Zobacz wątek - rodzina i scigacz
NAS Analytics TAG

rodzina i scigacz

O wszystkim
_________

Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 08:10

Ale w egipcie to mają zajebiste drogi Big:D
Nie no...porównywac to się zawsze należy do lepszych nie gorszych, bo to do niczego nie prowadzi.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 08:11

a weź sobie wyobraź że zrobiłem-zanim kogoś pojedziesz to się zastanów czy to ma sens:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Kaja » 20/4/2006, 08:12

BigBiker napisał(a):Ale tu nie chodzi o drogi KAJA . CHociaz chodzi ale nimi da się jeszcze jakoś pojechać , powoli ale da bo sami jeżdzimy .

CHODZI O ZACHOWANIA LUDZI WOKÓŁ ?? ROZUMIESZ ?? O TO MU CHODZIŁO GŁÓWNIE JAK NAPISAŁEM ( czytajcie ze zrozumieniem please ) . Przejechał 3000km po roznych drogach i krajach i nie miał ani ksztu stresu , wszyscy uprzejmi i mili , potrafią jeździć itd . a wjechał do nas i po kilku km chciano go zabić kilka razy w tym policja mimo ze jechał przepisowo bo to przepisowy chłopak na drodze . O TO CHODZI :)

A na powaznie co to za porównania do Rumini , kurde to może od razu do Egiptu ??? ALLAH AKBAR


a nie wiem w Egipcie nie byłam :)

rozumiem, rozumiem
ciekawe czy wy tak przepisowo jeździcie
robicie tylko szum a jestem przekonana! że sami nie przestrzegacie przepisów
a trzeba zawsze zaczynać od siebie
ale jak sie myle to sorry, nie przekraczacie 50km/h, nie wciskacie się itd.
wtedy moja wina i się przyznaje
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 08:14

tak w ogóle to chcia;lbym zauważyć, że rozmowa baaaardzo daleko odbiegła od tematu:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 20/4/2006, 08:15

Thrillco napisał(a):a weź sobie wyobraź że zrobiłem-zanim kogoś pojedziesz to się zastanów czy to ma sens:)


po pierwsze to nie pojechałam ... a Ty jakiś nadwrażliwy jesteś,
a po drugie to tylko Ci się chwali
jesteśmy wdzięczni wszyscy .. z dnia na dzień drogi są szersze, lepsze,
nie ma dziur ... ach

tak na poważnie to fajnie, że masz chęci to walki z polską rzeczywistością
bo ja nawet odrobiny
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez BigBiker » 20/4/2006, 08:16

Thrillco napisał(a):Ale w egipcie to mają zajebiste drogi Big :D


Taaa..........ale mają jedną przez całą pustynię z 3 zakrętami , tak że jak jedzie karawana do Kairu to włączają kierunkowskaz na tych zakrętach , żeby Ci z tyłu nie pojechali w pustynie :lol: :lol:

Drogi drogami chodzi o mentalność jej użytkowników a w Egipcie byłem cały osrany jak w Kairze Mohamed siedzący z przodu przy muzyce KitKata zap....... jak szalony na czerwonym spychając wszystkich łącznie z biednym osiołkiem ciągnącym arbuziki :(
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez BigBiker » 20/4/2006, 08:21

Tak na koniec : Spójrzcie na Hiszpanów . Byli kilka lat temu w drogach tak gdzieś jak my , dostali kase od UE , my też . My mamy dziury takie że czołgi się klinują , oni mają tysiące najlepszej jakości nowych dróg , po których się płynie !! Ale u nas to nie przejdzie , bo trzeba sobie napchać kieszenie :(
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Kaja » 20/4/2006, 08:46

i tu Big przyznam Ci rację
Chorwacja jeszcze lepszy przykład, a co do Rumunii jestem przekonana, że za parę lat przegonią Polskę. Mają potencjał i myślę, że go wykorzystają

no cóż nam zostało tylko liczyć na takich ludzi jak Thrillco i ich wizję
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 08:53

Hehe..a ja nie mam wizji i nie specjalnie musiałem walczyć:) Zwyczajnie mam kawałek rodzinki, w miejscach w których decyduje się o tym co dzoeje się w mym miescie:)Dlatego droge do pracy 9najpierw pierwszej) zrobili mi na cacy..teraz jeżdżę inną i już tez powoli się robi...tak poprzez moje delikatne sugestei. Jakby to xle w czyichkolwiek oczach nie wyglądało to jednak-coś się poprawia:D Ale zostały jeszcze kilometry do zrobienia:DNie zmienia to faktu, że owa rodzinka (zyjąca pod kloszem z lekka ) czesto pyta mnie gdzie sa najbardziej kiepskie drogi w Białym. To jest też spowodowane dwoma innymi czynnikami-przyjechałem do Białego z bardziej cywilizowanej częsci kraju i rece mi opadły jak zobaczyłem tutejsze drogi-no a obecnie pracuję non stop w terenie więc najlepiej wiem gdzie mi się służbówka rozpada:D
I tyle...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 20/4/2006, 08:57

HA! i mamy prawdziwą twarz Thrillco ...
niby taki idealista, poprawny romantyk a tu taka protekcja

A FE! wstydź się

:lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 20/4/2006, 09:02

bez tego to by nadal szit był w paru miejscach Białegostoku. generalnie podczas jednego rodzinnego spędu to odbyła się naprawdę ostra dyskusja-wtedy ustalał się budżet dla Białegostoku i naprawde musiałem nawbijac rodzince do głowy, że bez dobrych dróg to za niedługo Białystok wszyscy bedą omijać szerokim łukiem i zamiast rozwoju regionu, każdy bedzie traktował ta byłą metropolię jak skansen z drogami z epoki wypraw Krzyżackich. W Jeleniej Górze gdyby miasto wreszcie dróg nie zrobiło to niemce i inne bogate turyści zwyczajnie by nie chcieli przyjeżdżać. jest jeszcze problem fotoradarów..ale to już inna bajka:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 20/4/2006, 09:17

Ty i bez tego jesteś kosmitą :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez MrJ » 21/4/2006, 08:33

W Białymstoku nie byłem - za to wiem, jakie są dziury i korki w Największej Polskiej Wsi - czyli Częstochowie :mrgreen:

Co do przekonywania dziewczyny - swego czasu jedna z bliższych mi osób smędzila nawet na jazdę na rowerze - ale już przestała, bo mnie zostawiła (razem z rowerem 8) ) dla fagasa z dobrą pracą i odpicowaną blacharnią :evil: . I na razie (czyli od dobrego pół roku) nie mam zamiaru nikogo na siłę szukać w celu uszczęśliwienia tejże osoby :D .

Rodzina - nadal nie wiedzą, co mi chodzi po głowie (oprócz pluskiew) :twisted: - chociaż gdyby pozwolili mi zrobić prawko na B wtedy, kiedy chciałem (będzie dobre 4 lata), to dziś pewnie nie oglądałbym się za dwoma kółkami - a że jak dobrze pójdzie, to nie za długo (mniej niż 10 lat :lol: ) będę samowystarczalny finansowo, to postawię ich przed faktem dokonanym...
goodbye, forum.scigacz...
MrJ
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/4/2006, 07:38

Postprzez Thrillco » 21/4/2006, 08:43

(mniej niż 10 lat )

dodając do tego katB 4 lata temu...qrna...nie jestes optymistą:)
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 21/4/2006, 08:59

MrJ napisał(a):bo mnie zostawiła (razem z rowerem 8) ) dla fagasa z dobrą pracą i odpicowaną blacharnią :evil:


i to było dobre posunięcie :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez MrJ » 21/4/2006, 09:15

dodając do tego katB 4 lata temu...qrna...nie jestes optymistą

NIE - realistą. Tamto prawo B zostało wstrzymane niezależnie ode mnie. A potem to już nie miałem zamiaru mieć papierka, żeby wozić niektórych na imprezy, a potem ich zabierać z powrotem :twisted: bo swoją furę to bym miał - jakbym sobie z plasteliny ulepił albo komuś zaj... tj. pożyczył 8)

i to było dobre posunięcie

HAHAHA ale śmieszne :oops:
goodbye, forum.scigacz...
MrJ
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/4/2006, 07:38

Postprzez MrJ » 21/4/2006, 09:22

Niestety (jak piszą niektórzy - qrna) nie każdego stać na zaszpanowanie sprzętem, ciuchami etcetera. Do tego jak się studiuje na kierunku, gdzie albo zajęcia, albo praca, to nie ma sensownych pespektyw na dopływ kasy :(
Ja swój rower składałem dwa (słownie: 2) lata nie dlatego, że chciałem, ale musialem, a gitara (tak naprawdę pierwsza wielka love, daleko przed całą resztą :lol: ) ma ponad 5 lat i od min. 2 nadaje się do remontu - ale jak się nie ma za co, to co zrobić (a chodzi o jakieś nędzne 600-700 zeta - i jak to porównać do kasy wkładanej w moto)?

PS Precz z blacharami lecącymi na kasę!!! :twisted:

PS2 Spadam bo zaraz wykład... :shock:
goodbye, forum.scigacz...
MrJ
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/4/2006, 07:38

Postprzez MrJ » 21/4/2006, 12:38

I'm back a tu nadal nic... no to uciekam ponownie - pewnie aż do wtorku... :?
goodbye, forum.scigacz...
MrJ
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/4/2006, 07:38

Postprzez Thrillco » 21/4/2006, 12:50

eee..no miałem odpisac ale nie chciałem zadrażniac sytuacji...szpanerze-lanserze...no no...rośnie nam kolejny kolumnowy jeździec:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez MrJ » 21/4/2006, 12:56

Kolumnowy jeździec...? Hmm, dobre określenie :D Zwłaszcza, że nie zanosi się prędko na moto (ta kasa...).
Co do szpanowania - takich to ja tępię, a nie naśladuję :twisted:
goodbye, forum.scigacz...
MrJ
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7/4/2006, 07:38

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr
cron