Zobacz wątek - Do forumowiczów - tych, którzy poczują, że to do nich...
NAS Analytics TAG

Do forumowiczów - tych, którzy poczują, że to do nich...

O wszystkim
_________

Postprzez Yuurei » 22/11/2006, 19:08

Wiewiór81 napisał(a):A może dać tą informację jako wyskakujące, flashowe okienko?


Dla mnie możesz nawet puścić spota w telewizji ;p IMHO jeśli wychodzicie z inicjatywą tępienia offtopów i spamów w działach innych niż hyde park to ten apel powinien się przede wszystkim znaleźć tam jako sticky lub jak sugerowałem global sticky.

Do reszty się nie odniosę bo ja spamuję tylko w hyde parku :D
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22


Postprzez SzpiceR » 22/11/2006, 21:36

a dlamnie Evil to zadne zło :) i sie nieboje :D sam szukam jakiegos avataru ze złem poniewaz hasło "ZŁOOOOOO" to moje ulubione powiedzonko bo przecierz kazdego bardizej jara zło od dobra czyz nie? to tak bylo BTW. :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez Thrillco » 22/11/2006, 21:58

Wiewiór81 napisał(a): profesji matki Thrillco


widzisz...mógłbym teraz to odebrac jako insynuacje, bardzo nie na miejscu z resztą i...by się zaczęło...więc tak na przyszłość prosze o hektar od mojej matki, babci, ciotki itp.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Wombat » 22/11/2006, 22:32

Sorry ale nia bardzo kumam. wiec dyskusja jest o tym zeby nie pisac o duperelach typu wlosy lonowe nalezace do niektorych forumowiczow, czy tez chodzi dosadnie np. o to ze moje (jak i niektore inne) maile czasem powinny byc cenzurowane przez inkwizycje i kasowane w 98% jako wysoce nietolerancyjne, zlosliwe i nic nie wyjasniajace jakoz i nie wnoszace w dyskusje zadnych rzeczowych argumentow... (oczekiwalbym wymienienia mnie w liscie grzesznikow z imienia i nazwiska...) Bo tak na poczatku to odnioslem to wszystko do siebie... i juz nawet poczulem sie winny/postanowilem poprawe (po raz 10 000 raz) ale jak tak czytam dalej to juz mnie nastroj na pietnowanie samego siebie przeszedl....

Czy powyzsze zarzuty i sugestie dotycza takze tzw. zazartych dyskusji? jesli tak to pytam jakie sa granice bo ciezko nieraz nie ustosunkowac sie do niektorych chamskich badz nielogicznych i nietolerancyjnych produkcji braci motocyklowej i to wyraznie podkreslam nie tylko tej z malym stazem... Powiem wiecej. Okazuje sie ze bardzo czesto pojawiaja sie dziwaczne opinie osob o tzw dlugim przebiegu (celowo nie pisze duzym....) i opinie te sa mniej wnoszace i merytoryczne niz opinie tzw. kotow.
Aha i jeszcze jedna sprawa. Dlaczego pisze sie co i raz o nabijaniu postow i pisaniu glupot jak niejeden z tzw. kasty rzadzacej popisuje sie kilogramami spamu... o ilosci postow gruuuubo przekraczajacej 1000 nie bede juz nawet wspominal. Tak, tak. i niktore z tych postow to tak silnie wnoszace 2-3 slowa.... niewazne.
Mam tez apel do moderatorow... zreszta ponawiam go bo tak naprawde to juz bylo kiedys.... Slowo pisane ma role opinio i kulturotworcza... jesli ktos kto powinien wykazywac sie autorytetem pisze nieraz glupoty albo insynuuje glupoty - to jako moderator powinien sie nad tym podwojnie zastanowic. Ciazy nad nim podwojna odpowiedzialnosc. Dlatego ze ludzie ktorzy przyjda na forum i nikogo nie znaja... dadza wiare najpierw moderatorom... to chyba jasne. piszac i insynuujac glupoty wyrzadzacie wiec komus podwojna krzywde. Pisze to w liczbie mnogiej ale tak naprawde chodzi mi o jedna osobe i ta osoba wie ze to do niej. I prosze nie pisac kontrargumentow w stylu jestem jak inny uzytkownik forum i mam takie same prawa i obowiazki... bo to oczywista nieprawda.

Mam nadzieje ze ten post nie zostanie potraktowany jako podloze do kolejnej klotni, mam jak zwykle nadzieje ze znow nie urazilem tych ktorym przeszkadza srednia dlugosc postu powyzej 30 slow, ze nie urazilem znowoz kogos kto sie czuje ponad prawem ogolnym i koniecznie to musi zamanifestowac oraz kilku innych osobnikow ktorzy wchodza ze mna w polemike przy kazdej okazji w celu po prostu poklocenia sie i nieczego wiecej. Przepraszam takze tych ktorzy sa przeciwnikami mojej czy filozofi wogole jako takiej....

I jeszcze jedno. napisze to dosadnie i duzymi literami bo to jest do wszystkich;
NIE UZYWAJCIE INWEKTYW I NEGATYWNYCH EPITETOW... tym bardziej jesli ktos nie uzywa ich pod waszym adresem. bo taki zal mam wlasnie do np Thrillca czy jeszcze 2 osob ktorych juz nie ma na forum.... z wiadomych powodow. Jesli ktos nie wrzuca wam inwektyw i nie wlazi wam na kwestie honoru, rodziny i wyksztalcenia to i wy mu nie czyncie tego samego... dodatkowo w chamski i zlosliwy sposob.
pozdrawiam
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Thrillco » 22/11/2006, 23:13

Wombat..czy ja naprawde mam przytoczyć to co o mnie na PW do pewnej osoby napisałeś?? Właśnie za to nigdy już Cię nie oszczędzę....i jak poprzednio to napisałem...(powinieneś zaskoczyć o co chodzi) odpimpusiaj się od mojej rodziny, zony i mojego życia w ogóle bo jak to się na zdolnymslasku mawia-w d... byłes i g... widziałes/wiesz....przynajmniej o mnie.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Wombat » 22/11/2006, 23:49

Czytac nie umiesz. myslec zreszta tez. przeczytaj moj post jeszcze raz. pomysl. co tam stoi? bez inwektyw, agresji i innych takich. Czy ty naprawde chcesz powiedziec mi ze takim dnem jestes? nie wierze. Nie wierze ze tak krotkowzrocznym mozna byc. Thrillco - trzymaj poziom.
Nie pamietam co do priv; co i komu pisalem ale nawet jesli, to pisalem to komus i to byl priv a tam moge miec moje prywatne wlasne zdanie.Priv wiec: po pierwsze nie masz prawa teoretycznie o tym wiedziec. jesli wiesz i uzywasz tej wiedzy to tym gorzej to swiadczy o tobie i tej osobie. po drugie - pisalem na priv i nie do ciebie. po trzecie pisalem na priv wiec nie pierz brudow po chamsku publicznie. i po czawrte - dziekuje ze przyznales ze Twoje chamskie i zlosliwe ataki na mnie sa wynikeim postanowienia ze mi juz nigdy nie odpuscisz.... teraz wiadomo co i kto ma tutaj do kogo. i Przepraszam cie thrillco ze nie znize sie do twego poziomu i nie nawkladam ci tak jak to zwykles czynic ty pod moim adresem. Rozni nas nie tylko wiek jak widac....
aha; czy to prawda ZE ADMINI I MODERATORZY PRZEGLADAJA/CZYTAJA WIADOMOSCI Z PRIV... bo tak juzz slyszalem od kilku osob....?
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 00:04

Chłopaki?
Nie wchodzi się miedzy młot a kowadło....a ja lubię, co mi tam.
Wielu ze soba gada na PW, wielu o wielu rozmawia, to złe?
Ważne żeby nikomu tym nie wyrządzać krzywdy!

Wombat! Pisz do ludzi którym ufasz. I wracaj do Polski, dokończ doktorat i bądź ponad wszystko, przecież to co robisz nie robisz dla Thrillco.

Thrillco! Czasami bywasz spoko gość. I naprawdę nie rozumiem jak można tak szybko się zmienić w bestię.

Każdy z ludzi jest wartościowy, takie jest moje zdanie, tylko trzeba tę wartość z siebie nawzajem umieć wydobyć.

Mam taką osobistą prośbę, mam takie małe życzenie, wiecie co bym chciała żeby Św. Mikołaj mi przyniósł?

Żebyście obydwaj podali sobie " łapę " na zgodę, co wam zależy.
Uszczęśliwicie mnie.
Przecież to proste.
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Wombat » 23/11/2006, 00:11

ja juz go przeprosilem publicznie i to nie raz. powiem tylko tyle. i nic juz wiecej nie powiem. bo szkoda czasu mojego i waszego.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 00:20

To zrób to jeszcze raz!
Kosztuje Cię to coś?

A jak wszyscy będziecie w Polsce, to ja zapraszam, na zmrożoną Finlandie, i wtedy przypieczętujemy zgodę.
No i wreszcie te parapety tzreba oblać....

Do Mikołaja macie mało czasu...
wszystko w waszych rękach...
ja czekam na prezent.
:D
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Magik » 23/11/2006, 00:26

Chcę oficjalnie przeprosić Thrillco oraz Wiolę... Za wszystko co powiedziałem złego. Chcę wszystkich przeprosić za wszystko co zrobiłem albo czego nie zrobiłem ( grooby ciebie nie przepraszam... wiem że to ty!). Sorry jeszcze raz wszystkich.

Mam nadzieję że nie będzie więcej spięć między nami.



Pozdrawiam wszystkich.
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Meciek » 23/11/2006, 06:40

Wombat napisał(a):aha; czy to prawda ZE ADMINI I MODERATORZY PRZEGLADAJA/CZYTAJA WIADOMOSCI Z PRIV... bo tak juzz slyszalem od kilku osob....?


Ja bym z chęcią poznał prawde.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Yuurei » 23/11/2006, 07:21

dormarcia napisał(a):Uszczęśliwicie mnie.


:oops: :shock: :twisted:
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 08:38

Wombat napisał(a):ja juz go przeprosilem publicznie i to nie raz. powiem tylko tyle. i nic juz wiecej nie powiem. bo szkoda czasu mojego i waszego.


ooo i to jest prawidłowe podejście.
Co Wy z tym przepraszaniem?

Nie wszystkich trzeba kochać. Oczywiście ja rozumiem,
że trzeba się szanować itd. ale jak wyraźnie ktoś komuś nie pasuje
(wiecie złe fluidy i te sprawy) to po co udawać na siłę, że wszyscy
jesteśmy jedną, wielką rodziną.
Ja sobie cenię bardzo w ludziach jak mają swój charakter, poglądy
i potrafią ich bronić. Wiadomo, że nie można być upartym jak osioł,
czy robić to w sposób chamski, ale to już kwestia kultury i wyczucia dobrego smaku.
Nie trzeba się przepraszać na siłę, żeby za dwa dni znowu się sprzeczać.
Poza tym za co przepraszać? że się ma inne poglądy?
Czy za ekspresyjne ich wyrażanie? Po prostu się nie obrażajmy :)

PS: może jakiś moderator wypowie się na temat czytania prywatnych wiadomości.
PS2: Thrillco tym razem znowu muszę się wypowiedzieć w Twojej sprawie.
To był chwyt poniżej pasa - powiedzenie, że dostałeś od kogoś prywatną wiadomość, która nie była skierowana do Ciebie to już świństwo.
Przede wszystkim wobec Wombata, ale także wobec tej osoby, która Ci to pokazała.


Tyle chciałam w czwartkowy, smutny poranek
Miłego dnia wszystkim życzę :P
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 09:15

widocznie był powód by mi to pokazać...i był...bo widzisz ja na PW czy w inny sposób nie oceniam za jednym zamachem czyjegoś całego życia, rodziny itp. tylko dlatego, ze zostałem przez tą osobe jakoś tam pojechany czy cokolwiek. Nie wiem co jest bardziej chamskie i prostackie- powiedzenie komuś wprost ,że i tak sobie przesrał czy nadawanie na czyiś temat za plecami, bo nie daj boże usłyszy, dowie sie i co wtedy...i wtedy na żywo kończy się to...jak to ładnie Evil mawia- bombą.
I właśnie za taką postawe...no cóż...przepraszanie to taki mały pikuś.
I świństwem większym jest pisanie takich rzeczy o zupełnie obcej osobie do...zupełnie obcej osoby:O
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 23/11/2006, 09:16

Wombat napisał(a):aha; czy to prawda ZE ADMINI I MODERATORZY PRZEGLADAJA/CZYTAJA WIADOMOSCI Z PRIV... bo tak juzz slyszalem od kilku osob....?

Nie, to nie jest prawda. Nie mamy dostępu do cudzego PRIVA
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 09:28

Thrillco Ty mi tego tłumaczyć nie musisz
Może Ci się to wyda dziwne, ale ja nigdy nie powiedziałam
złego słowa o Twojej rodzinie czy nie oceniałam Twojego życia.
Nie mam do tego ŻADNEGO prawa. Pomimo naszych kilku spięć,
większych i mniejszych jedyne co mogę oceniać to to co piszesz
na forum, bo Cię po prostu nie znam osobiście (a że czasami piszesz
to co piszesz to inna sprawa :wink: )
Chciałam zwrócić uwagę tylko na fakt, że nie jest w porządku wyciąganie
takich brudów na forum. To co ludzie wypisują na pw to ich sprawa.
Nawet jeśli to dotyczy nas.
Thrillco jest druga strona - będąc osobą tak kontrowersyjną jak Ty musisz liczyć się z tym, że będziesz obiektem do dyskusji :lol:
Chyba musisz nabrać dystansu do znajomości internetowych. Ja dałam się sprowokować tylko raz i możesz być dumny Tobie się to udało :wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 09:50

JA...kontrowersyjny...bez dystansu...no co Ty...???Prowokuję...owszem, ale...robię to z premedytacją:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 09:52

oj Thrillco, Thrillco może jakbym nie siedziała tu tak długo to bym uwierzyła. Dużo można o Tobie powiedzieć, ale nie, że masz dystans ...
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 09:59

widzisz...nie doceniacie mnie:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 10:02

cholera jasna, czuję, że będę musiała porozmawiać o tym z moim psychoanalitykiem
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr