Zobacz wątek - Czy mam szanse na to żeby zostać motocyklistką?
NAS Analytics TAG

Czy mam szanse na to żeby zostać motocyklistką?

O wszystkim
_________

Postprzez elco » 15/6/2009, 20:06

duddits napisał(a):Właśnie, ludzie w kosmos latają a Ty się o motocykl martwisz? :lol:
Dasz radę! :)


ale w kosmos nie wszyscy daja rade :P
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez Kedar-88 » 15/6/2009, 20:11

Jazda motocyklem jest dużo prostsza niż autem(oczywiście na początku), zupełnie jak na rowerze. Powiedzmy szczerze twój chłopak nie chce po prostu żebyś się uczyła jeździć na jego motocyklu z prostych powodów jego sprzęt jest ciężki, mocny i na pewno by cię nie upilnował, a taki motocykl łatwo uszkodzić, więc powiedział Ci że to dużo trudniejsze. W motocyklu sprzęgło i gaz masz w ręce więc jest je dużo łatwiej wyczuć niż w aucie.

Co do jazdy autem to zapisz się na kurs tam instruktorzy są w prawieni i nauczą cię dużo szybciej niż twój chłopak.
Problem z ruszaniem możesz rozwiązać prosto: Jeśli masz obrotomierz w aucie to go wykorzystaj np. dodawaj gazu tak aż obrotomierz wskaże 1500obr/min a potniej zacznij puszczać powoli sprzęgło, gdy auto zacznie ruszać to przytrzymaj sprzęgło przez 1,5 s i pość całkiem. Oczywiście te obroty są plastyczne zależy czy masz benzynę czy diesla, ale do tego dojdziesz sama
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno


Postprzez laser » 15/6/2009, 20:11

bo ich nie stać
a poza tym kosmos nie motor :) ku masz przyciski od swiateł klaksonu kierunków i starter a tam 100x tyle nawtykane tego :P


kupuj koleżanko i śmigaj :)
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez herbatkowy » 15/6/2009, 20:34

Sprzeglo to sprzeglo, jak nauczysz sie jezdzic samochodem to nie bedziesz miala WIEKSZYCH problemow z ruszaniem na motocyklu, wbrew pozorom jazda autem i motocyklem ma kilka wspolnych cech, a co do tego auta, to nie wiem jak moglas uczyc sie 8 godzin i nie ruszyc... dodaj gazu trzymaj noge ciagle na tym samym punkcie a sprzeglem bardzo powolutku ujmuj jak poczujesz, ze samochod zaczyna sie sunac wtedy uwazaj zeby nie puscic sprzegla ciut za szybko, bo zgasnie i po imprezie. Czy to az takie trudne? Jezeli potrafisz chodzic i nie zastanawiasz sie ktora noge najpierw postawic, to dasz rade, najwazniejszy jest spokoj, sporo kobiet ma z tym problemy, widzialem gdzies video jak sie uczyla jezdzic na L'ce, tez jej ruszanie nie wychodzilo, ale minal rok, i juz jest filmik jak Doda w swoim Porsche lamie pare ladnych zakazow :P
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Konio » 15/6/2009, 21:41

Nie mowcie dziewczynie zeby dawala gazu a potem ruszala bo szkoda sprzegla. Lepiej niech sie nauczy ruszac bez gazu a potem sama bedzie dodwac ile chce.... albo zrob prawo jazdy na automatyczna skrzynie biegow 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez YZF R1 » 15/6/2009, 21:53

to że Ci nie wychodzi to nie twoja wina tylko wina osoby która cię uczy. jazda na motocyklu jest zupełnie inna niż samochodem nie można uznać tego za trudniejszą umiejętność lub łatwiejszą.... i to i to ma swoje trudności. ale wydaje mi się że facet ci źle tłumaczy. niech postara się nauczyć ruszać autem samym sprzęgłem bez gazu jak to zrobisz kilkanaście razy poprawnie to załapiesz sprzęgło, gaz. a z motocyklem to proponuję skuter 50 cm3 automat pozwoli skupic ci się na wielu rzeczach nie myśląc o biegach.... tyle ode mnie jak kochasz lub lubisz motocykle to ćwicz ale nie na XJR 1200 bo to jest potwór bardzo duży i bardzo ciężki...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez patryk83 » 16/6/2009, 07:38

Moim zdaniem to ten temat jest tak samo bezsensowny jak np. "Nauczyciele zabieraja mi rzeczy..." i wiele innych.
Po co się pytać kogoś czy ma się szanse na bycie motocyklistą?
Trzeba spróbować jazdy motocyklem czy skuterem na początek i zobaczyć czy ma się do tego dryg bo nie ma co sie oszukiwać nie każdy powinien jeździć samochodem czy motocyklem, niektórzy są stworzeni do komunikacji miejskiej.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez melvin » 16/6/2009, 10:15

ej może jakiś mod zmieni w temacie słówko "motocyklistką" na "NINJĄ"
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Moniś:) » 16/6/2009, 10:23

kochaniutka a ile ty masz latek?bo mi sie zdaje,ze 8!
robisz z siebie slodka idiotke.jezeli stac cie na kupno motocykla to stac cie na kurs jazdy i nie potrzeba ci twojego faceta do nauki.troche zdecydowania malutka:)
Jest jedna rzecz, która nas łączy...
dwa kółka i serce im oddane!
Avatar użytkownika
Moniś:)
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25/10/2007, 11:46

Re: Czy mam szanse na to żeby zostać motocyklistką?

Postprzez kondraxk » 16/6/2009, 10:32

patryk83 napisał(a):Po co się pytać kogoś czy ma się szanse na bycie motocyklistą?


Raczej nie w celach merytorycznych. Amelka sprawia wrażenie na tyle inteligentnej, że wie iż tak czy inaczej jeśli chce, musi spróbować. Bez względu na to co byśmy jej powiedzieli. Tym bardziej, że i tak zwykła robić po swojemu, na co wskazuje ten cytat..

Amelka123 napisał(a):ale ostatnio zaczełam sie interesowac motocyklami i chcialabym sie nauczyc jezdzic, i na poczatek mysle ze kupie sobie yamahe wirago250, sam chlopak mi powedzial ze to jest typowy motocykl dla baby :wink:


... po obfitym opisywaniu wątpliwości co do jazdy na moto. Wypowiedź ewidentnie wskazuje na to, że decyzja już została podjęta. Zatem post, to po prostu forma "dzień dobry"po swojemu. A w tym powitaniu kilka standardowych tricków zwracających uwagę: nieporadność, niedostępność a la "mam chłopaka", "tajne" tylne wejście do niedostępności, prośba którą większość stałego grona może spełnić.
Lubi być w centrum uwagi, trzymać jak najwięcej facetów na sznureczku, egoistka, rozpieszczona, niewierna, niepokorna, inteligentna, z silnym charakterem, wytrwała, bezkompromisowa, przebiegła. Na podstawie postu taki bym jej postawił wstępny profil. Świetny materiał na niezłą kochankę :D
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Justyn » 16/6/2009, 10:40

kondraxk jesteś psycholorzkiem czy tylko erotomanem?? :)
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez gelo007 » 16/6/2009, 10:45

Musisz nam się oddać przy pełni księżyca. Po takim zabiegu będziesz mogła powiedzieć, że jesteś już motocyklistką :twisted:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez patryk83 » 16/6/2009, 10:46

Jak by to jakiś facet napisał to już by ten temat dawno zamienił się w jedną wielką zjebkę dla typa a nie licznymi odpowiedziami jak to koledzy wyżej starają się jej pomóc z ruszaniem "ruszaj używając tylko sprzęgła"... ;p

Dobra kochanka nie jest zla :)
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez turboponczek » 16/6/2009, 10:53

Amelka weź dobry rozbieg i jebn** z barana w ścianę. A potem sobie odpowiedz na pytanie: "Skąd my kur** mamy wiedzieć czy dasz rade??"


NIE U*EEEBIE HAHAHAH !!!!111 :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Amelka pie*dol to i tak nie dasz rady iii.... i chhh*j !!!
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Fikol » 16/6/2009, 11:20

Osobiście bałbym się o ciebie na motocyklu tym bardziej jak samochodem nie potrafisz jeszcze jeździć :| taka prawda ! Jedyna Puszczaj więcej sprzęgła i wciskaj mniej gazu to pojedziesz :P heh. My tutaj nie jesteśmy od tego aby ciebie nauczyć jeździć motocyklem czy autem od tego są właśnie kursy ;)
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez SzpiceR » 16/6/2009, 11:26

kup sobie rower lepiej... hahaha



zeby nie bylo ze taki **** jestem... moze skuter NRG PIaggio Stunt Tuning od Pitera S?


PS. uprzedze nastepne posty i powiem ze jak sidzialas wiecej niz godzine nad tym zeby uczyc sie puszczac sprzeglo i dawac gazu i jeszcze tego niepotrafisz to naprawde nie tykaj sie pojazdow mechanicznych
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Moniś:) » 16/6/2009, 12:54

kondraxk masz zaje... ogromna racje w tym psychologicznym portrecie forumowiczki Amelki :twisted:
no kurcze niech sie laska nie tyka sprzetu bo to dla niej jakis ewidentny chwyt reklamowy!
Jest jedna rzecz, która nas łączy...
dwa kółka i serce im oddane!
Avatar użytkownika
Moniś:)
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25/10/2007, 11:46

Postprzez laser » 16/6/2009, 17:17

dajcie dziewczynie spokój!!!
nie każdy urodził sie z kiera w łapie !
to tak samo jak bym powiedział czemu nie zapierd***cie jak rossi ?? no dlaczego nie ??
oceniać kogoś jest łatwo, ale siebie nikt nie chce krytykować, za to kogoś potrafi bardzo dobrze,a dziewczyna nie ukrywa że nie potrafi jeździć, może ma ciulowego instruktora a może nie ma drygu do tego tak czy siak
trochę wyrozumiałości i szacunku

:!:
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 16/6/2009, 17:37 przez laser, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez gba4 » 16/6/2009, 17:31

Amelka ja Cie wszystkiego nauczę, szczegóły na PM :D
Będziesz brała Szpicera i innych na winklach tak jak ja 8)
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez SzpiceR » 16/6/2009, 17:43

gba idz gimnajzum skoncz albo niewiem co zrob... ewidentnie laska jest albo blacha albo jest przytępawa <haha>
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr