Zobacz wÄ…tek - Chlam
NAS Analytics TAG

Chlam

O wszystkim
_________

Re: Chlam

Postprzez lonewolf » 16/8/2009, 23:09

zalo napisał(a):Panowie i Panie rozpieprzaja mnie ostatnio tematy na forum, czlowiek chce se normalnie pogadac, wymienic doswiadczenia, posmiac sie - a tu co - tylko jaki lepszy , ktorego warto kupic 600 czy 1000 i jak to czytam to mnie serce boli (...)


Wiesz co? Mnie też :lol: U nas sami znawcy. Twierdzą, że sporty są idealne na trasy Irlandia-Polska, że dla laski na pierwsze moto idealna będzie R6, że nie ma sensu iść wyżej niż 600tka bo to lansik jest i oczywiście nie wykorzystasz sprzęta w 100%, bo skoro ja czegoś nie umiem to ty tym bardziej (silny argument, co nie?), Kawka zx9r jest wg niektórych na wtrysku, oponek starszych niż z 2008 roku nie pyli się kupować do zwykłej codziennej jazdy bo się zabijesz, kombiki to podstawa nawet jak nie masz jeszcze moto (a co, na rowerze też się może coś stać). U nas się nie pomaga tylko próbuje za wszelką cenę udowodnić, że ktoś nie mają racji. Argumenty się nie liczą. Jest kilku ludzi, którzy non stop próbują sobie zrekompensować małe przyrodzenie. Szkoda, że nie pośmigają na moto zamiast spamowac na forum... aha, trzeba mieć najpierw moto, zapomniałem :roll: Co by tu jeszcze dodać. A może tyle tylko, że ludzie dostali trochę wolności i już chcieliby ją innym bezczelnie zabierać. Myślałem, że to społeczeństwo komunistyczne odejdzie w cholerę, ale widzę, że szanowna młodzież wychowywana jest jednak tak samo. Zazdrość, chamstwo, obłuda, szpanerstwo i cwaniactwo - nasze (a raczej wasze w sumie bo ja ślonzok jestem) Polskie istnie katolickie wartości, które przejawiają się na każdym kroku. Ale co to zmieni? I tak popędzicie w nast. niedzielę z poskładanymi rączkami do kościółka przygrać głupa jakim to się jest przykładnym katolikiem, tymczasem wasza wiara jest gówno warta. Tak jak i zresztą wasze wypowiedzi na forum. Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie i jak się zachowujecie. Jak dla mnie hołota, która nawet nie potrafi poprawnie pisać. "Prawda w oczy kole" ;D
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48


Postprzez Konio » 16/8/2009, 23:45

Amen
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez Demotywatrrro » 16/8/2009, 23:54

Nie no kurwa wreszcie prawda
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Trener » 17/8/2009, 08:40

No k**wa co racja to racja
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez patryk83 » 17/8/2009, 08:44

No to skwitował :D
Najgorsze, ze ma racje :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pisiu » 17/8/2009, 08:46

Ma,ma... polać mu :D
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez SzpiceR » 17/8/2009, 09:05

a mnie wpienia tekst "wasze" mieskzasz w polsce i jestes polakiem a nie jakims smiesznym slonzokiem

fuck slask fuck kaszuby !


:twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez szaleniec81 » 17/8/2009, 09:05

polać mu
Avatar użytkownika
szaleniec81
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26/5/2009, 13:52
Lokalizacja: Kaliszomania

Re: Chlam

Postprzez Traperoso » 17/8/2009, 09:19

lonewolf napisał(a):
zalo napisał(a):Panowie i Panie rozpieprzaja mnie ostatnio tematy na forum, czlowiek chce se normalnie pogadac, wymienic doswiadczenia, posmiac sie - a tu co - tylko jaki lepszy , ktorego warto kupic 600 czy 1000 i jak to czytam to mnie serce boli (...)


Wiesz co? Mnie też :lol: U nas sami znawcy. Twierdzą, że sporty są idealne na trasy Irlandia-Polska, że dla laski na pierwsze moto idealna będzie R6, że nie ma sensu iść wyżej niż 600tka bo to lansik jest i oczywiście nie wykorzystasz sprzęta w 100%, bo skoro ja czegoś nie umiem to ty tym bardziej (silny argument, co nie?), Kawka zx9r jest wg niektórych na wtrysku, oponek starszych niż z 2008 roku nie pyli się kupować do zwykłej codziennej jazdy bo się zabijesz, kombiki to podstawa nawet jak nie masz jeszcze moto (a co, na rowerze też się może coś stać). U nas się nie pomaga tylko próbuje za wszelką cenę udowodnić, że ktoś nie mają racji. Argumenty się nie liczą. Jest kilku ludzi, którzy non stop próbują sobie zrekompensować małe przyrodzenie. Szkoda, że nie pośmigają na moto zamiast spamowac na forum... aha, trzeba mieć najpierw moto, zapomniałem :roll: Co by tu jeszcze dodać. A może tyle tylko, że ludzie dostali trochę wolności i już chcieliby ją innym bezczelnie zabierać. Myślałem, że to społeczeństwo komunistyczne odejdzie w cholerę, ale widzę, że szanowna młodzież wychowywana jest jednak tak samo. Zazdrość, chamstwo, obłuda, szpanerstwo i cwaniactwo - nasze (a raczej wasze w sumie bo ja ślonzok jestem) Polskie istnie katolickie wartości, które przejawiają się na każdym kroku. Ale co to zmieni? I tak popędzicie w nast. niedzielę z poskładanymi rączkami do kościółka przygrać głupa jakim to się jest przykładnym katolikiem, tymczasem wasza wiara jest g.... warta. Tak jak i zresztą wasze wypowiedzi na forum. Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie i jak się zachowujecie. Jak dla mnie hołota, która nawet nie potrafi poprawnie pisać. "Prawda w oczy kole" ;D


Argumentów to zabardzo Ty nie masz. Trochę to przypomina polityczny bełkot, trochę tu powiesz o tym, trochę o tym i teoretycznie o wszystkim, a praktycznie o niczym. Typowe i przykre. Mimo, że tekst jest bardzo krótki zawarte jest w nim, więcej ironii niż liter.

Używasz słów, typu: Twierdzą? Kto, może jakiś przykład, cytat. Moja opinia jest taka, swoją śmieszną wypowiedzią starasz się generalizować forum i do tego kraj. Sam nie wiesz co piszesz i się lepiej zastanów, nie będe przytaczał poszczególnych cytatów bo aż przykro. Pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez cb1000r » 17/8/2009, 10:17

niska samoocena i rozgoryczenie przez was przemawia, nie wspomnę już o przerośniętym ego, ale w końcu to nie wasza wina, że macie małe ptaki :)
cb1000r
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19/2/2009, 20:01
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Pawcio415 » 17/8/2009, 10:24

Wrzućcie na luz dziewczyny bo źle się to czyta.
To forum leci na pysk przez zawiść i brak kultury!
Weźcie się za jazdę lepiej i szkolenie umiejętności a nie za umoralnianie forumowego społeczeństwa.

Ello!
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk, Newbridge

Postprzez Demotywatrrro » 17/8/2009, 11:14

gs 500 i kurwa nic innego bo nie potraficie jeździć, nie ogarniacie, nie wykorzystujecie i chuj, tylko ja moge mec 600
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Traperoso » 17/8/2009, 11:36

Dokładnie, tylko Chuck Norris może mieć 1000, a Bóg Hayabuse.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Bystry » 17/8/2009, 11:40

weźcie go zbanujcie tego Pana up ... Demo ...

Zostawcie lonewolf chłopak się wyżalił, bo na forum Bravo go nie przyjęli ^^
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Re: Chlam

Postprzez Gandalf » 17/8/2009, 18:19

lonewolf napisał(a):Twierdzą, że sporty są idealne na trasy Irlandia-Polska


Do mnie pijesz?? :twisted:
Boli Cię, że ja sobie mogę po fajnych autostradach pojeździć i ładne prędkości w miarę bezpiecznie rozwijać :?: Wiesz kolego co to jest szybka i bezkompromisowa turystyka :?: :twisted:
Wsiadasz w punkcie A, zsiadasz z moto w punkcie B. Czysta jazda. :twisted:
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Re: Chlam

Postprzez Traperoso » 18/8/2009, 16:27

Gandalf napisał(a):
lonewolf napisał(a):Twierdzą, że sporty są idealne na trasy Irlandia-Polska


Do mnie pijesz?? :twisted:
Boli Cię, że ja sobie mogę po fajnych autostradach pojeździć i ładne prędkości w miarę bezpiecznie rozwijać :?: Wiesz kolego co to jest szybka i bezkompromisowa turystyka :?: :twisted:
Wsiadasz w punkcie A, zsiadasz z moto w punkcie B. Czysta jazda. :twisted:


To jest koleś na który rozumuje na zasadzie: jak ja nie potrafię to inni też. To jest fakt, dużo osób tak podróżuje i znam takich. Nie jest to nadzwyczaj trudne.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez lonewolf » 18/8/2009, 20:01

Traperoso, może już się lepiej nie odzywaj bo twoich bzdur nie idzie już czytać. Śmigasz na wygodnym moto i będziesz nam tu pierdolił o wygodzie jazdy na sporcie. Pojęcia nie masz, ale się wypowiadasz. Jak zwykle zresztą. Urażeni zostali Ci, którzy zazwyczaj nie mają nic konkretnego do powiedzenia. Lizać dupsko każdy umie. Pomyśl tylko co ci z tego przyjdzie zanim kolejny rów wyliżesz. Tak, tak - wiem. Przecież chodzi o to, żeby mieć 1300 postów w jak najkrótszym czasie przez zbędne komentowanie oklepanych threadów. Żal.

Smigajcie sobie do góry nogami jak wam jest wygodnie. Ja się starałem pomóc, ale widać pomocy nie chcecie, a tylko szukacie zaczepki.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez SzpiceR » 18/8/2009, 20:40

Bystry napisał(a):Zostawcie lonewolf chłopak się wyżalił, bo na forum Bravo go nie przyjęli ^^


on przynjamniej ma motocykl i nim jezdzi i to nawet z jajem wiec jego slowa wiecje znacza niz tych motocyklistow bez moto i tych na gs :P <haha>
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Fenek16 » 18/8/2009, 21:02

Ja to nie wiem po co wogóle nazwy tych tematów inne, jak w każdym jedno i to samo - jeden na drugiego najeżdza i odwrotnie.

Hasło, że Motocykliście to świetnie zgrana społeczność już chyba dawno zakopano pod ziemie. :roll:
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Postprzez Wilku111 » 18/8/2009, 21:14

on przynjamniej ma motocykl i nim jezdzi i to nawet z jajem wiec jego slowa wiecje znacza niz tych motocyklistow bez moto i tych na gs Razz <haha>



Też kiedys bende szypki :(
Ostatnio edytowano 18/8/2009, 21:20 przez Wilku111, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości




na górê