Zobacz wÄ…tek - Czy to popisowa??
NAS Analytics TAG

Czy to popisowa??

O wszystkim
_________

Postprzez Demotywatrrro » 6/7/2009, 12:31

Pysiaczek napisał(a):
Demotywatrrro napisał(a):
Pysiaczek napisał(a):
TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/


A po czym to poznajesz ? Czy po prostu masz jakiÅ› kompleks ?


Bo znam takich ludzi ktorzy tacy juz sa.Kompleksy nie sa zle.Kazde je ma ale jezeli ty uwazasz to za kompleks to niewiem czy usiebie kiedys szukales


Po prostu jakoś nie zwracam na innych uwagi, lepiej mi się z tym żyje.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59


Postprzez Konio » 6/7/2009, 13:50

Jak mnie podpuszcza zeby przegazowac to czemu mam im tego nie zrobic? Nic mnie to nie kosztuje a radoche ludzie maja :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez Pysiaczek » 6/7/2009, 14:46

Demotywatrrro napisał(a):
Pysiaczek napisał(a):
Demotywatrrro napisał(a):
Pysiaczek napisał(a):
TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/


A po czym to poznajesz ? Czy po prostu masz jakiÅ› kompleks ?


Bo znam takich ludzi ktorzy tacy juz sa.Kompleksy nie sa zle.Kazde je ma ale jezeli ty uwazasz to za kompleks to niewiem czy usiebie kiedys szukales


Po prostu jakoś nie zwracam na innych uwagi, lepiej mi się z tym żyje.


Wlasnie oto mi chodzi tak jak pisza inni ze takie male przygazowanie daje tym drugim wielka radosc a Was nic to nie kosztuje.Nawet nie masz pojecia ile to daje radosc tak niewiele.Co tu mowic otym ze by sami chcieli posiadac taka maszyne.Dla innych to tylko wielkie marzenie ktore pozostanie az do konca zycia.Wiec warto czasem cos dac od siebie. :)
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Maja.M » 6/7/2009, 18:42

LegioN napisał(a):jednak najczęsciej zdaza mi sie ze male dzieciaki patrza sie z pasja na moto i oczekuja jakiegos sygnalu.. jak widze takiego bobena zapatrzonego we mnie to nie moge wyrobic i zawsze machne do niego lub ruszę manetka pare razy.. mnie to nic praktycznie nie kosztuje a dzieciak ma ubaw maly..
btw. to calkiem zdrowe podejscie, prosze mnie nie posadzac o pedofilie.. hehe


Legion i tak trzymać !!!
Nie działa to tylko na dzieciaki ;) przyznam szczerze - Kocham ten śpiew :) i też nie mam negatywnego podejścia do takich reakcji :)
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego PrzylÄ…dka ;)

Postprzez Pysiaczek » 6/7/2009, 18:48

Maja.M napisał(a):Legion i tak trzymać !!!
Nie działa to tylko na dzieciaki ;) przyznam szczerze - Kocham ten śpiew :) i też nie mam negatywnego podejścia do takich reakcji :)

dzieki :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê