Zobacz wÄ…tek - Prawdziwy killer 18+++
NAS Analytics TAG

Prawdziwy killer 18+++

O wszystkim
_________

Postprzez jordan23 » 4/12/2009, 11:07

Å‚o kurva:/ Szok
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?


Postprzez gumis » 4/12/2009, 12:12

Leg1oN napisał(a):gumis.. co do zbzikowanego informatyka to zeby taki tytul zdobyc trzeba przesc spora ilosc szczebli, przyswoic ogrom wiedzy i doswiadczen.. do simiego nikt sie nie czepia bo po pierwsze wszyscy widza ze z niego fachman jakich malo, poza tym nie maja co sie czepiac bo z kims takim jak on nie maja co sie zabierac za potyczki slowne..
zeby sobie wy piercin`-gowac twarz i nie tylko nie trzeba byc zadnym geniuszem..
czy koles z linku jest inteligentny nie wiem, oceniac mozna tylko jak sie pozna czlowieka.. ale juz cykanie sobie zdj i filmow potem wrzucanie ich do sieci na rozne sposoby jest dla mnie blazenstwem.. a przebieranie sie za kobiety i rozne dziwne kreacje to juz jest dla mnie dziwne..
kolczyki itp. rozumiem pasja.. kultura.. choc sam bym takiego czegos sobie nei zrobil to wiem ze ludzie robia wiec spoko


no tak zeby byc informatykiem trzeba sie ksztalcic a piercerem klasy wrecz swiatowej moze zostac kazdy bez jakiegokolwiek przygotowania. zeby byc takim piercerem i modyfikatorem anatomie trzeba miec w malym palcu, razem z farmacja oraz chirurgia. ale rozumiem, ze sa to rzeczy malo istotne. kazdy debil moze igla przebic chocby czolo. ale zrob to tak, zeby 2 osobie nic sie nie stalo oraz zeby byla z tym kolcem szczesliwa a nie przez lata lazila z opuchlizna, zaczerwienieniem, itp. zeby robic to profesjonalnie potrzebna jest wieloletnia praktyka, poparta ogromnym doswiadczeniem i jeszcze wieksza wiedza medyczna. szkoda, ze niektorzy z was wlasnie tego nie rozumieja, ze nie wystarczy wpieprzyc w cialo kawalek metalu, ale trzeba zrobic to w taki sposob aby organizm nie zaczal wariowac.

simiego sie nie czepiaja bo to fachman? to idz do studia piercingu lub tattoo i zapytaj o Roniego. Skoro simi jest fachmanem z informatyki, to wg twojego toku myslenia, Roni jest wrecz pro wsrod piercingowego srodowiska. A twoja niewiedza i ignorancja powoduje, ze niewiele wiedza o temacie uwazasz go za latwy do opanowania. Moge dac ci igle do reki, kolczyk oraz wsztstkie potrzebne narzedzia do wykonania kolczyka i zobaczymy jak poradzisz sobie chocby z glupim kolczykiem w jezyku.

Ja tez jestem piercerem od kilku dobrych lat i smieszy mnie taka postawa innych. Myslicie, ze zrobienie kolczyka to taka latwizna. Tylko zobaczcie jak wygladaja kolczyki robione domowym sposobem a przez fachowcow. Ciekawe dlaczego oni biora za to dosc spore pieniadze, bo cena jednego przebicia waha sie od 50 - 150zl. I dlaczego do mnie przychodza ludzie, zeby poprawiac kolczyki po ich "fachowych" kolegach i kolezankach. No kurwicy dostaje jak ludzie, ktorzy doslownie nic nie wiedza w temacie najwiecej sie wypowiadaja.
ludzie zacznijcie troche myslec, ze osoba, ktora wykonuje takowe zabiegi musi miec ogromna wiedze w kilku dziedzinach. Tam nie ma miejsca na blad, blad lub niewiedza czesto moze kosztowac powazne uszkodzenie ciala, z czym wiaze sie bol oraz cierpienie 2 osoby.


co smieszne tylko na tym forum panuje taki ciemnogrod. Skoro na forum, z ktorego simi dal linka 3/4 userow pisze, ze nie popiera tego ale nie widzi powodow aby w taki sposob jak wiekszosc z was najezdzac na Roniego to ja dziekuje za moderowanie na tym forum. Juz wole byc zwyklym userem niz identyfikowac sie w jakis sposob z tym forum. Wiec zrzekam sie moderowania tutaj i prosze o zwykly status userowski.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Leg1oN » 4/12/2009, 12:37

gumis juz nie przesadzaj..
a co do kolczykowania.. to nie strzelaj bo nikt sie nie wypowiada na temat tego jak to jest zrobione.. tylko co na ten temat mysla.. a kraj nasz jest na tyle wolny ze kazdy moze powiedziec co chce na jego temat (oczywiscie w granicach rosadku)..
ja w tym temacie o ktorym piszesz nie wiem nic i nic o nim nie pisze.. a ludzie ktorzy robia sobie takie rzeczy sa troche dla mnie dziwni.. a nie ma powodu zeby nie szanowac ludzi ktorzy tacy sa.. w tym typie nie podoba mi sie to jak odnosi sie do innych i sam do siebie.. co nie jest do konca normalne..
nie musisz mi dawac igly i narzedzi bo i tak bym sie nie podja tego zadania..
tak wiec temat piercingu zostawmy jak i twojego moda... bo z ciebie dobry mod.. i sie tak nie unos..
postaw sie w sytuacji osoby ktora go widzi po raz pierwszy (taki ja). nic nie wiem w temacie.. koles wyglada dziwnie.. jest ubrany w damkie ciuchy i do tego gada takie bzdety.. no dla mnie debil.. a ze jest fachowcem tego nie wiem.. rownie dobrze mogl mu to zrobic ktos inny.. a on wie o tym tyle co ja..
z takiej tez perspektywy patrzy na niego wiekszosc ludzi.. ty go znasz, kojarzysz wiec wiecej mozesz powiedziec o nim..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez simonw » 4/12/2009, 12:47

Widzisz Gumis, to jest wlasnie dziwne.
Po pierwsze wyjasnijmy sobie ze nie napisalem ani nic na tak ani na nie, przedstawilem do oceny po prostu cos.

Po pierwsze trzeba przyznac ze gosc jest lekko szurniety o czym swiadczy sposob w jaki odpowiada i mowi o sobie. Mniej wiecej okreslil bym to jako megalomania, co jest spokojnie leczone przez psychiatrow nawet bez uzycia srodkow psychotropowych.

Co do inteligencji - mozna polemizowac - jednak owszem uwazam ze odpowiedzial na poziomie ludzi ktorzy do niego pisali i kilka razy w ciekawy sposob kontrowal. Wniosek z tego taki ze jednak nie jest osoba glupia (co niektorzy zarzucacie). Takze sposob w jaki mowi, jest skladny i plynny co jedynie moze oznaczac ze nie jest byle jebilem z pd budki z piwem.

Dalej - coz, wiadomo ze w tej branzy liczy sie dobry PR. Taki Manson wymiotuje na scenie chociaz jest niezwykle porzadnym i cholernie inteligentnym gosciem. Roni - coz, ma taka a nie inna prace i ja lubi. Zauwaz ze ludzie od modyfikacji ciala (czy to tatuaze czy piercingi) raczej nie stronia od takich dodatkow i coz, o ile sam bym nie potunelowal sobie uszu (bo uwazam ze jest to nieestetyczne po prostu) o tyle nie mozna mu w sumie nic zarzucic.

Wogole klimat techno gotow, castle party itp to ciekawa mieszanka styli nieco freakowata ale sam takze na tej imprezie bylem, mam troche znajomych calkowicie normalnych ktorzy na te kilka dni tak swiruja ze czasami wyczerpuja az moje poklady anielskiej cierpliwosci, no ale. Zycie jest tylko jedno i trzeba lapac kazda jego chwile w pelni. W pelni doswiadczac sekund, bo tak na prawde nikt z nas nie wie ile ich jeszcze zostalo. Zyc tak by nie miec wrogow, tak jakby kazdy dzien mial byc naszym ostatnim.

Gosc jest zadowolony, lubi to co robi, oprocz psychicznego spaczenia jakim jest megalomania, uwazam ze calkiem spokojnie mozna by z nim pogadac na wiele roznych tematow.

I niestety musze zgodzic sie z Gumisiem, ze patrzycie na swiat przez cholernie waskie szparki odrzucajac wszystko co nie miesci sie w centrum krzywej rozkladu gaussa. Jesli ktos bedzie mial dwa kolory sznurowek to na pewno jest pancurem wiec sie nie myje wiec jest smieciem i jebilem, ne?

Popatrzcie czasem na swiat nieco szerzej, nie musicie sie identyfikowac, ja osobiscie nie chcialbym miec takiej ilosci metalu, ba powiem wiecej denerwuje mnie takie cos i np jakbym byl z kobita ktora miala by tatuaz albo jakies kolczyki w innych miejsach niz uszy to skonczylo by sie to zanim by sie zaczelo, _co_ w zadnym wypadku nie przeszkadzalo by mi w swietnej zabawie rozmowie i setce innych rzeczy z taka osoba. Przeciez kazdy z nas jest inny i ciekawy i kazdy ma jakis inny poglad o ktorym mozemy porozmawiac.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 4/12/2009, 15:08

no dokladnie.. tak jak juz wczesniej pisalem.. kazdy sobie moze byc kim chce i jaki chce.. i nikt nie ma podstaw zeby go nie szanowac..
jak dla mnie od jego wygladu dziwniejsza w ludziach jest chec dzielenia sie swoja osoba.. za posrednictwem takich portali.. nagrywania filmow.. beefow z kometatorami.. dla mnie to jest smieszne.. ja jestem osoba ktora nie odwiedza zadnych blogow.. i portali typu nk, fb, ms itp itd.. taki mam poglad i spoko.. jednego to bawi.. mnie to smieszy..
roni sam do siebie odnosi bez szacunku.. moze to tylko kreacja.. ale gadanie o lykaniu spermy, dawaniu na pksie, dziwnych rzeczy o rodzicach itd jest dla mnie wielce niesmaczne.. ale widocznie z zupelnie innej kultury sie wywodze..
takimi tekstami zniza sie do poziomu tych barbazyncow ktorzy pisza te komentarze..
eh.. szkoda pisac.. moze sie kiedys do tego tematu wroci.. bo jednak takie biadolenie na forum to nie to samo co rozmowa w oko w oko... a kazdy nast post bedzie nie do konca zrozumiany przez druga strone..
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Landryss25 » 4/12/2009, 16:00

Moim zdaniem to jest dobra odpowiedź na ten temat: ,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.

Każdy człowiek jest inny. Nie wszystkim musi się podobać to samo. Np mi się wydaje to bardzo dziwne ale nie komentuje tego w żaden sposób. Równie dobrze ten człowiek mógłby powiedzieć że jestem po*****y bo lubię się mazać w smarami i sprawia mi to dużą przyjemność.

Jeśli lubi to co robi to trzeba go za to szanować.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 4/12/2009, 16:30

Zaklepuje moda po Gumisiu ! :lol:
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 4/12/2009, 17:04

nei kazdemu musi sie poodobac ale koles ewidentnie sobie krzywde zrobil... taka ilosc dziur i kanałow ciezko bedize zaleczyc jak si eniemyle?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez laser » 4/12/2009, 17:12

simi nasz dziwnych idolów ....
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez simonw » 4/12/2009, 17:16

Spoko spoko, otworze voice booka dla Was nie boj nic :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 4/12/2009, 17:24

haha.. i uslyszymy twoj namieeeetny glos.. heh..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez SzpiceR » 4/12/2009, 17:29

a ja slyszalem wielokrotnie w sluchawce xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 4/12/2009, 17:31

e tam jakbys slyszal dobranocki w moim wydaniu albo jak klade dzieci spac :) to by bylo to ;]

(nie tylko dzieci zreszta)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 4/12/2009, 17:37

szpicu pewnie jak dzwoniles zeby ci simi bana zdja.. hehe
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez simonw » 4/12/2009, 17:56

Hehe , nie nie ;) Akurat szpicu dzwoni z powaznymi sprawami i nie chrzani o bzdurach.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 4/12/2009, 18:19

jak ja podbije kiedy do ciebie to wiesz co bedzie grane.. bawarskie wyroby.. heh
ale juz nie ot..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Czester » 4/12/2009, 20:52

Piankowy Marynarzyk napisał(a):Zaklepuje moda po Gumisiu ! :lol:

Po Gumisiu moda ma zaklepanego Legion :)

http://www.youtube.com/watch?v=r0jigVuT ... re=related

Sorry kurva ale do końca nie wytrzymałem... Czy normalny człowiek (mężczyzna) zdrowy psychicznie ubiera się w damskie ciuchy i się maluje? A może to ja jestem jakiś inny? Idę sobie kupić szminkę...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez simonw » 4/12/2009, 20:55

Hahaha nie no ma dobre odzywki ;) Nie mozna powiedziec ze nie - badz co badz sie ceni.

Okropnie podoba mi sie monolog o slubie i sukni - serio! :)

Poza tym, na powazne pytanie odpowiada zupelnie sensownie i bardzo skladnie. Cholernie podoba mi sie sposob w jaki zbija jebili.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez turboponczek » 4/12/2009, 22:41

Piercing wciÄ…ga : -D i to grubo

ja sobie zrobilem tak dla zwały 1,5 miecha temu 2 dziury w małżowinie usznej.. :D
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 4/12/2009, 23:04

Nawet foto w necie zamiesciles

http://www.dailyraider.com/redlight/straightedge/02.jpg (otwórz link)

xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości




na górê