Zobacz wątek - Co o tym sądzisz??
NAS Analytics TAG

Co o tym sądzisz??

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 10/7/2009, 16:24

a dla mnie lipa, bo nie czytelne, błędy ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez eBuch » 10/7/2009, 17:08

fotka spoko, co do tekstu... slabo czytelny i BŁĘDY !!!
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Popek93 » 10/7/2009, 19:31

Jak tam sa bledy jakies to piszcie ale world nic nie pokazuje
Popek93
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/7/2009, 22:36

Postprzez Popek93 » 10/7/2009, 20:03

Czy teraz lepiej??
http://img529.imageshack.us/i/adventure01.jpg/

Jak tez malo czytelne to na full size
Popek93
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/7/2009, 22:36

Postprzez C-bool » 10/7/2009, 21:25

Jak dla mnie to tekst średni, ani się to nie rymuje i te porównania jakby na siłę... No ale nie każdy od razu pisze jak Kochanowski 8)
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SzpiceR » 11/7/2009, 01:09

Szafa napisał(a):
YZF R1 napisał(a):fajne na prawdę fajne tylko zdjęcie całkiem nie adekwatne do teksu. Stunt nie kojarzy mi się z motocyklistami z pasja do motocykli z miłością do nich, stunt jest pusty dla mnie tylko żeby pokazać trik i zebrać owację. inne zdjęcie i byłoby git

Jakieś kompleksy masz czy coś ? Ciężko znieść to, że stunter ogarnia moto za****** a Ty potrafisz odkręcić tylko na prostej ? zastanów się co piszesz człowieku... :twisted:


ale on ma litra a nie stara f2 i on jest kul!
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez eBuch » 11/7/2009, 09:33

zerknij sobie na historyjke i zobacz jak sie pisze :wink: :D

P.S. chlopaki mnie rowalaja hehehehe.
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Czester » 12/7/2009, 07:25

Taaa... Najlepszym poetą Jest Piter Stunter.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez YZF R1 » 12/7/2009, 07:40

SzpiceR napisał(a):
Szafa napisał(a):
YZF R1 napisał(a):fajne na prawdę fajne tylko zdjęcie całkiem nie adekwatne do teksu. Stunt nie kojarzy mi się z motocyklistami z pasja do motocykli z miłością do nich, stunt jest pusty dla mnie tylko żeby pokazać trik i zebrać owację. inne zdjęcie i byłoby git

Jakieś kompleksy masz czy coś ? Ciężko znieść to, że stunter ogarnia moto za****** a Ty potrafisz odkręcić tylko na prostej ? zastanów się co piszesz człowieku... :twisted:


ale on ma litra a nie stara f2 i on jest kul!


szafa nie ogarniam tylko na prostej to po pierwsze a po drugie to dla mnie katowanie sprzętów i rozbijanie ich tylko po to aby usłyszeć oklaski to głupie zajęcie bo sportem tego nazwać nie przystoi. mnie zawsze uczono ze o motocykl trzeba dbać aby dobrze jeździł i był sprawny a nie napierdalać nim o asfalt itp

tu masz jak potrafię tylko na prostej odkręcić, wiec kompleksów mieć nie muszę.
viewtopic.php?t=36598&postdays=0&postorder=asc&start=20



szpicer jak ja jeździłem starym Sradem 750 to ty jeszcze na swoja kupę pytałeś mamę co to jest wiec zamilcz... też kiedyś dorośniesz do litra małolacie...ty za to jesteś kul bo masz kombinezon jednoczęściowy probikera i w białych trampkach latasz... ja zaczynałem od WSK za kilkaset zł a ty od F2 także to ja powinienem się z ciebie śmiać ze to ty jesteś kul, nie po to się uczyłem i ciężko pracowałem aby jeździć F2 myślisz głową... tylko zaraz mi tu nie piszcz jak dziewica na gg jak masz kompleksy że ktoś ma droższy motocykl to nie moja wina...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szafa » 12/7/2009, 09:19

To po co ci ten motocykl ? żeby był wypieszczony, wygłaskany i żeby laski się nad nim spuszczały ? jesteś lasnerem i pozerem i teraz tego dowiodłeś, a zamiast rangi Moderatora powinieneś mieć drukowanymi wyryte przykładny motocyklista... Stunt jest sportem jak każdy inny ale żyjesz jeszcze w innych czasach, wszyscy wiedzą, że ciągnie cię do Virago i zlotów, nie krępuj się :)

Pozdrawiam wszystkich lasnerów nie potrafiących uzywać mocy swojego moto :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez eBuch » 12/7/2009, 09:24

...hehe

Uważam stunt za ciekawy sport. Trzeba naprawde pracy żeby robić na motocyklu to co wyprawiają.

Co do ostatniego posta YZF R1, to popieram kwestie dbania o moto. Ja tez zostałem tak nauczony, że moto ma być zadbane, nie poobijane i wydawac miły dla ucha dźwięk :D Ale jezeli ktoś ma kase i chęci do stunt'u to czemu nie... Ale motocykl zostaje specjalnie do tego przygotowany YZF, chyba ze ktos woli to robić na fabrycznej maszynie (ale to juz akurat jest spore ryzyko dla Naszych kochanych o2o).
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Czester » 12/7/2009, 09:30

Szafa napisał(a):jesteś lasnerem i pozerem a zamiast rangi Moderatora powinieneś mieć drukowanymi wyryte przykładny motocyklista

YZF R1 warna mu, warna :twisted:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez eBuch » 12/7/2009, 09:49

CzesterTX napisał(a):
Szafa napisał(a):jesteś lasnerem i pozerem a zamiast rangi Moderatora powinieneś mieć drukowanymi wyryte przykładny motocyklista

YZF R1 warna mu, warna :twisted:


Tez o tym myślałem ale wiedziałem że ktoś mnie wyręczy :D
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez YZF R1 » 12/7/2009, 09:54

Szafa napisał(a):To po co ci ten motocykl ? żeby był wypieszczony, wygłaskany i żeby laski się nad nim spuszczały ? jesteś lasnerem i pozerem i teraz tego dowiodłeś, a zamiast rangi Moderatora powinieneś mieć drukowanymi wyryte przykładny motocyklista... Stunt jest sportem jak każdy inny ale żyjesz jeszcze w innych czasach, wszyscy wiedzą, że ciągnie cię do Virago i zlotów, nie krępuj się :)

Pozdrawiam wszystkich lasnerów nie potrafiących uzywać mocy swojego moto :lol:


śmieszny jesteś Szafa piszesz od czapy tyle Ci powiem piszesz na mnie nie znając mnie i nic o mnie nie wiedząc skoro widząc moją gumę twierdzisz ze nie umiem jeździć to najwyraźniej nigdy w życiu nie widziałeś domkniętej opony i nie wiesz co to jest. według ciebie powinienem jeździć hondą najlepiej F4 która jest brudna wszystko w niej stuka urywa się lub jest przymocowane na trytytki. wtedy byłbym brachol aaa i najlepiej gdybym był z łodzi i był dupowłazem melvina. ty za to za miast moderator powinieneś mieć napisane "wciskam się w dupę melvinowi na sucho obok szpicera" ja zostałem modem i należycie wykonuje to co do mnie należy pomógł byś czasem a nie gadasz o pierdołach. jeśli twierdzisz ze właściciel zadbanego czystego motocykla jest lanserem i pazerem to matka ci na głowe usiadła podczas rodzenia, a jak ktoś ma czystą i zadbaną hondę F4 to tez jest lanserem i pazerem. i powiedz mi małolacie co jest złego w virago i zlotach znając życie objeździłem wiece Virago niż ty ich widziałeś, a na zlotach jak ja jeździłem i poznawałem ludzi to ty zapewne jeździłeś na nie porobić sobie fotki.... jak żywisz do kogoś antypatię to do tego jest PW a nie forum i zerknij na temat gdzie pokazujemy swoje motocykle każdy ma tam czysty motocykl nawet MZtki są nie które w super stanie, pomyśl pusta głową młody jak będę ją sprzedawał to po pierwsze wezmę więcej a po drugie sprzedam komuś motocykl a nie parcha, myślisz coś głową czy masz problemy ze zwodem i nie masz gdzie złości wyładować....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Czester » 12/7/2009, 10:09

Hehe, pojedynek modów :D
YZF R1 nie dogryzaj chłopakowi, on ma nieśmiertelne TGB i wykorzystuje w 100% te niezmierzone pokłady mocy. A to szatan nie maszyna :lol:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez YZF R1 » 12/7/2009, 10:15

Czester kolego ja sobie poradzę nie jeden taki mądry był kozak na forum jedno spotkanko na mieście kilka rundek kilka kilometrów i zazwyczaj słyszałem "ej troszkę wolniej bo za szybkie tempo, nie wyrabiamy" także relax na forum każdy jest rajder.... Oczywiście że i są prawdziwi rajderzy co i mi by łomot spuścili ale to są ludzie na poziomie którzy siedzą cicho i nie krzyczą na lewo i prawo jacy oni nie są...
Ostatnio edytowano 12/7/2009, 10:57 przez YZF R1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SzpiceR » 12/7/2009, 10:57

Szafa na streetbike freestyle sie widzimy i masz byc na podium :D

Yzf ciekawe komu sie wciskales w dvpe zeby miec moda ;] a teraz ci powyzej sie wciskaja Tobie w tylek i krag wtylkowlazców sie zamyka...


NIeporownuj stuntu do jakijes smiesznej jazdy po zakretach w waffce :)

PS. Tak jestem malolatem i ch... xD ale nie jestem anonimowym koniobijca z internetu jak co poniektozi niebede pokazywal palcami

ooo i jak ładnie skasowałeś wyraz "głupi"
Ostatnio edytowano 12/7/2009, 11:12 przez SzpiceR, łącznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez YZF R1 » 12/7/2009, 11:10

i że co niby mam teraz wpaść w podziw.....?

zapytaj terrora to ci powie w jaki sposób mam moda, albo kolegi szafy który głosował na mnie, któremu bardzo dziękuję oczywiście. nie wiesz szpicer co masz już pisać tak samo ja głupio jeżdżę po wawce jak ty po słupsku na to wygląda tylko tobie jak pisałeś brakuje 2,5 cm a ja mam zamkniętą gumę nie chwaląc się.

koniec off topu jeszcze jeden post na głupi temat polecą warny.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez C-bool » 12/7/2009, 11:40

YZF R1 napisał(a):trytytki

hehe ciekawe słowo

YZF R1 napisał(a):bo masz kombinezon jednoczęściowy probikera

YZF a powiedz mi tylko, czy taki kombinezon jest zły, czy lanserski czy jakiś, bo ja chciałbym kupić jakiegoś probikera i teraz już nie wiem czy to dobry wybór.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Szafa » 12/7/2009, 11:43

Co do tego, że na ciebie głosowałem... jako mod dobrze pracujesz i chwała ci za to.

Teraz sprawa wchodzenia w dupę Melvinowi i Szpicowi.... broniłem ich podczas gdy obrabiałeś im dupę za ich plecami, znam ich osobiście i będę ich bronił.

Na temat stuntu nie ma z tobą gadki bo jesteś zapatrzony w siebie, jesteś najlepszy a tak naprawdę w d u p i e byłeś i gówno widziałeś.


PS. Czester czy jak ci tam, jesteś na forum nowy więc radzę ci nie zabierać głosu i nie wchodzić w tyłek Rłanowi bo robisz z siebie pośmiewisko chłopczyku.



Edit:

Co do mojego podpisu : "Nieśmiertelne TGB", Ci co mnie znają wiedzą że nigdy nie wsiadłbym na skuter :wink: i wiedzą jakie aktulanie mam moto.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości




na gr