Zobacz wątek - Forum gsxf.pl - prawie jak sąd, prawie jak hydepark
NAS Analytics TAG

Forum gsxf.pl - prawie jak sąd, prawie jak hydepark

O wszystkim
_________

Postprzez MaŁy_Bandzior » 15/5/2010, 09:34

Istną parodią jest to ,że zamiast motocykla w stanie o jakim mówi sprzedawca dostajesz trupa... . Cena to inna sprawa , ale jak sprzedaje coś sprzedaje zjebane wystawiam niższą cenę i pisze o tym.
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24


Postprzez cycu_rsko » 15/5/2010, 09:54

A za cene zlomu oczekujesz w super stanie sprzeta ?
To dopiero jest parodia.
Bo hamulce z tylu sa do d*py ? To juz sie sprawdzic tego nie da. Jak ktos kupuje a pozniej sie budzi z reka w nocniku to jego osobista sprawa.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez adamRS » 15/5/2010, 11:35

Hamulce to tak przy okazji. Co z tego że cena niska? Oczekiwałem konkretnych informacji co jest ze sprzętem nie tak i nie dostałem ich. Sądziłem że taka cena dlatego że wiedziałem że moto jest do poprawek wizualnych a silnik podobno był w dobrym stanie i miała to nie być mina. Ciekawe czy co niektorzy co tutaj pisali że się nie znam od razu byli by w stanie zdiagnozować wszystkie usterki silnika. Po pracy silnika nie szło poznać że chodzi na 3 gary więc sądziłem że wszystko jest ok. Miki rozbierałeś silnik i nie widziałeś co jest z tą głowicą? Śmieszne... Trudno, stało się, życzę innym by nie trafiali na takie sytuacje. Ja sobie z moto poradze. Co do tej cbr to faktycznie zbiegło się dużo okoliczności z których mogło wynikać że Miki chce znowu sprzedać komuś bubla dlatego taka reakcja kolegów a nie inna. Myślę że wszystko zostało wyjaśnione. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
adamRS
Świeżak
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6/2/2010, 17:12
Lokalizacja: Wieluń/Poznań

Postprzez gsx_750_f » 15/5/2010, 12:16

Jak nie byłeś pewny to mogłes podotykać kolektorów i byś wiedział.
Kupując szpeja za 2,5 koła trzeba sie liczyć z tym ze coś musi być zjebane , albo poszukać "nieokazji"
WSK125
JAWA350TS
SUZA750
RYYY6
M10
JAWA 175,63r
gsx_750_f
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 3/8/2008, 13:49
Lokalizacja: piła

Postprzez cycu_rsko » 15/5/2010, 12:57

Pewnie co z tego ze cena niska. Mogles dac tyle ile stoja po cenie rynkowej i wyszlo by na to samo.
Ogarnij sie chlopak, skoro sam nie masz wiedzy w temacie to mogles poprosic kumpla/mechanika/ciocie/ wujka o pomoc. Kupiles w cenie zlomu a teraz stekasz ze Ci zlom ktos wcisnal.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez adamRS » 15/5/2010, 13:07

Zapewne o mechanice mam dużo większe pojęcie od Ciebie więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj w tej kwestii. Cena niska ale to nie zwalnia nikogo z informowania o stanie motocykla tym bardziej że o to pytałem. Gdy ktoś jest w porządku to mówi o wszystkim.
Avatar użytkownika
adamRS
Świeżak
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6/2/2010, 17:12
Lokalizacja: Wieluń/Poznań

Postprzez cycu_rsko » 15/5/2010, 14:41

Jak nie wiesz jakie ja mam pojecie to tym bardziej sie nie wypowiadaj. Moim zdaniem "widzialy galy co braly" jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Dla mnie koniec tematu.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez navi » 15/5/2010, 19:33

A ja uważam że "widziały gały co brały" to jest dobry tekst na bazarze. Jak chcesz być uczciwy to mówisz co jest z moto nie tak. Rozumiem, że nie ma okazji i za tą cenę trzeba się spodziewać że coś jest nie tak. Pomyślcie jednak że sprzedajecie sprzęt komuś komu później na ulicy/zlocie mówicie cześć, machacie ręką, a więc traktujecie go jak znajomego/kolegę. Czy tak się robi kolegom? No ale cóż, typowa polska uczciwość...
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 15/5/2010, 19:56

adamRS napisał(a):Zapewne o mechanice mam dużo większe pojęcie od Ciebie więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj w tej kwestii. Cena niska ale to nie zwalnia nikogo z informowania o stanie motocykla tym bardziej że o to pytałem. Gdy ktoś jest w porządku to mówi o wszystkim.


Widocznie to pojęcie jest na tyle niskie, że nie było w stanie uratować Cię przed wtopieniem kasy. Rozumiem, że możesz mieć teraz żal do sprzedawcy. Sprzedający nie był w 100% pewien co z nim może być i sprzedał Ci go po znacznie niższej cenie. Nie wiem co w tym nieuczciwego? Chciałeś mieć Japonie w cenie Rometa. Przykre a zarazem jak bardzo naiwne.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez gba4 » 15/5/2010, 20:16

No sorry ale za taką cenę dostane japonski motorek 125 z krzywą ramą i lagami, na allegro stoją takie po 3000 :) czego ty się spodziewałeś ?

Jak się nie ma pieniedzy na motocykl to się go nie kupuje za wszelką cene tylko idzie zarabiac albo bierze kredyt

za 3000 to sobie kupisz markowy skuter z modeli nie sportowych ;]
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Konio » 15/5/2010, 22:45

adamRS napisał(a):Zapewne o mechanice mam dużo większe pojęcie od Ciebie więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj w tej kwestii. Cena niska ale to nie zwalnia nikogo z informowania o stanie motocykla tym bardziej że o to pytałem. Gdy ktoś jest w porządku to mówi o wszystkim.



faktycznie jestes super mechanikiem jak nie poznales ze moto nie pracuje na wszystkie gary :lol: hahaha
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez bryk77 » 16/5/2010, 01:17

adamRS napisał(a):Cena niska ale to nie zwalnia nikogo z informowania o stanie motocykla tym bardziej że o to pytałem. Gdy ktoś jest w porządku to mówi o wszystkim.


Takie rzeczy tylko w erze Adamie. Ja dopiero po zakupie się dowiedzialem jakie moje moto miało przygody i tylko dlatego, że gość był w porządku. Na szczęście nic poważnego - praktycznie wymiana kilku elementów.

Mam wrażenie, że pomyślałeś sobie, że Pana Boga za nogi złapałeś kupując moto za tą kasę. Wcale tu nie bronię sprzedającego, bo wiedział, że z moto coś jest nie tak (choć nie konkretnie, ale wiedział). Prawda jest taka, że Twoje wymagania powinny być adekwatne do wartości motocykla.

Nie oszukujmy się, bo uczciwość i kasa nie idą w parze. Wszyscy wiedzą jak trudno kupić dobrego sprzęta. Tymbardziej jeśli sprzęt jest sędziwego wieku.

Myślę, że powinniście się jakoś dogadać a nie robić szopkę na forum publicznym. Doliczając koszt naprawy i tak chyba wyjdziesz na swoje.

miki1406 nie zachował sie do końca fair, ale okazał skruchę i widać, że bardzo go to wszystko poruszyło tak więc na wybaczenie zasługuje :)

A tak nawiązując do sprawy to chyba ktoś powinien założyć temat nieuczciwi sprzedawcy. O ile takiego jeszcze nie ma..
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez madcap » 16/5/2010, 10:33

dorzucę swoje 3 grosze do wypowiedzi bryka
1. chcesz kupić porządnie, to potrzebujesz porządnej kasy, bo za psie pieniądze, to kupuje się bardzo drogo....
2. jest taki temat i to podwieszony jako pierwszy w dziale chcę kupić motocykl, choć chyba prawie każdy user tego forum o tym wie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez miki1406 » 17/5/2010, 09:32

Dobra to teraz ja...

W kwesti awantury na GSXF.pl :

Chciałem przeprosić chłopaków za nazwanie ich Świniami... Jak się już żreć to po ludzku i z kulturą... Puściły mi nerwy - Sorry. Sytuacja została wyjaśniona... I nie mam do nich żalu... Skoro uważają mnie za krętacza to nie będe umieszczał tam ofert...

W kwesti Adama moto :

Nie wiedziałem, że głowica to aż taka masakra. Wiedziałem, że jest coś nie tak, ale niestety okazało się, że głowica była spawana i kombinowana... Poprzedni właściciel bąkną coś o nowych zaworach nie dotartych i tyle wiedziałem... U mnie moto chodził słuchajcie na 4 garkach... Mogę zdobyć 2 filmy dokumentujące jazdę na moto, na których widać, że ono nie kuleje... Byłem odprowadzać dwa wesela i powinno być widać... Okazało się, że u Adama nie pali na ten gar (choć przed wyjazdem sprawdzałem jeszcze ciepło kolektorów), głowice znalazłem Adamowi za 200zł (nie miałem kasy aby ją zasponsorować ;-/ ale poszukałem... tyle mogłem zrobić)
Co do hamulca tylnego... Poważna awaria? Z tego co pamiętam to nie było klocków... No i może zjechana tarcza... Fakt... Ale jaka to kasa??
Co do wskaźnika paliwa... Są dwie wsuwki można je pomylić to raz, a dwa, że wskaźnik jest podłączony po stabilizatorze więc wskaźnik porusza się dość wolno...
Gaźniki nie wiem po co Adam zmieniał bo ja kupiłem dosłownie miesiąc wcześniej gaźniki bo w moje lały...
Ostatnia sprawa, że za ładną ETZ251 trzeba dać 2,5-3,0zł... Nie da się kupić (oprócz chinola) nic młodego w tej kasie...

Szczerze wam powiem, że nawet trochę żałuje że sprzedałem tego czajnika... Kupiłbym tą głowicę... klocki na tył i względnie tarcze... Troszkę podłubał i był by moto do jazdy... Bo jak patrze na problemy z młodszymi moto to jednak stary olej jest na prawde nie do zarżnięcia...

Generalnie to sporta powyżej 6 lat nie kupie... Turystyka powyżej 10 lat też nie... Jak widać motocykle japońskie o wysokich osiągach zużywają się zastraszająco szybko a naprawy są drogie... Myśle, że nie przewidując remontu generalnego japończycy postanowili 50tyś km i następny moto a ten na złom... Przerażają mnie moto z lat 2000 i młodsze w których padają panewki... Czasem i w nie katowanych sprzętach... Przykład?? Ostatnio brat dłubał 2002rok 929 29tyś z hakiem przebiegu - padłu główne panewy... Tłumik seria, owiewki ori... Widać, że szanowany sprzęt...

Generalnie co to tematu o GSXF.pl - chłopaki trochę więcej rozmowy, troszkę mniej pstrykania w bany, ostrzeżenia etc... A ja przepraszam za kłopoty i mocne słowa... Temat można zamknąć
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez navi » 17/5/2010, 09:53

Ja myślę że dla moto to i 150 tys nie jest niczym nazdwyczajnym jak jest dobrze szanowane. Dobrze jednak, że mieszkamy w Polsce i tu wszystkie sprzęty (nawet te 15 letnie) mają 25-30 tys km nakulane ;)
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr