Zobacz wÄ…tek - Jesus dress up
NAS Analytics TAG

Jesus dress up

O wszystkim
_________

Postprzez Traperoso » 13/1/2010, 01:33

CzesterTX napisał(a):
patryk83 napisał(a):Czester Tobie to widzę, że spodobało się bycie zbanowanym bo ewidentnie chcesz załapać kolejnego warna za obrażanie userów :> :>

Czy ja tu kogoś bezpośrednio obrażam? Napisałem jedynie co sądzę o osobach, które się tym zachwycają. A może to właśnie moje uczucia religijne zostały obrażone?


Zgadzam się w 100% z Czesterem, ale wstrzymanie kłótni nic tu nie zmieni, tak więc cieszcie się dzieci jak was to bawi wyślijcie to kolegom na gg, wklejcie na śledzika i sikajcie pod monitor ze śmiechu.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez simonw » 13/1/2010, 01:39

no bawi i co mam sie z tym czuc zle ? Nie po to walczylem o wypisanie sie (bo bezprawnie bez mojej wiedzy i zgody zostalem ochrzczony) zebym teraz mial reagowac - mi sie flashka podoba, klasyczny motyw KISS`a i ragdolli w nieco niekonwencjonalnym wydaniu. Thats all
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Czester » 13/1/2010, 02:17

simonw napisał(a):Nie po to walczylem o wypisanie sie (bo bezprawnie bez mojej wiedzy i zgody zostalem ochrzczony)

Pewnie Twoja mama jest teraz z Ciebie bardzo dumna...
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez simonw » 13/1/2010, 02:55

hmmmm, biorac pod uwage ze umiem sam myslec bez pomocy pana w kiecce?
Zreszta moi rodziciele sa i byli normalni nigdy nie kazali mi nigdzie chodzic i jako male dziecko mialem sprowadzane ksiazki z USA m.in takze by zapoznac sie z religiami i sobie jakas wybrac na pozniej. Jest to dobre podejscie i sluszne - wkurza mnie lamanie konstytucji przez kosciol i nakazywanie rodzinom chrzescijanskim chrzczenia dzieci bez ich zgody. Juz zapomnieli ze chrzci sie osoby dorosle ktore zapoznaly sie z doktrynami wiary. Dziecko nie ma nic do gadania , nie jest w stanie pojac o co chodzi i nie ma prawa byc zmuszane do uczestnictwa w takim czy innym obrzadku a pozniej do nauki np religii w szkole. Najchetniej wzialbym w szkole islam ale byla tylko jedna religia wiec tak to zakrecilem zeby bylo po mojemu i wcale sie z tym nie krylem. Byla taka ksiazeczka, bylo takie kolko wielkie i tam miejsce na krzyz (i - narysuj gdzie jest bog w twoim zyciu) narysowalem poza koleczkiem z pelna odpowiedzialnoscia mowiac ze po prostu nie wierze i zmuszony nie zostane, _moge_ porozmawiac , zdac material, zrobic cokolwiek innego pod warunkiem ze bedzie to merytoryczna dyskusja na lekcji a nie klepanie bezsensu - tak tez mialem egzamin z faktow historycznych biblii, spisow praw i obowiazkow etc. I zaliczylem material bezproblemowo rzecz jasna - jako pasjonat rzeczy nad- doskonale wiem ze boga nie ma sa przybysze z innych planet ktorzy w drodze mutacji genetycznych stworzyli projekt człowiek, co jest w 100% zgodne z biblia zreszta i opisami zdarzen (reaktor atomowy ktory Pan podarował zydom), silniki turbo-odrzutowe i rakietowe kiedy lądownik boga wracal na orbitujacy statek-matkę etc... wszystko pieknie opisane ze szczegolami w biblii, lacznie z opisem kamieni zwapnionych przez silnik odrzutowy (co teraz mozemy potwierdzic bo znamy sklad chemiczny i wiemy jak dziala silnik).
W Torze sa lepsze jeszcze opisy bo zydzi uznaja rekopisy ktore "nie kalkulowaly sie" przy cenzurowaniu biblii, wiec tam mamy ciekawsze fragmenty jeszcze - chociazby stroje antyradiacyjne stosowane przez kaplanow obslugujacych reaktor atomowy zainstalowany w skrzyni Arki Przymierza.

Oczywiscie paleo-SETI kojarzone jest z wariatmi bo wiekszosc ludzi zna tylko wycinek czegostam (m.in nawet nie znaja dokladnie jednej ksiazki zrodlowej jaka jest biblia) i myla pojecia. Wnikliwa lektura i obserwacja, porownanie doktryn wiary, przediotow kultu daje szerszy obraz calosci.

Ot chociazby swieta bron, czara grzmotów znajdujaca sie w jednym z zakonow w indiach jest bardzo wrecz podobna do obecnej broni, podobnie jak zlote modele samolotow i promow kosmicznych (ze skrzydlami delta) datowane na 4,5 tys lat p.n.e tak doskonale aerodynamicznie, że mimo wagi (czyste zloto) sa zdolne do lotu szybowego.

Takich "ale" jest cala masa - ciezko powiedziec czy ufole przylecialy, czy to my z innej rzeczywistosci (jesli ptwierdzi sie teoria strun badana przez LHC) to est to mozliwe. Ewentualnie mogla byc i inna cywilizacja ktora po prostu wyginela aczkolwiek pozostalo by po nich cos wiecej - wiec jesli byli to odlecieli, a jesli tak to byli niezwykle zaawansowani technicznie, co dziwne by bylo bo uzywali silnikow spalinowych okolo 7-9 tys lat przed nasza era (wykopaliska w bablu zastyglej magmy - swiec zaplonowych).

Bibliografia.

Biblia TysiÄ…clecia wydanie II Poprawione

Przedruki i tlumaczenia tory, Papieski wydział teologiczny we wroclawiu / biblioteka

Erich von Daniken "Dzien sadu ostatecznego trwa od dawna" - opisy reaktora atomowego arki przymierza.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leitho » 13/1/2010, 03:32

Oj oj widze, ze co niektorzy maja drewniany kolek w odbycie i ich uwiera jak pisza na forum, panowie !, najwyzszy czas go wyciagnac :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez simonw » 13/1/2010, 03:35

:D tak se pisze zasnac nie moge, odczep sie Artur ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leitho » 13/1/2010, 03:41

Szymek ale to nie bylo do Ciebie, przeciez ja Cie lubie ;]
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Czester » 13/1/2010, 03:48

Dla założyciela tematu zacytowałbym tu dwa wersy z pewnego kawałka Nagłego Ataku Spawacza ale chyba się powstrzymam bo dostanę bana za niecenzuralne teksty...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Leitho » 13/1/2010, 04:02

Suwalki sa jak wlosy na dupie, sa, ale nikt nie wie po co :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Czester » 13/1/2010, 04:15

Ale mi pocisnąłeś... uuuuuuuu... Napisz coś jeszcze o mojej starej i będzie komplet.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Leitho » 13/1/2010, 04:24

Czester musisz zrozumiec jedna rzecz, ze nie jestem internetowym trolem-onanista, wiec ja koncze, Ty zrob cumshota na monitor i idz grzecznie spac ;)
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Czester » 13/1/2010, 04:32

Nie tłumacz się...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez patryk83 » 13/1/2010, 08:00

Simon się rozpisał :>
Ogólnie to ta animacja jest głupia i gdyby nie jezus w tytule i na krzyżu nikt by na to nie zwrócił uwagi.
A tak to zaraz jest mowa o uczuciach religijnych.
Jak siÄ™ komuÅ› nie podoba to niech tam nie zaglÄ…da i po sprawie.
Jak już ktoś kiedyś powiedział "Jeżeli Bóg istnieje to jest strasznym skurczybykiem mordując przez te x lat tylu ludzi" jedno mnie zastanawia, Hitler mordując tylu ludzi nie zyskał takiej popularności jak Bóg więc o co chodzi ?:>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Trener » 13/1/2010, 09:33

Żałosne to . Ciekawe w jakim celu powstawają takie durne strony ?
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez karolr » 13/1/2010, 09:39

w celu rozrywkowym, trza mieć więcej dystansu do siebie i wszystkiego dookoła :)
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Trener » 13/1/2010, 09:42

Niby tak , ale są rzeczy z których nie powinno sie robić jaj . Jakby powstała podobna strona np. z karykaturą Mahometta to zaraz mogło by się znalezc kilku arabów gotowych coś wysadzić w odwecie .
Religia to temat z którego nie powinno się robić jaj . A jakby wyśmiewano np. buddyzm to zaraz by się znalazło na forum pełno obrońców pewnie .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez patryk83 » 13/1/2010, 09:50

Trzeba mieć dystans do tego typu spraw a nie być z kijem w dupie aż po gardło bo to do niczego nie prowadzi.
Ta "gra" nikogo nie rani, nie jest brutalna, nie mówi, że jezus jest gejem mimo iż można go tak ubrać.
Jak się ktoś o to denerwuje to chyba powinien włączyć tryb offline i nie wychodzić z domu..
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez karolr » 13/1/2010, 09:57

dokładnie! poza tym jezus był czarny! :)
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez simonw » 13/1/2010, 10:03

do kła dnie - a jaja mozna robic sobie ze wszystkiego, z krów, z jesusa, z mahometa , z buddy (chociaz to juz byl gosc rozrywkowy) i ze wszystkiego innego.

Zastanawiam sie czy pamietasz jeszcze tlum spiewajacych dzieci (obserwowanych z okna protestanta ktory moze uzywac prezerwatyw) spiewajacy o swietej spermie.

Every sperm is secret, every sperm is good
If a sperm is wasted, god get quite irrate.
Every sperm is secret, every sperm is great
Every sperm is needed in your neightborhood
:P

Uwazam za swietny przyklad "satyry" ktora z obrazaniem nie ma nic wspolnego a pietnuje brak antykoncepcji ;)
Zreszta Monty Python zawsze bedzie rzadzil.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Konio » 13/1/2010, 11:30

a ja za robienie sobie jaj dostawalem warny :P


btw. tutaj pasuje idealnie tekst Laski z filmu Chlopaki nie placza: "trzeba sie wyluzowac" 8) poczatek tekstu nie pasuje wiec go nie wstawialem :)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości




na górê
cron