Zobacz wątek - Blokada A4 przez motocyklistów
NAS Analytics TAG

Blokada A4 przez motocyklistów

O wszystkim
_________

Postprzez grzybol » 31/7/2009, 20:13

Genialna akcja. Wszędzie o tym trąbią, wszyscy chcieliśmy żeby w mediach mówiono o nas w innym świetle i w końcu się udało. Tak to nagłośnili w mediach, że prawie każdy o tym słyszał ;P Okazuje się że wcale nie trzeba było ogromnej ilości motocykli, piszą że było ich ok. 100.
781228 <3
grzybol
Świeżak
 
Posty: 172
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:59
Lokalizacja: Poznań


Postprzez grzybol » 31/7/2009, 20:43

stonetown napisał(a):Gowno mnie to obchodzi jak wygląda górnik po wyjściu z biedaszybu.


mnie też gówno obchodzą górnicy w temacie o blokadzie A4 przez motocyklistów, więc nie wiem po cholerę o nich gadacie. Może to i hydepark ale moglibyście sobie darować to spamowanie.
781228 <3
grzybol
Świeżak
 
Posty: 172
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:59
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Piter_Stunter » 31/7/2009, 22:23

stonetown napisał(a):Prawda jest taka, że z górnik opłaca jakieś 20% swojej emerytury a za resztę płacimy my wszyscy. Nie wiem jak Ty ale ja bym wolał żeby pieniądze z mojej pensji trafiały do mojej kieszeni niż do kieszeni jakiegoś faceta co jedyne co potrafi to rzucać na marszałkowskiej kostką brukową i podpalać opony.


Widać jaki masz szacunek do kogoś pracy. Jakoś nie widzę górnika, który pracuje do 65 roku życia. No ale pewnie mieszkasz w Warszawce i Ci się udało, więc wolisz słuchać ekologów, ekonomistów i wszystkich, którzy potrafią tylko pier***** głupoty.
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez Traperoso » 1/8/2009, 01:04

stonetown napisał(a):A gdzie ja tak napisałem, że się dziwię? Z resztą mam to w d*** jak myślą o motocyklistach.


a ja mam w dupie, to że normalni ludzie muszą stać w korkach :!:

I co mi zrobisz?

Twoją filozofią debilny prostest, bo uważasz, że należy coś zrobić, ale coś co ma sens, taaak? Właśnie tak, należy coś zrobić, tylko sam nie wiesz co, nie wiesz jak i nie wiesz kiedy. Jeśli coś zaproponujesz z pewnością to będą tylko czcze słowa, Oni przynajmniej coś działają, a Ty tylko pierdolisz głupoty. I *** z tego co ekonomiści mówią, oni tylko mówią.

Jeszcze raz mówię, popieram tą akcję!!!!
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kondraxk » 1/8/2009, 06:10

Bardzo dobry pomysł protestu, popieram w 100%.

Faktycznie nie fair jest, że motocykliści płacą tyle co puszkarze. Pani rzecznik oczywiście powie że zmiana opłat od nich nie zależy, minister - że nie od niego i piłeczka się tak będzie odbijać. Jedynym wyjściem jakie tu widzę, jest właśnie protest.

Jednorazowy protest moim zdaniem wiele nie zmieni, tak łatwo kołki na wysokich stołkach swoich pieniążków nie oddadzą. Ale regularne legalne blokady, ponawiane rozmowy i nagłośnienie sprawy w mediach odniosą skutek. Argument, że w każdym cywilizowanym kraju motocyklista za autostradę płaci mniej niż puszkarz, jest mocnym argumentem.

Wygłaszany w żądaniach całkowity brak opłat autostradowych dla motocyklistów uważam za przegięcie pały w drugą stronę.
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Groh007 » 1/8/2009, 09:47

bylem, na kasie stalem 18 minut ( 6,50zł- wszystko płacone w 1 groszówkach) moto okolo 250-300, korek 7-10km.
akcja udana, oby wiecej i czesniej ;) nastepnym razem chce widziec wieciej ludzi z tego forum. :P
Groh007
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 17/4/2008, 14:14
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez mar111cin » 1/8/2009, 09:50

prawda jest taka że wszystko finansowane z budżetu państwa ma dużo lepiej, niż pozostała częśc ludności i to jest nieuczciwość społeczna. A tacy jeszcze krzyczą najgłośniej.

PS całe szczęście że nie skończyło się wczoraj żadnym mordobiciem ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Raczek_6 » 1/8/2009, 22:12

Gdyby z W-wy było bliżej to czemu nie.
Czasami w dobrej intencji nawet o2o mogę postać w korku, aby żyło się lepiej.



Moim zdaniem powinni zwiększyć opłaty dla TIR-ów, szczególnie tych mocno załadowanych (przeładowanych). Ważenie przed opłatą.

Z tego co czytałem było inne założenie (miały prawie w ogóle nie jeździć autostradami, bo opłaty miały być wysokie, a tu okazuje się że jest ich sporo - powód, na autostradzie jedzie cały czas i spalanie maleje, oraz de facto są mniejsze koszty dla firm transportowych).
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez mar111cin » 2/8/2009, 09:35

hmm mi się wydaje że założenie było takie żeby jeździli autostradami, bo jakby nie patrzeć tir na autostradzie jest bezpieczniejszy, no nie?

druga sprawa z autostradą A2, dlaczego tam zmieniają nawierzchnie? bo barany nie spodziewali sie takiego ruchu... a dlaczego tak wyszło? bo najpierw były opłaty dla tirów za przejazd, a potem rząd zrobił jakieś dofinansowanie czy coś i wystarczy wykupiona winieta... Jednym słowem sami siebie pogrążyli.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Pęku » 2/8/2009, 18:28

Ktoś się wreszcie wziął za to złodziejstwo i chwała za to motocyklistom. Ile można dawać się łoić za tą imitację autostrady...? Jedna akcja zapewne sprawy nie załatwi - potrzebna jest konsekwencja w działaniu i więcej takich spontanów.

Grunt, że zaczęto o tym mówić i media nagłośniły sprawę choć przez chwilę nie dziamgając jakimi to "bandytami" są motocykliści...

Jeszcze niech Stalexport z ministerstwem przestaną odbijać tą piłeczkę, kto jest władny, żeby zmienić taryfikator opłat bo tylko jedni na drugich to przerzucają :/
Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
Avatar użytkownika
Pęku
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13/8/2008, 19:28
Lokalizacja: Łorsoł

Postprzez House MD » 2/8/2009, 20:42

Popieram. Akcja konkretna, cel też jak najbardziej szczytny.
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na gr