Zobacz wątek - Włącz mózg gościu!
NAS Analytics TAG

Włącz mózg gościu!

O wszystkim
_________

Re: Włącz mózg gościu!

Postprzez warjatron » 31/3/2010, 23:39

ludojad napisał(a):Nie będę tu wymyślał od debili czy idiotów. Po prostu, zaczął się sezon, pogoda jest fajna i takiej życzę wszystkim jednośladowcom.
I tylko prośba:
gościu który jeździłeś w zeszłym sezonie w Warszawie po trasie na lotnisko, codziennie po 22:00, trasą od ronda Zawiszy, Raszyńską, pomnik Lotnika i dalej - zastanów się jak brzmi twój silnik w studni, między kamienicami.
Wysil tylko umysł, co się dzieje z generowanym przez twój silnik dźwiękiem? Odbija się czy pochłaniają go ściany domów?
Mile widziane refleksje innych.

ps. celem lepszej lokalizacji, chodzi o światła przy ulicy Filtrowej.

Pozdrawiam, motory/rumaki są piękne!



na co Ty cierpisz na shizofrenie paranoidalna, zaburzenia osobowosci, czy jestes zwyczajnym hipokryta....??? tu cisniesz, ze ci dzwiek motocykla przeszkadza, za chwile pozdrawiasz wszystkich na 2oo ??? a jutro co wymyslisz, ze Ci ikarusy przeszkadzaja i sie skupic na dzbanku nie mozesz, a moze samoloty tez nie powinny ladowac na okeci bo rezonans ci w uszach powtaje ??? trzeba bylo kupic wille z dzialka na pol gminy pod warszawa to by Ci zgielk miasta nie przeszkadzal ewentualnie jezeli za duzo radia maryja to w jakims geriatryku w bieszczadach zamieszkaj.Ogarnij sie gosciu!
Ty od plamy oleju: wlej sobie troche oleju do lba, bo cos widze wiatr ci dobrze pod kopula hula !
ja juz jednego takiego odwaznego w tym sezonie pozbawilem lewego lusterka, bo stwierdzilem, ze skoro i tak nie potrafi uzywac to widocznie mu w eclipsie nie potzrebne (gosc byl pedalem w srebnym niby fajnym aucie i prubowal mi ciotowskim glosikiem wmowic, ze nie wolno nam jezdzic miedzy samochodami) kolejny pajac, to chyba ktos od was (mowa tu o zalozycielu posta oraz pomyslodawcy od plamy oleju :/)?
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)


Postprzez melvin » 1/4/2010, 00:11

ludzie ogarnijcie się, linczujecie autora za to że założył temat...
po pierwsze to fakt ze komuś się podobają motocykle i że nie ma nic do motocyklistów oprócz jednego który co noc mu katuje moto pod blokiem po nocy nie znaczy że gość jest mordercą i powinniście go usunąć z tej planety, oraz że przeczy sam sobie... jeden lubi enduro inny sporty...
Miasto to miasto ale każdy ma prawo się wyspać we własnym mieszkaniu.
Prawda jest taka, że spoko można sobie polatać w nocy po pustym mieście z głośnymi kominami ale nie katować co noc i pewnie w kółko tej samej ulicy...
sami się zastanówcie czy chcielibyście żebym wam na 929 z przelotami gumował pod oknem o 1 w nocy?
no przecież wszyscy kochacie motocykle...
sam bym się pewnie wkur*ił jakbym po 12h w pracy wrócił zje*any do domu, chciałbym się wyspać przed kolejnym ciężkim dniem a tu jakiś gamoń w te i z powrotem se buczy pod oknem...
po to są miasta i blokowiska żeby w nich mieszkać...
druga rzecz płacicie za mieszkanie 2k miesięcznie i chcecie żeby wam przykładowy melvin szalał pod oknem co noc?
No przecież wszyscy kochacie motocykle...
panowie prawda jak zwykle leży po środku...
my chcemy szatanić po pustych ulicach i pocieszyć się motocyklem a gość chce pocieszyć się własnym mieszkaniem proste prawda?
do tego z doświadczenia z poprzedniego sezonu wiem że nie ma co przesadzać z głośnością motocykla bo to na prawdę wkur*ia ludzi i same z tego problemy... później się dziwicie że jakiś koleś wam zajeżdża drogę... kur*a w sumie co mu zależy że wkur*i jakiegoś gościa na dwóch kołach skoro ten mu całą poprzednią noc gumował pod oknem?
jak mówi przysłowie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"
nauczyłem się jeszcze tego że lepiej jechać sobie za miasto i tam się wyżyć, niż szalec po mieście...
na szczęście nauczyłem się tego po tym jak spotkałem miłego pana policjanta który zapytał "ty gumowałeś na alejach?" odpowiedziałem że nie na to on "to jak spotkasz się ze swoją ekipą to rozpowiedz żeby odpuścili na mieście bo ludzie się wkur*iają i do nas dzwonią a interweniować musimy" i tyle. lepiej sobie założyć trochę cichszy wydech i miec mniej problemów niż napier*alac na pełnym przelocie i wkur*iać sąsiadów, mieszkańców miasta i policję...

co najlepsze głośniejszy nie znaczy o lepszej barwie...
ja teraz zbieram na wydech leovince
który jest cichszy od zwykłego przelotu ale brzmi o wiele lepiej...


no i jeszcze jeden fakt którym jest dopuszczalna norma emisji hałasu(przepis mający na celu doprowadzenie do tego aby sytuacje jak ww nie miały miejsca), którą każdy komin bez homologacji łamie a co za tym idzie, osoba która posiada takowy popełnia bodajże wykroczenie drogowe...
więc tu prawo stoi po stronie autora...
zastanówcie się czasem nim zaczniecie psioczyć, czy na prawdę macie rację...


btw. http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... andat.html
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Kurt » 1/4/2010, 00:54

Melvin dobrze gada! Dać mu wódki:)
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Konio » 1/4/2010, 07:33

Czy mi sie wydaje czy ten temat wystepowal tak samo rok temu kiedy to dokladnie tak samo ktos co noc jezdzil po jednej ulicy?

Melvin dobrze mowi. Rozumiem w dzien robcie co chcecie, walcie te odciny :twisted: itp ale w nocy ludzie chca spac... Czesto musza wstac, a nawet dla tego co kocha dzwiek motocykli nie jeste latwym usnac przy przelocie ktory mu pod blokiem buczy...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez miki1406 » 1/4/2010, 07:52

A mój przelot jest za cichy ;-/ Powinny szyby z okien wypadać... W aucie muszę mieć cicho ale moto to uwielbiam jak jest głośno aż plomby wypadaja ;-)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Czester » 1/4/2010, 07:59

Ludojad - w pełni Cie rozumiem i współczuję.

Melvin - pięknie to ująłeś, nic dodać nic ująć.

Drifte - zastanów się czasem co piszesz...

Warjatron - idź zobacz czy Cię nie ma w sąsiednim pokoju...

Miki1406 - wymontuj przelot, załóż rynnę a jej wylot skieruj w stronę głowy, będzie lepszy efekt.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Włącz mózg gościu!

Postprzez ludojad » 1/4/2010, 12:42

warjatron napisał(a): na co Ty cierpisz na shizofrenie paranoidalna, zaburzenia osobowosci, czy jestes zwyczajnym hipokryta....??? tu cisniesz, ze ci dzwiek motocykla przeszkadza, za chwile pozdrawiasz wszystkich na 2oo ??? a jutro co wymyslisz, ze Ci ikarusy przeszkadzaja i sie skupic na dzbanku nie mozesz, a moze samoloty tez nie powinny ladowac na okeci bo rezonans ci w uszach powtaje ??? trzeba bylo kupic wille z dzialka na pol gminy pod warszawa to by Ci zgielk miasta nie przeszkadzal ewentualnie jezeli za duzo radia maryja to w jakims geriatryku w bieszczadach zamieszkaj.Ogarnij sie gosciu!


No i widzisz? Nie włączyłeś albo brak. Patrz: Temat.

Jedno drugiemu nie przeczy. Motory są spoko i dla ludzi, mieszkanie w centrum miasta to nie wieś i z tym nie mam żadnych problemów.

Wytłumaczę dokładniej: na odcinku od świateł Filtrowa z Raszyńską do Pomnika Lotnika masz po obu stronach ulicy, w odległości 5-6 metrów od twojego motocykla, wysokie na 3 piętra domy. Dźwięk się nie rozprasza ale odbija.
Za Pomnikiem Lotnika masz domy w odległości kilkudziesięciu metrów i tylko z JEDNEJ strony, a obok jeszcze pas drzew - na których dźwięk się znakomicie rozprasza.
Po 22-ej już mało tędy pojazdów jedzie, nie musisz drzeć by być pierwszy bo zawsze jesteś.
Wystarczy z przelotem zaczekać 300 metrów.

Comprende?
ludojad
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31/3/2010, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Przemo_rene » 1/4/2010, 13:18

Niestety tak już bywa, że w każdej grupie znajdzie się bezmózg naparzający do odciny 10m od mieszkań w nocy i to w tę i w tamtą stronę naprzemiennie... :roll:

Jestem za przelotowymi tłumikami w 100% bo to podnośi poziom zauważalnosci motocykla na drodze. Ile razy jadąc samochodem robiłem nawet taki test najpierw słyszałem motocykl gdzieś zza auta z tyłu i od razu wiedziałem kiedy się zabiera do wyprzedzania i z której strony nawet bez patrzenia w lusterka!

ALE - do latania po nocy po prostu wystarczy założyć DB-KILLER'a nawet dorobionego u tłumikarzy motocyklowych za 50zł z nierdzewki jak nam szkoda 150-200zł za oryginał...choć przy cenach za przeloty rzędu 2000zł + to wręcz żenada, że nie kupiliśmy z nim wkładki... i efekt mamy zajebisty - jest głośniej niż w serii i milej dla ucha jeżeli chodzi o ton ale wtedy kiedy nie chcemy to nie ryczy jak poje**ny.

Zawsze ponad to będę wrogiem latania z całkowicie pustymi tłumikami - nie przelotami a pustymi obwijkami po tłumikach...to jest żenujące jak to brzmi a ryczy....ogólnie wieś.

Sam się nawet wkurzam i pewnie 90% motocyklistów tak ma jak pod domem jakiś pajac gumuje w tą i z powrotem po nocy gdy się śpi lub ru*ha.

Poza tym założę się, że takcy pusto-brako-tłumikowcy w żadną dalsza trasę nigdy nie pojechali...bo już by głusi byli dawno...a może właśnie byli raz i są..ale to laryngologa i coffniecie prawka.
Taka zwyczajna lanserka jak golf II w dieslu bez tłumika końcowego...żę niby sportowy...a grzmot taki, że postoju szklanki na parapecie wibrują....
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez miki1406 » 1/4/2010, 14:01

CzesterTX napisał(a):(...)
Miki1406 - wymontuj przelot, załóż rynnę a jej wylot skieruj w stronę głowy, będzie lepszy efekt.


Sprawdze to... Ale jak nie zadziała to odkupujesz moim starym rynne :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez madcap » 1/4/2010, 17:57

melvin dopiszę jeszcze, że za to można stracić dowód rejestracyjny
wówczas mandat i skierowanie na badanie techniczne, jak polismen będzie upierdliwy to jeszcze koszty lawety i opłata za parking policyjny
powodzenia......
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Arturo925 » 1/4/2010, 21:51

Jednak wasze poglądy zmieniły trochę mój widok na przelowtówki (te samoróbki). Więcej lepiej kupić sportowy z atestem i jeździć używając mózgu niż później mieć wrogów i problemy:/ Po 22 użyć DB-killera (jeżeli się oczywiście takowego posiada) i mieć święty spokój.

Wcześniej było mi to obojętne dlatego iż mieszkam na wsi i zazwyczaj po 22 motocykl trudno spotkać a szczególnie taki z "innym" riderem.

PS: Jednak ten temat coś wniósł oprócz tego że ludojad podzielił się z nami swoim zażaleniem:)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez SzpiceR » 2/4/2010, 07:38

ja wlasnie dlatrgo zakladam road legal bo te wyjce w nocy to z 4km slychac jak odkrecisz...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Re: Włącz mózg gościu!

Postprzez warjatron » 2/4/2010, 22:08

ludojad napisał(a):
warjatron napisał(a): na co Ty cierpisz na shizofrenie paranoidalna, zaburzenia osobowosci, czy jestes zwyczajnym hipokryta....??? tu cisniesz, ze ci dzwiek motocykla przeszkadza, za chwile pozdrawiasz wszystkich na 2oo ??? a jutro co wymyslisz, ze Ci ikarusy przeszkadzaja i sie skupic na dzbanku nie mozesz, a moze samoloty tez nie powinny ladowac na okeci bo rezonans ci w uszach powtaje ??? trzeba bylo kupic wille z dzialka na pol gminy pod warszawa to by Ci zgielk miasta nie przeszkadzal ewentualnie jezeli za duzo radia maryja to w jakims geriatryku w bieszczadach zamieszkaj.Ogarnij sie gosciu!


No i widzisz? Nie włączyłeś albo brak. Patrz: Temat.

Jedno drugiemu nie przeczy. Motory są spoko i dla ludzi, mieszkanie w centrum miasta to nie wieś i z tym nie mam żadnych problemów.

Wytłumaczę dokładniej: na odcinku od świateł Filtrowa z Raszyńską do Pomnika Lotnika masz po obu stronach ulicy, w odległości 5-6 metrów od twojego motocykla, wysokie na 3 piętra domy. Dźwięk się nie rozprasza ale odbija.
Za Pomnikiem Lotnika masz domy w odległości kilkudziesięciu metrów i tylko z JEDNEJ strony, a obok jeszcze pas drzew - na których dźwięk się znakomicie rozprasza.
Po 22-ej już mało tędy pojazdów jedzie, nie musisz drzeć by być pierwszy bo zawsze jesteś.
Wystarczy z przelotem zaczekać 300 metrów.

Comprende?


nie nie komprende, bo jezeli ktos lubi zapierdalac to ja go rozumiem, a ze ma glosny wydech to juz jego tylko problem jezeli zlapie go policja.nie musiales kupowac mieszkania w miescie skoro ci halasy przeszkadzaja, trzeba bylo zamieszkac w lesniczowce.
a skoro jest pusta droga to czemu by nie dac po kici i pocisnac, zeby wpasc za pomnik lotnika i dalej halasowac.
wyobraz sobie, ze bardzo dobrze znam rozklad blokow w tamtej okolicy poniewaz moi znajomi tam rowniez mieszkaja i jakos nikt przez tyle lat sie nie skarzyl, na halasy motocyklistow.
kolejna sprawa, ja gdy slysze ostre silniki i glosne wydechy na jerozolimskich nawet o 2 w nocy jezeli nie spie to az mi sie moda cieszy od ucha do ucha, bo nie ma nic piekniejszego niz warjaci z pasja :)
rzecz nastepna: nie ladnie posluchiwac co dzieje sie na ulicy, bo ciekaw jestem czy gdyby ktos sasiadke mordowal na twoim pietrze czy tez bylbys taki odwazny i interweniowal....w nocy to sie spi, a jak masz depreche i spac nie mozesz to juz tylko twoj poblem.

Komprende???

madcap: pilisman zabiera DR i co ??? daje Ci kwita i mowi, ze jak Cie nastepni zatrzymaja to pokaz ze juz dostales mandat i niemasz papiera, jedziesz do domu, dzownisz do znajomego zalatwia ci papier i lecisz do urzedu gminy odebracswistak, ot calyproblem.

czesiek nie moge bo zamknales sie w pokoju i nie ma kto ci podac srubokreta, o co ci cho??? o to, ze mam inne poglady, czy o to, ze nie mam racj z kodeksem drogowym, ktory mowi, ze mozna na 2oo legalnie smigac miedzy furexami ???
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Re: Włącz mózg gościu!

Postprzez Drifte » 3/4/2010, 06:54

podpis warjatron napisał(a):<<< Całkowity Brak Rozumu [...]


Twój podpis pasuje do ciebie IDEALNIE.
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Re: Włącz mózg gościu!

Postprzez runej » 3/4/2010, 08:23

Drifte napisał(a):
podpis warjatron napisał(a):<<< Całkowity Brak Rozumu [...]


Twój podpis pasuje do ciebie IDEALNIE.


A według mnie ziomek dobrze gada. Zawsze sie znajdzie ktos ktoremu cos przeszkadza. Twoj motocykl, Twoj dzwiek, Twoj problem. Jednym przeszkadza, a innych uszczesliwia ten dzwiek. Wszystkim nie dogodzisz.

pzdr.
runej
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1/9/2008, 19:45

Postprzez melvin » 3/4/2010, 08:38

warjatron weź nie pier*ol...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez SzpiceR » 3/4/2010, 09:00

zgadzam sie z melvinem... wiadomo ulice to ulice ale niema co PAJACOWAC po nocach na przelocie po osiedlach... od tego sa obwodnice i glowne drogi i nawet buraki w golfach II to wiedzą
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości




na gr