Zobacz wątek - kto szukał zx4r?
NAS Analytics TAG

kto szukał zx4r?

O wszystkim
_________

Postprzez *gosia* » 16/12/2006, 17:15

OUTLAW napisał(a):
evil napisał(a):
OUTLAW napisał(a):no Gosia czemu juz sie nie odzywasz nie chcesz juz kupić motonga :lol: :?: może ktoś włączy piosenke fantazja bo fantazja... :lol:


a po co ma się do zjeba odzywać?! jakiś obowiązek został nałożony??? nie czaję.

a wspomnianą piosenkę powinieneś sobie zapodać. :twisted:



o mały to czemu sie do ciebie odzywa skoro do zjeba sie nie ma odzywać :lol: :?: ta Gosia takie same bajki pisze jak ty chciała zilune to ma zilune i nagle nie chce kupić cos chyba jest nie tak(jak zamilkła :wink: ), tak wogóle to czytałem jej posty po co jej zx4r skoro ma albo bedzie miała hayabuse :lol: :?: jezeli chce sobie pofantazjowac to niech robi to w zaciszu domowym a nie truje 4 litery za przeproszeniem i wkleja tutaj na forum zdjecia i sie podnieca czy kupić zilono czy cierwono :lol: a evil expert doradza patrząc na lewy kierunkowska, ze gaźniki są niewyregulowane :) sorry jezeli kogos uraziłem ale rozbawiliście mnie evil do łez :lol: fantazja bo fantazja... :lol:


Gosia chce ZXR 400 i Gosia będzie miała...a Hayabuse to z tego co pamiętam to Kawa chciała, nie ja.

Tylko, że teraz Gosia umarła i nie ma jej narazie...
...
Avatar użytkownika
*gosia*
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15/10/2006, 17:04


Postprzez KrzysiuRanger » 18/12/2006, 19:10

Ja nie wiem co wyrazaja te weze na kierownicy. Troche dziwnie wygladaja.. Ale poza tym to moto super. W przyszlosci moze go kupie. (Mysle, ze w przyszlosci chcialbym jesc te ciastka- kto widzial ta reklame?> :D:D)
Avatar użytkownika
KrzysiuRanger
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29/8/2006, 14:41
Lokalizacja: Maciejew

Postprzez Terror » 19/12/2006, 09:23

evil napisał(a):no to będziesz musiał zrobić jeszcze kilka kilometrów, Serce Kapusty... niestety dla Ciebie, nie mieszkam w Warszawie. ale zawsze mnie możesz w pracy odwiedzić.

BTW, może ktoś koledze OUTLAW uświadomi, jak mam na imię bo mi jakoś nie wierzy... :twisted:

Olaf, daj już temu Outlawowi spokój, PLS. Widzisz, ze chłopak ma kompleksy?
Przeciez wyłazi to z niego wszędzie.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Terror » 19/12/2006, 19:20

OUTLAW napisał(a):kto ma ten ma Terror :lol:

HÄ™? Dawaj to samo ale po polsku :roll:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez gixxer » 19/12/2006, 22:56

outlaw ja mam propozycje bo widze ze zabierasz tu najwiecej dyskusji pochwal sie nam wszystkim czym jezdzisz jakie masz doswiadzczenie i ile masz lat bo nie kumam czasami twoich postow. Czekamy.
gixxer
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 19/3/2006, 08:30
Lokalizacja: chicago

Postprzez Gepard » 20/12/2006, 09:02

Zostaw to ludzkie ścierwo.OUTLAW - jak sama nazwa wskazuje jest jeb*** chopperową świnią,mającą tzw. kompleks chu*** prędkości.Musi się dowartościować na SCIGACZU,bo niestety,jego stary GS nie pozwala mu na przekroczenie magicznej liczby 200.Do tego zielona kamizelka mu zgniła i facet śmierdzi na kilometr :P
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê