Zobacz wÄ…tek - chamskie reakcje na widok motoru 2
NAS Analytics TAG

chamskie reakcje na widok motoru 2

O wszystkim
_________

Postprzez carma » 10/6/2009, 13:15

A czy wasza babcia zbiera na msze za wasze zycie ???? Nie ? A moja tak ;D . Ech to siÄ™ nazywa wsparcie ze strony rodziny
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez bast » 10/6/2009, 13:23

u mnie nie ma wiosek, gdzie okiem siegnac wielkie miasto ;) za to mnostwo wiesniakow, nawet sie rozgladac nie trzeba.
Ja tam ostatnio zadnych przypalowcow nie spotkalem ale moze dlatego ze mniej jezdzilem. W sumie, to pewnie jest proporcionalne, ciekawe ile debila przypada na przejechany kilometr :lol:
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Konio » 10/6/2009, 13:31

Piankowy Marynarzyk napisał(a):U mnie gonia tylko z widłami na wiosce albo zgwałcą Ci kota.


Nie mam kota ;/ A jak spala mi skuter? :cry:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Landryss25 » 10/6/2009, 16:27

bast napisał(a):u mnie nie ma wiosek, gdzie okiem siegnac wielkie miasto ;) za to mnostwo wiesniakow, nawet sie rozgladac nie trzeba.
Ja tam ostatnio zadnych przypalowcow nie spotkalem ale moze dlatego ze mniej jezdzilem. W sumie, to pewnie jest proporcionalne, ciekawe ile debila przypada na przejechany kilometr :lol:


To wyjedź kawałek za Sulejówek i odbij w jakąś boczną. Blisko wawy a są wsie :P
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez iro » 11/6/2009, 15:54

ja jak jechallem za kolumną samochodów jechałem przepisowo i ta kolumna była dość długa nagle z tyłu podjeżdza koleś w puszce zaczyna trąbić i podjeżdza obok mnie i zaczyna mnie wyzywać że za wolno jeżdze że toruje ruch(jeżdze na skuterze buło ograniczenie do 50 a kolumna jak pisałem była długa) przepuściłem idiote i jechał przedemną jakieś 30 min jeszcze dalej nigdzie nie pojechał.
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez patryk83 » 12/6/2009, 20:51

Chamskie może nie ale stojąc na światłach koleś z dostawczaka spojrzał na mnie i zapytał "to ile razy już leżałeś ?" ;p
Nie wiem czy wyglądam na poobijanego czy co ale było to jakieś dziwne :>
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wujuwawa » 13/6/2009, 09:49

Niewiem kto tutaj był bardziej hamski, ale co tam

Wracałem kiedyś z pracy, piekna słoneczna pogoda, ze 25 stopni, korek, jede spokojnie środeczkiem, powoli i widze tak z 50m przed światłami przedemną dwie puszki zwężają mi przejazd. Staneli tak blisko siebie, ze bez przetrącenia lusterek by się nie obeszło, miejsca do krawężnika po jednej jak i po drugiej stronie oboje mieli tyle, ze 2 tiry by sie zmiesciły, ale niee, lepiej stac na środku. Z ironią na twarzy, spoglądając w lusterka stoją twardo, a niech stoi i tak: po prawej, wystyngowana, stuningowana na bóstwo,czarnula w super czarnym Peougociku 206, szybki w dole, pełen lansik i gada przez tel., jak mnie zobaczyła w lusterku to jeszcze łokiec na zewnątrz i stoi, z lewej koles w jakimś szrocie, szyby w dole patrzy w lusterko ale sciemnia ze mnie nie widzi, stoi. Myśle sobie, ok, poczekam. Ruszając wcisnołem się miedzy nich i jak moje wydziory, a były ich 2 :), znalazły się na wysoksci ich opuszczonych szyb, sprzęgło i manetka do końca :D Koleś sie tylko skrzywił ale niuni az telefon wypadł z ręki hehe
Avatar użytkownika
wujuwawa
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wikples » 13/6/2009, 09:55

ja kulturalnie stoje na światłach normalnie, podjechałem pierwszy, nagle słysze, że jakiś idiota się z samochodu drze do mnie, odwracam się a ten wrzeszczy non-stop: "idzie wiosna będą warzywa" i tak w kółko, poukałem się w kask i sobie pojechałem...
koleÅ› chyba nienormalny jakiÅ›...
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez iro » 15/6/2009, 17:53

kiedy dopchałem skuter do stacji(paliwo sie skończyło) to postanowiłem napompować opony itp.
patrze na bok koles sie na mnie gapi olałem to chwile puzniej prubowałem odpalic i nic tak kilka razy(chyba paliwo jeszcze nie doszło przez przewody) patrze a koleś sie ze mnie ryje olałem to ale na koniec to ja sie pośmiałem bo koleś 10 min nie mógł odpalić potem wezwał kogoś do pomocy :lol:
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez lonewolf » 16/6/2009, 21:08

No i znowu mi się oberwało... znowu za nic xD Z kumplem żeśmy się ścigali (on na erłan, ja na CBR 900). Dwójkę źle wbiłem i dalej nie jechałem. Kumpel natomiast poleciał dalej. Do domostw było dosyć daleko. Dojechałem sobie spokojnie do niego i się zatrzymałem przy jednym domu. Nagle usłyszałem, jakby ktoś ryczał. I faktycznie ;D Jakaś durna baba przy trzepaku się po mnie darła jak najęta - pewnie mi się oberwało za kumpla, ale i tak nie słusznie, bo przy dojeździe do zabudowań nie jechał szybko...
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez iro » 21/6/2009, 23:14

uaktualnie bo zaginie w "akcji"

edit:jade jakieś 50 ograniczenie 30 i co (był jeden pas w jedną strone i jeden w drugą )patrze a tu nagle jednokierunkowa sie zrobiła wszyscy mnie wyprzedzali (a ograniczenie bo zły stan nawierzchni)
Ostatnio edytowano 21/6/2009, 23:20 przez iro, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez Konio » 21/6/2009, 23:17

mi dzisiaj koles grozil reka mimo ze jechalem 50km/h ;P haha
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez C-bool » 21/6/2009, 23:25

A mi ktoś krzyczał w mieście "gazu", nie wiem co chciał ja mam benzynke samą, nie mam instalacji.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Konio » 21/6/2009, 23:30

a ja sie spotkalem z niby mila reakcja :D Na trasie Piotrkow-Kielce kawalek za Miedziana Gora byl ruch wahadlowy i koles zatrzymal ruch z mojego pasa wiec zajalem pol position i czekam sobie :D Widze ze koles tak sie troche przyglada obserwuje. Dostaje cynk na telefon zeby puszczac i mowi z takim usmiechem do mnie. RURA!:D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez patryk83 » 22/6/2009, 12:45

Jadę sobie 2 pasmówką dojeżdżając do świateł i widzę w lusterku samochodu(Golf 2 chyba), że młody koleś się na mnie patrzy i widzi, że chcę przejechać środkiem pod światła i tak coś czułem, że będzie kombinował bo jak wcisnąłem sprzęgło i dałem gazu to koleś momentalnie zjechał na środek pasa to go wziąłem z prawej strony bo już się ruszyć nie mógł i tylko słyszałem jak z kumplami nie byli zadowoleni, że pojechałem na przód i coś tam kur***mi rzucali :/.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez karolr » 22/6/2009, 12:54

było się zatrzymać i pociągnąc jednemu i drugiemu z kasku to by sie nauczyli :) mi ostatnio wyjechali z można to nazwać bocznej (przy dworcu pkp w lublinie, jak ktoś widział wie o co chodzi) strąbiłem ich to pomamrotali coś pod nosem i pojechali, jednak bardzo często spotykam się ze zjeżdżaniem z drogi kiedy jadę do pracy (poza miastem) i nawet w korkach tak że nie ma tragedii w lublinie, ostatnio nawet sałaciarz zrobił mi miejsce w korku
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Krzychu1323 » 22/6/2009, 18:29

musze przyznac ze niemialem jeszcze okazji przezyc takich nie milych reakcji na moj widok, same mile spotkania z przechodniami


a to pewnie dlatego ze nie jezdze scigaczem 8)
hrhr %-)

Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu1323
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 7/1/2009, 07:16
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê