Zobacz wątek - Pomoc dla Pawła Szkopka!!!

Pomoc dla Pawła Szkopka!!!

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Pomoc dla Pawła Szkopka!!!

Postprzez Pupgo » 22/7/2009, 07:37

Smutna sprawa Panowie...

Cytat z forum Motogp.pl
Witam wszystkich moich fanów, kibiców, ludzi którzy życzą mi dobrze jak i tych którzy nie sa może moimi przyjaciółmi ale trzymają za mnie kciuki podczas walki na torze.
Rokowania w leczeniu mojej ręki nie napawają zbytnim optymizmem ale również nie są dramatyczne. Niestety na moją niekorzyść mam uszkodzone mięśnie i to one nie pozwolą mi wrócić szybko nz tor. Na pewno nie w najbliższą rundę MMP. Jeżeli leczenie będzie przebiegało pozytywnie, to jest szansa na mój powrót jeszcze w tym roku i to może już podczas podwójnej rundy w sierpniu.
Stan ręki konsultowałem w wielu klinikach w europie między innymi za pomocą Pawła Górki w klinice S.O.S Ręki we Francji. To klinika gdzie leczy się najcięższe przypadki po urwaniach czy zmiażdżeniach górnych kończyn i oni również mówili, że pierwsze zaopatrzenie w Czechach było Ok. To samo powiedzieli lekarze od Olka z MK FOZ.
Tak więc pozostają mi tylko w celu przyśpieszenia leczenia kosztowne zabiegi wszczepienia komórek macieżystych, laseroterapii czy magneto. Lekarz mówił również o jakiś komórkach ze szpiku kostnego czy coś w tym stylu.
W tym miejscu, chociaż może sam miałbym opory gdyby nie Marian, chciałem prosić każdego, kto w jakikolwiek sposób może mi pomóc o tę właśnie pomoc.
Jak wiecie na początku roku wystartowałem w MŚ i miałem nadzieję na starty w pełnym sezonie i na zdobyci sponsora jeżeli będę startował, jak się potoczyły losy moich startów wszyscy wiemy. Ani startów ani ogromnych pieniędzy włożonych do zespołu ani zespołu ani szansy na sponsora żeby oddać pieniądze pożyczone na sezon.
Otwarcie przyznaję, że moja sytuacja finansowa na dzień dzisieszy jest beznadziejna i nie mam pieniędzy na uregulowanie bieżcych zobowiązań w terminie a tu taki niespodziewany ZONK który musi niestety kosztować. Jeżeli jest więcej ludzi dobrej woli, to proszę każdego o nią. Ja ze swojej strony obiecuję, że nie będę się żaden sposób oszczędzał i dam z siebie wszystko żeby jak najszybciej wrócić i bronić polskiego honoru.
Zdradzę również, że będę się starał za rok znowu powrócić do MŚ już z własnym zespołem, bo wiemy dzisiaj o wiele więcej jak to zrobić, żeby być niezależnym.
Mój numer konta: Paweł Szkopek, Bank Pekao SA 90 1240 3174 1111 0000 2901 7203
Jeżeli macie ochotę przeedytować moją prośbę na portale, to ja w tej chwili nawet przez wstyd nie chcę Wam tego zbraniać a nawet chcę prosić, że jeżeli uznacie za stosowne zamieszczenie mojego apelu do wszystkich, którzy moglibymi pomóc o zrobienie tego.
Przepraszam również za mój styl i błędy. 5-ki na pewno bym nie dostał ale wybaczcie mi po tych wszystkich środkach przeciwbólowych.
Pupgo
Świeżak

Powrót do Hydepark