicy który z panów K będzie prezydentem (z jednej strony może faktycznie Tusk chce zrobić to o czym mówił na samym początku a teraz przed wyborami się wypiera, ale Veta prezydenckie mu nie pozwalały z drugiej stron Jarek może chociaż zablokować wejście do trupa zwanego strefa Euro). Za to solidnie wkurwiają mnie reklamy w TV mające mnie namówić do głosowania.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez madcap » 3/7/2010, 19:59

napisałem prawie, bo jak wiadomo prawie robi wielką różnicę ;)
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez madcap » 30/7/2010, 08:04

by nie robić śmietnika, nie zakładam nowego tematu
co myślicie, zaczną jakiekolwiek zmiany poza podwyżką vatu czy też nie przed wyborami?
pytam bo ich premier i ich prezydent (jeszcze elekt)
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na górê