Zobacz wątek - Pytanie do właścicieli typowo sportowych maszyn
NAS Analytics TAG

Pytanie do właścicieli typowo sportowych maszyn

O wszystkim
_________

Postprzez melvin » 19/6/2009, 12:46

evil napisał(a): ale to temat na dłuższe wypracowanie.


jak tylko masz czas to ja poprosze wersję dłuższą...
btw. zapodałbyś takie miarowe opisy wyjazdów na tor jak kiedyś...
całkiem w ci*ke się to czytało.


s_extrem* napisał(a):Moj po spuszczeniu plynu, a wlaniu wody to by sie zagrzal nim dojade do Poznania, przy moim stylu jazdy ;p

tego nie rozumiem :?
a cebula do zbyt szybok nagrzewających się motocykli nie należy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez qadrat » 19/6/2009, 13:54

Dlaczego ludzie kupują sporty? W większości to są młodziki, którzy chcą szpanować przed kumplami, że mają te "150 konia" :) A to, że nie wykorzystają tego nawet w 40% to już inna bajka, ot taki nasz kraj. Motocyklistów, którzy kupują motocykl tylko dla tego, żeby czuć przyjemność z jazdy, motocykl dopasowany pod siebie - jest znikoma ilość.

U nas jednak liczy się szpan przed innymi, nie przyjemność z jazdy. Co z tego, że ci, co mają te przecinaki to odkręcają manetkę tylko na prostej, a w zakręty wchodzą z prędkością emeryta...

Ja np. jeżdżę sobie Diversionem, już nieraz słyszałem głupie śmiechy, że "600ccm a tylko 61KM, to się toczy, a nie jedzie", a uważam, że na miasto to i tak za dużo.

Sami widzicie, już ktoś napisał - "jeszcze mnie poniesie i odkręcę na maxa i gdzieś nie wyrobię i się wywalę albo zabiję". I po co takim motocyklem jeździć? Bać się własnego motocykla, to jest po prostu śmiech na sali... No, ale liczy się respekt na dzielnicy :)
BMW F650 Funduro.
Avatar użytkownika
qadrat
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/4/2008, 21:25
Lokalizacja: Ozorków


Postprzez C-bool » 19/6/2009, 14:27

qadrat napisał(a):Ja np. jeżdżę sobie Diversionem, już nieraz słyszałem głupie śmiechy, że "600ccm a tylko 61KM, to się toczy, a nie jedzie", a uważam, że na miasto to i tak za dużo.

To tak jak niektórzy dziwili się, że mój GS nie pójdzie więcej niż 200 km/h :shock:
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez lonewolf » 19/6/2009, 14:40

qadrat napisał(a):Sami widzicie, już ktoś napisał - "jeszcze mnie poniesie i odkręcę na maxa i gdzieś nie wyrobię i się wywalę albo zabiję". I po co takim motocyklem jeździć? Bać się własnego motocykla, to jest po prostu śmiech na sali... No, ale liczy się respekt na dzielnicy :)


Też tak jego wypowiedź odebrałem. Kolo jeździ ok, ale tym stwierdzeniem mnie rozwalił na łopaty.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez pan_blancik 15 » 19/6/2009, 15:54

lonewolf napisał(a):Ja na tor nie śmigam bo do poznania mam całkiem kawałek (ponad 200km).

ja też chciałbym mieć 200 km do poznania, ja mam 350 ale i tak się kiedyś przejadę tylko dokonam zakupu tych chińskich owiewek, będą akurat na tor
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Postprzez Konio » 19/6/2009, 15:55

A mniej wicej ile kosztuja takie torowe owiewki?
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez melvin » 19/6/2009, 15:59

komplet nowych chińskich około 2kpln

a taniej wyjdzie jak kupisz na allegro jakieś używki o ile trafisz odpowiednie to koszt wynosi około 1000zł...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez melvin » 19/6/2009, 16:05

z tymi chińskimi to jest tak że można zapodać sobie jakieś konkret malowanie do moto, ale kij wie jak bardzo trzeba będzie przerabiać mocowania :?
i czy po jakimś czasie nie zaczną same z siebie pękać czy też matowieć...
btw jeszcze nie widziałem chińskich podróbek malowania erion racing...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez elco » 19/6/2009, 22:24

W zeszlym sezonie po wyprawie nad morze (550km w jedna strone) strasznie nakrecilem sie dlugimi przejazdzkami. W ciagu sezonu takze robie niemalo kilometrow wkolo komina. Mimo, ze jazda na sporcie mi nie przeszkadzala, ani w zaden sposob nie meczyla to jednak stwierdzilem, ze to nie jest jego przeznaczenie i przesiadlem sie na VFR.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości




na gr