Zobacz wÄ…tek - Dziwczyna i motror:)??
NAS Analytics TAG

Dziwczyna i motror:)??

O wszystkim
_________

Postprzez gixxer » 11/1/2007, 18:03

Thrillco moze vanessa to kierowca autobusow szkolnych placa im 9 do 10 dol na start kupe szmalu co? albo rozwozi lody takim dziwnym pojazdem a wogole jak ktos jest zielony w tematyce moto i kupuje na pierwszy raz zx6r to jap...........
gixxer
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 19/3/2006, 08:30
Lokalizacja: chicago


Postprzez kravec » 11/1/2007, 18:20

cos mi sie wydaje ze to jest jakis idiota.... badz idiotka ktora/ry sie podszywa pod jakas laske..... nie wydaje mi sie zeby ktos kupil sobie motocykl tydzien temu... bo jest "zakochany w predkosci".... do tego nie zna po tygodniu nawet nazwy swojego motocykla i chyba ani razu na nim nie jechal.....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez polsky » 11/1/2007, 18:38

Kurcze KRAVEC nie myl dziewczyn...
To KaRolcia jest zakochana a Vanessa ma 636C :)

I jeszcze mam takie malutkie (tyci,tyci) pytanko do KaRolci...
Czy chciala bys jezdzic sama,czy poznac milego, sympatycznego chlopaka,ktory ma juz konkretny sprzet?
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez vanessa » 11/1/2007, 18:40

czy jak juz sprawdzicie ID mojego komputera, podam wszystkim zainteresowanym dokładny adres i wysle C.V to czy wtedy jest szansa, że zaprzestaniecie snuć te twórcze opowiadania na mój temat, a powiecie mi np..ze faktycznie głupio zeby kobita bez doświadczenia zaczynała jazde scigaczem, jesli do tej pory nie miała do czynienie z taką maszyną..
Miałam okazje zrobic prawo jazdy w Pl jezdziłam z ojcem jako jego 2 kierowca dafem xf..Autobusem ostatnio całkiem przypadkiem..
Jestem posiadaczką motoru, który udało mi sie kupic zdaje sie dosc okazjonalnie..rok 99 3000$..
Nie czuje potrzeby, zeby wam udowadniać juz cokolwiek, wiec jesli rzeczywiscie macie mnie za jakąś "idiotk bądź idiote" to ja sie zegnam i przepraszam, ze przeze mnie musieliscie sie tak irytować..
Avatar użytkownika
vanessa
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/1/2007, 10:36

Postprzez kravec » 11/1/2007, 18:43

polsky nie pisalem o Karolci.... (to z mioscia do predkosci mi sie pomylilo sorki)
a ostatnim postem vanessa mnie utwierdzila w tym ze pier.... glupoty.... za 3000zl z 1999r kawe 636??
chyba po crash tescie.....
moze mi racji nie przyznasz??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez spazz » 11/1/2007, 18:51

KaRolcia napisał(a):Jak to było, ze poczułam, ze ścigacze to jest to? Po prostu, gdy kolega mnie zabrał na przejażdżkę motkiem czułam tę prędkość, jestem osobą, która lubi niebezpieczeństwa... extremalne sporty, a prędkość pokochałam.. i pokochałam ścigacze...



:|


dział motocykle...
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez polsky » 11/1/2007, 18:53

Vanessa spoko, skoro jestes twardziel.
To Rispect for you girl.
Ja za duzo 636 nie jezdzilem ale pozycja jak dla mnie to tragedia.
Sprzeglo antychoppingowe,super sprawa
ale nie wiem czy 99rok juz ma.
No i napisz w takim razie,czym wczesniej jezdzilas,jak dlugo a przynajmniej moje skromne rady bedziesz mogla potraktowac powaznie.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez vanessa » 11/1/2007, 19:22

Mój pierwszy motor to była MZ251,tka:)nie bardzo pamietam nawet jakiego koloru:), póżniej tajfun125 taki dziwny motorek chopper, jezdziłam nim 2 lata, raczej 2 sezony, i w zeszłym roku aprilla pegaso 650..
wooj nie zachecasz mnie..
Pojeżdze troche a na lato moze sie uda sprzedac i zarobic
Avatar użytkownika
vanessa
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/1/2007, 10:36

Postprzez polsky » 11/1/2007, 19:30

Powinnas dac sobie rade spokojnie o ile nie bedziesz przeginac...
A Aprilla to moje klimaty ;-)
I wydaje mi sie,ze bedziesz chciala szybciej sprzedac,niz przypuszczasz... No chyba,ze sie wkrecisz w te predkosci itd.
Mi juz przeszlo,moze nie swirowanie moto,ale ze wzgledu na komfort.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez gixxer » 11/1/2007, 19:39

Vanessa a zkad z usa jestes?
gixxer
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 19/3/2006, 08:30
Lokalizacja: chicago

Postprzez vanessa » 11/1/2007, 19:41

kravec napisał(a):polsky nie pisalem o Karolci.... (to z mioscia do predkosci mi sie pomylilo sorki)
a ostatnim postem vanessa mnie utwierdzila w tym ze pier.... glupoty.... za 3000zl z 1999r kawe 636??
chyba po crash tescie.....
moze mi racji nie przyznasz??


heheh..problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego?



własnie mam tutaj sąsiada maniaka...*własnie wyrósza sspod domu bez kasku-tu takie prawo!!i(na autostradzie trzeba miec tylko kask) namawia mnie zebym z nim pojechała i pojezdziła crossem..hehe Mamy tu niedaleko takie wertepy, przekonuje mnie takze ze scigacz to shit..
Ja mam wrazenie ze rzeczywiscie bardzo sie rózni od motorów, którymi jeździłam:)
Nie chce przeliczyc sił na zamiary, stąd moje (naiwne być moze)pytania...
Dzieki za odpowiedz...Ja może sobie wiecej na temat mojego nowego nabytku poczytam...a jak juz nabede jakiegoś"doswiadczenie"to opowiem
pozdrawiam
Avatar użytkownika
vanessa
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/1/2007, 10:36

Postprzez kravec » 11/1/2007, 19:44

no najwidoczniej..... moze mnie oswiecisz??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez vanessa » 11/1/2007, 19:47

pomnóż 1zl razy2,94 wychodzi kurs $$$$$
Avatar użytkownika
vanessa
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/1/2007, 10:36

Postprzez kravec » 11/1/2007, 19:53

dobra przepraszam.....
zpomnialem zupelnie ze jestes w stanach....
ale to nie zmienia faktu ze dziwnym jest dla mnie ze posiadasz motocykl juz tydzien a nie znasz jego nazwy (tym bardziej ze juz podobno czyms jezdzilas)
nastepna kwestia to to ze skoro juz jezdzilas tyloma motocyklami to czego sie obawiasz??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Manhatan » 11/1/2007, 20:02

Przez chwile miałem wrażenie, że to wszystko zaczęło się przezemnie :roll:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez vanessa » 11/1/2007, 20:06

a jednak nie tyle zeby sie nie obawiac... błąd zrobiłam rzpekrcęając literki...
Dobra juz sie o nic nie pytam..:)
<i ja nie twierdze ze jestem takim fanem i znawcą, motor kupiłam bo była okazja zrobic dobry interes(to sie akurat jeszcze okaze)a przy tym być może miec good fan)..troche tolerancji..:)
żegnam
paaa
Avatar użytkownika
vanessa
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/1/2007, 10:36

Postprzez kravec » 11/1/2007, 20:08

dobra... dalej nie wnikam... nie chce jakis glupich sprzeczek na forum...
pozdrawiam i zycze udanego interesu
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Saimek » 11/1/2007, 20:26

Nie wiedziala dokladnie jaki to model bo napisala tutaj zle.. ale wiedziala ze jest to okazja.. jak mozna wiedziec ze 3000 dolca to okazja za moto skoro sie nie zna modelu a co wiecej cen za konkretne roczniki... smiechu warte. :> jezeli jestes naprawde ta kobieta z USA to gubisz sie w zeznaniach a jak nie to sobie odpusc bo sensjacji nie zrobisz :>
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kravec » 11/1/2007, 21:03

no dokladnie saimek... powiedziales (napisales) to o czym ja myslalem (m.in. oczywiscie).... i racja ... to ze vanessa napiszesz ze jestes modelka nie znaczy ze sobie "zalatwisz" "poparcie" ludzi z tego forum (z pewnymi wyjatkami)....
w tym temacie i tak bylo wyjatkowo spokojnie..... w innych jak kots zaczyna takie pierdoly wypisywac to od razu leci na niego fala wrzutow... albo sie z niego smieja....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Shinden » 11/1/2007, 23:18

przy tym być może miec good fan


Sorki,ale chyba czegos tu nie rozumiem, "bo przy tym moze byc porzadny wiatrak" :twisted: ?

Moze sie czepiam,ale chyba duch Thoresa nie opuscil jeszcze tego forum
Moze tylko plec zmienil :shock:
Gdyby Kózka Ecie Plecie to by Nóżki Ch**j Ci w dupe:>
Avatar użytkownika
Shinden
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 1/9/2005, 14:06
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na górê