Zobacz wÄ…tek - Oryginalny wyglÄ… motocykla
NAS Analytics TAG

Oryginalny wyglÄ… motocykla

O wszystkim
_________

Postprzez Konio » 24/4/2010, 10:52

Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez Kvba » 24/4/2010, 12:25

Myślę, że to nie jest kwestia kosztów, że ludzie nie malują/przerabiają sprzętów wg własnego uznania. W Polsce niestety jest tak, że przerabia się w większości motocykle powypadkowe i tak się już utarło, że każde moto które odbiega od oryginału w opinii potencjalnego kupca będzie powypadkowym szrotem (i tak rzeczywiście jest w większości przypadków).

Ja już raz pomalowałem zdrowy, nie bity motocykl wg własnego projektu (bo oryginał mi się nie podobał) i później przy sprzedaży musiałem się nasłuchać od "znawców", że skoro przemalowałem to motocykl musiał być ostro bity, pewnie krzywy itp... Drugi raz już tego błędu nie popełnię i jeżdżę na w pełni oryginalnym malowaniu.
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Trimix » 24/4/2010, 18:48

za bak 600 zł , reszta plastików typu czasza , zadupek itd po 400 zygla biorą .
Lakiery do rocznika 2005 są na fiszkch reszta roczników w górę robi sie scanerem ...
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez navi » 26/4/2010, 08:51

Tu jest namiar na firmÄ™ z Rzeszowa co zajmujÄ™ siÄ™ oklejaniem aut/motocykli. Jak kogoÅ› interesuje to niech zadzwoni jaki jest koszt.
http://www.b3studio.eu/galeria.php?co=g ... 45&idgal=6
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez bryk77 » 1/5/2010, 02:45

Kvba napisał(a):Ja już raz pomalowałem zdrowy, nie bity motocykl wg własnego projektu (bo oryginał mi się nie podobał) i później przy sprzedaży musiałem się nasłuchać od "znawców", że skoro przemalowałem to motocykl musiał być ostro bity, pewnie krzywy itp... Drugi raz już tego błędu nie popełnię i jeżdżę na w pełni oryginalnym malowaniu.


Taka jest prawda. Ja wychodzę z podobnego założenia. Poza tym czasami jest tak, że szukamy konkretnego motocykla w konkretnym malowaniu. Kupując z drugiej ręki zazwyczaj bierzemy taki, który stanem technicznym nie budzi naszych zastrzeżeń. I w tym momencie nie opłaca się takiego motocykla malować (mam na myśli głównie plastiki), bo samo malowanie to jedno a naklejki to drugie.

Jak juz się dorobię :) :) to kupię sobie jakiegoś nakeda (bo zawsze chciałem takiego mieć w garażu na niedzielne wyjazdy) i zrobię go według własnego uznania (niom.. chyba, że będzie to ten GSX 1400 w przepięknym biało-niebieskim malowaniu), bo nie bedzie mi zależało na jego sprzedaży. Póki co liczę się z tym, że moje obecne moto jest tylko przejściowe i kiedyś będę je chciał sprzedać.

My Polacy jeśli chodzi o stawianie totalnych wraków ponownie na drogę jesteśmy w czołówce rankingu. Kupujący zdają sobie z tego sprawę i choćby jej tam nie było to i tak będą szukać dziury w całym.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Ranisz82 » 17/5/2010, 19:24

navi musze przyznać że ładnie im wyszło oklejenie .Około rok temu po allegro latała biała zx7r w tez dosc nietypowym malowaniu w niebieskie kwiaty Fajowa hyh
pilnuj podpisu-admin
Avatar użytkownika
Ranisz82
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 8/5/2010, 13:14
Lokalizacja: pomorskie

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê