Zobacz wątek - KARPACZ
 
NAS Analytics TAG

KARPACZ

O wszystkim
_________

KARPACZ

Postprzez sopel » 4/2/2007, 00:18

Zamierzam wybrać się ze swoją drugą połową (kobietą) do Karpacza na kilka dni w następnym tygodniu.
Czy był ktoś i mógłby coś polecić? Co warto zobaczyć, gdzie warto pójść, gdzie dają dobre jedzonko ;> Może jakiś kontakt z jakimś przytulnym pokoikiem ;> z góry dziękuje
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez Thrillco » 4/2/2007, 19:00

jako ze sa to moje rodzinne strony :D i kreciłem się tam 28 lat z małym hakiem to...zapraszam na priv
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Ziolo » 4/2/2007, 19:52

bywam tam raz do roku jakos.

do zwiadzania swiatynia wang,
miasteczko western city ;)
schroniska w gorach :)
sniezka :) na piechotke z samego dolu :)

a po drodze do karpacza zamek czocha, i muzeum samych swoich.
w karpaczu gornym sklepy zamykaja o 18, nie ma co robic. polecam karpacz dolny jesli chodzi o bary pubu i inne takie.
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Thrillco » 5/2/2007, 04:37

No to ci ziolo odpowiedział niemal kompletnie:) Faktem jest ze w srodku Karpacza życie tetni najbardziej, wyżej Białego Jaru (taka petla, łatwo załapac ocb. jak się jedzie) nie ma czego szukac specjalnie. Polecam oblukanie wodospadów o ktorych info bedzie na każdej tablicy z mapą i co ciekawsze po drodze na wyciąg na snieżkę wjezdżając od góry nie od dołu wjezdża się w słynne, jedno z 7 miejsc na swiecie z odwróconym magnetyzmem-pod górke idzie sie lekko, woda płynie do góry itp, a w dół jest ...pod górke:D Tylko prosze się nie spodziewac jakiejś róznicy poziomów równej 100m n.p.m.
Po drodze-zamek Bolków oczywiście i zamek Chojnik gdzie samozabiła sie Kunegunda:D Miejsce wg. którego Księzniczka skoczyła na baske naprawde robi wrażenie bo las jest sporo niżej. Polecam też Złoty Widok w Przesiece i.....no jak to krótki wypad to i tak wszystkiego nie oblecicie..o, ja moge jeszcze tak od siebie polecić wyjazd na "Praga Nocą" blisko więc się opłaca jak cholera a Becherowka u nas sporo droższa :)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez sopel » 5/2/2007, 09:32

dzieki za odpowiedzi, dzis sie szykujemy i jutro wyjazd. napisze jak bylo ;) pozdrawiam
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez Terror » 5/2/2007, 10:06

Chłopie, tam sie nudzić nie będziesz ;)
Nie wiem, jak ze śniegiem teraz, ale jak chłopaki pisali - Wang, wodospady to obowiązkowo, po drodze Chojnik, Bolków. Szkoda, że nie na moto, bo i na przełęcz Okraj warto polecieć, do Kamiennej Góry czy Lubawki - sooper winkle
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez sopel » 5/2/2007, 16:24

moze nie teraz ;> z pogoda to jak z kobieta, zmienna ;)
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez Thrillco » 5/2/2007, 19:27

Pytalem mamy, mowiła ze sniegu w pyte...znaczy że tak sobie ale na kopie pewnie da się poszusować...jak ktoś lubi, a nudzić się to rzeczywiscie u nas trudno. Polecam tez zaliczenie discobandży w Atrapie (specyficzny klimat) lub w Lochach...Specyficzny klub:D
Oba w Jeleniej Górze...mam nadzieję ze jeszcze istnieją.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez sopel » 8/2/2007, 14:57

Dziś wróciliśmy. Pogoda świetna, wczoraj wchodziliśmy na Śnieżkę, super widoki. Wodospad Łomnicy, zahaczyliśmy również o tor saneczkowy który jest "obok" wodospadu i kilka innych. ogólnie było dobrze. Mieszkalismy "u Prezesa" przyjemnie, ciepło, mili ludzie. Pokój 2 osobowy, z łazienka, tv, czajnik etc 30zł osoba. Nie polecam Pizzeri takiej małej przed Kolorową. Ciasto pizzowe obleśne, sos czosnkowy to był prawie majonez, obsługa eh... szkoda pisać. Za to godne polecenia jest GOSPODA GÓRASLKA chyba tak to sie nazywao. Bardzo górolski klimat, ceny przystepne, dobre jadło ;] ps. dodaje fotke z widokiem na snieżke
Załączniki
sniezka.JPG
widok na śnieżke
(224.17 KiB) Pobrane 673 razy
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez nurser102 » 22/2/2007, 15:50

A ja tam prponuje zeby stworzono jeszcze 1 glowny temat pt: "TURYSTYKA" lub cos w tym stylu, gdzie karzdy moglby zaproponowac jakas swoja ulubiona lub ciekawa trase najlepiej z jakas fotka. Z opisem jakis interesujacych punktow na tejze trasie itp. to tylko propozycja :D
Co o tym sadzicie..........????
Przelotne Znajomości Nie Są Tak Ważne Jak Prawdziwi Przyjaciele.....
Avatar użytkownika
nurser102
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 6/8/2006, 19:31
Lokalizacja: opolskie OGL,ONY / slaskie SPI

Postprzez Genji » 22/2/2007, 16:39

Jestem ZA! Ciasteczkowy :wink:
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr