Zobacz wÄ…tek - Odpowiednie ubranko na moto
NAS Analytics TAG

Odpowiednie ubranko na moto

O wszystkim
_________

Postprzez gosia » 16/1/2007, 18:56

ja wredna? no co ty :twisted:
Avatar użytkownika
gosia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29/6/2006, 19:33
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez Czupryna » 16/1/2007, 19:21

robertsz napisał(a):OUTLAW jasne zgadzam sie że na kasku niemożna ,oszczędzać przeciesz nie proponuje tygrysa za 70pln a ten model agv jest tani bo ma swoje wady głośny i wogule ale jeśli chodzi o skorupe to jest ok (pochodna policarbonu) za tą cene nic lepszego nie dostanie(chyba) , za 800 czy 600 jest ciekawszy wybór ale jak zwykle wszystko rozbija się o fundusze Cool


Ale ten kask kosztuje prawie 9 stów, więc chyba łapie się w ta granice cenową (chyba, że chodzilo Ci o ojro) :? na kask moge przeznaczyć max 1000zł, jeżeli macie jakieś propozycje to z chęcią je wezme pod uwage.
W ogole nigdzie nie napisalem ile moge przeznaczyć na strój. Liczylem na to, że zmieszcze się w 3tys, ale wychodzi na to, że to nie bardzo możliwe (lepiej miec gorszy motor niż badziewny strój, który przed niczym nie chroni).
Avatar użytkownika
Czupryna
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 14/9/2006, 10:14
Lokalizacja: Gród Wandy i Kraka

Postprzez harry89 » 16/1/2007, 19:48

to ja sie podlacze i zrobie maly offtopic (nie bede zakladac nowego watku ze wzgledu na jedno pytanie). a mianowicie, czy ten kask http://moto.allegro.pl/item158102793_pr ... 311_v.html jest dobrej jakosci, a raczej, czy odpowiednio chroni glowe motocyklisty? obecnie uzywam go podczas jazdy skuterem, ale kiedy go kupowałem, sprzedawca powiedzial, ze jest to kask w pelni motocyklowy i dobrze chroni w przypadku upadku. dalem za niego jakies 350 zeta. wiecie cos o nim?
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez robertsz » 16/1/2007, 20:48

harry89 napisał(a):to ja sie podlacze i zrobie maly offtopic (nie bede zakladac nowego watku ze wzgledu na jedno pytanie). a mianowicie, czy ten kask http://moto.allegro.pl/item158102793_pr ... 311_v.html jest dobrej jakosci, a raczej, czy odpowiednio chroni glowe motocyklisty? obecnie uzywam go podczas jazdy skuterem, ale kiedy go kupowałem, sprzedawca powiedzial, ze jest to kask w pelni motocyklowy i dobrze chroni w przypadku upadku. dalem za niego jakies 350 zeta. wiecie cos o nim?


na stronie producent wyczytałem tylko""skorupa wykonana z atestowanej mieszaniny tworzyw sztucznych zapeniaiących maksymalne bezpieczeństwo"" co to właściwie ozncza , brak jest jakich kolwiek danych z czego go zrobili dlatego raczej kup sobie nowy kask niechciał byś sie na własnej głowie przekonać że to ABS albo coś gorszego jeszcze.
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez harry89 » 16/1/2007, 21:01

robertsz napisał(a):
harry89 napisał(a):to ja sie podlacze i zrobie maly offtopic (nie bede zakladac nowego watku ze wzgledu na jedno pytanie). a mianowicie, czy ten kask http://moto.allegro.pl/item158102793_pr ... 311_v.html jest dobrej jakosci, a raczej, czy odpowiednio chroni glowe motocyklisty? obecnie uzywam go podczas jazdy skuterem, ale kiedy go kupowałem, sprzedawca powiedzial, ze jest to kask w pelni motocyklowy i dobrze chroni w przypadku upadku. dalem za niego jakies 350 zeta. wiecie cos o nim?


na stronie producent wyczytałem tylko""skorupa wykonana z atestowanej mieszaniny tworzyw sztucznych zapeniaiących maksymalne bezpieczeństwo"" co to właściwie ozncza , brak jest jakich kolwiek danych z czego go zrobili dlatego raczej kup sobie nowy kask niechciał byś sie na własnej głowie przekonać że to ABS albo coś gorszego jeszcze.

rozumiem. a do jakich tworzyw moge miec zaufanie przy ewentualnych poszukiwaniach? jestem zielony z tych tematow, takze bylbym wdzieczny za konkretne nazwy... ;)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez robertsz » 16/1/2007, 21:46

W opisie kasku powinno być AIM,policarbonat,Carbon,Kevlar,Fibrecomp,M.D.C.F,Lexan, Wzmocnione włókno szklane,włókno węglowe -nic więcej nie przychodzi mi do głowy(co nieznaczy że wszystko wymieniłem).
Kaski są przeważnie zbudowane z kombinacji kilku materiałów , firmy takie jak Nolan ,AGV,Uvex,Schuberth,Airoh,Shoei... i pare innych
są wporządku i żadko się im zdaża wypuścić bubla.
Ja tam preferuje Nolana 8)
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez harry89 » 16/1/2007, 21:56

robertsz napisał(a):W opisie kasku powinno być AIM,policarbonat,Carbon,Kevlar,Fibrecomp,M.D.C.F,Lexan, Wzmocnione włókno szklane,włókno węglowe -nic więcej nie przychodzi mi do głowy(co nieznaczy że wszystko wymieniłem).
Kaski są przeważnie zbudowane z kombinacji kilku materiałów , firmy takie jak Nolan ,AGV,Uvex,Schuberth,Airoh,Shoei... i pare innych
są wporządku i żadko się im zdaża wypuścić bubla.
Ja tam preferuje Nolana 8)
hmm... wydawalo mi sie, ze nitro to tez powazna firma... a tu takie buty :roll:

w kazdym razie wielkie dzieki za pomoc :)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez robertsz » 16/1/2007, 22:07

Nitro nie jest złą firmą ale moim skromnym zdaniem te są lepsze 8)

napewno bardziej sprawdzone.

Pozdro.
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez kravec » 16/1/2007, 22:22

airoh jest lepszy od nitro?? bo jak zalozylem na targach jeden na glowe to moim zdaniem byl on fatalny... moze to kwestia tego jaki model... ale te co patrzylem wyachaly sie w cenach 300-600zl (o ile dobrze pamietam) i nie byly za ciekawe... a mam nitro i jestem bardzo zadowolony... jak o nim czytalem ma dosc dobra skorupe, wysciulka tez jest ok... wiadomo ze shoei, nolan i uvex lepszy ale ich ceny sa znacznie wyzsze... agv tez ale te tansze modele tez za fajne nie sa..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 16/1/2007, 22:39

tak jak pisalem... kilka airoh'ow ogladalem, przedzial cenowy 300-600zl... a mam nitro za 550zl i wedlug mnie jest o niebo lepszy..... a te drozsze airohy sa takie dobre??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Czupryna » 16/1/2007, 23:01

Avatar użytkownika
Czupryna
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 14/9/2006, 10:14
Lokalizacja: Gród Wandy i Kraka

Postprzez Czupryna » 16/1/2007, 23:05

Ew ten (podobny model tylko z kelvaru)
http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Ma ... pvb0lg47y0
Avatar użytkownika
Czupryna
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 14/9/2006, 10:14
Lokalizacja: Gród Wandy i Kraka

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê